רה-ארגון ב- 1 ביולי? לא ידענו שיהיה דבר כזה!

מצב
הנושא נעול.

droriko

New member
מה שנאי לא מבין זה
למה לא להתחיל אותו מתחנה מרכזית ובכך להוריד מהעומס (הגדול גם כך) של קו , מה היה בוער לותר על המרחק בין התמחת לוינטר שהוא גם ככה קצר ולא משמעותי . לדעתי במשרד התחבורה לא מסוגלים להודות בטעות שלהם ולהחזיר את 35 כמו שהוא , הם יותר מדי מלאי אגו מלעשות את זה.
של קו 70*

mister K

New member
עידכון נוסף
יהיה קו נוסף בשם 135 שיסע מוינטר לתל השומר במסלול של 35(כולל כניסה לבית חולים)
מה יעזור עוד קו לוינטר?
לחיילים הקו הזה יעזור כקליפת השום. אני נותן שבועיים גג שבהם ייתקעו עשרות חיילים בתמח"ת מדי בוקר, עד שקו 35 יחזור.

Dannycom

New member
מה יעזור עוד קו לוינטר?
לחיילים הקו הזה יעזור כקליפת השום. אני נותן שבועיים גג שבהם ייתקעו עשרות חיילים בתמח"ת מדי בוקר, עד שקו 35 יחזור.
או שהם פשוט יעלו על קו 70
וברכבת מרכז ישארו עשרות חיילים לחכות לאוטובוס הבא פשוט כי קו 70 לא יעמוד בעומס. בכל מקרה לבטל את קו 35 היא שטות גדולה. גם אני חושב שבסופו של דבר, ובדומה למה שקרה בפתח תקווה ב- 2006 בסופו של דבר הרבה קווים יחזרו לקדמותם. אני מהמר על החזרת קו 43 ו- 143 לרמת יוסף ונאות רחל, קו 61 לרחוב הירדן, קו 67 לקרית בורכוב, קו 40 יחזור לבית העלמין ויש לי גם הרגשה שאחרי לחץ פיזי מתון גם קו 54 יחזור וקו 42 יחזור לעזריאלי ולמסלולו המקורי. כנראה שגם 44 יחזור בגירסה כזו או אחרת. מה שלא נראה לי הוא שחולדאי יאפשר לחזור לקווים שיצאו מדיזנגוף לחזור לשם.

oshri5917

New member
או שהם פשוט יעלו על קו 70
וברכבת מרכז ישארו עשרות חיילים לחכות לאוטובוס הבא פשוט כי קו 70 לא יעמוד בעומס. בכל מקרה לבטל את קו 35 היא שטות גדולה. גם אני חושב שבסופו של דבר, ובדומה למה שקרה בפתח תקווה ב- 2006 בסופו של דבר הרבה קווים יחזרו לקדמותם. אני מהמר על החזרת קו 43 ו- 143 לרמת יוסף ונאות רחל, קו 61 לרחוב הירדן, קו 67 לקרית בורכוב, קו 40 יחזור לבית העלמין ויש לי גם הרגשה שאחרי לחץ פיזי מתון גם קו 54 יחזור וקו 42 יחזור לעזריאלי ולמסלולו המקורי. כנראה שגם 44 יחזור בגירסה כזו או אחרת. מה שלא נראה לי הוא שחולדאי יאפשר לחזור לקווים שיצאו מדיזנגוף לחזור לשם.
אולי יש סיכוי שקוים 20,21 יחזרו
וקו 139 המיותר יבוטל

ה2

New member
רה-ארגון ב- 1 ביולי? לא ידענו שיהיה דבר כזה!
בימים האחרונים עברו פעילי "תחבורה בדרך שלנו" וביצעו משאלי רחוב קצרים בנושא החשיפה של הציבור למה שהולך לקרות בעוד שבועיים בדיוק מהיום. התוצאה: הרוב בכלל לא יודעים על הרה-ארגון! ואלה שיודעים לא יודעים מה יהיה. אז הקמפיין עם דובל'ה נבון בטח ישפר את המצב העגום אבל אני לא מרחם על הדיילים המסכנים שיעמדו בשמש הקופחת ויתחילו להסביר לנוסעים ההמומים שהם צריכים לשנות הרגלים של עשרות שנים. בקיצור, פאק רציני מאוד בהסברה.
אפשר לשאול שאלת הכוונה לתאריך 1.7.11?

846

Active member
אפשר לשאול שאלת הכוונה לתאריך 1.7.11?
אתה תלך לאיבוד ברחובות ילדותך...

ה2

New member
אתה תלך לאיבוד ברחובות ילדותך...
ג'קי אני רציני.שאלו אותי איך מגיעים מעזריאלי
לממדיון ואני לא מוצא את הידיים ואת הרגליים באתר של הרפורמה כך שאני צריך להחזיר תשובה - רצוי פשוטה - למישהו שלא תל אביבי.תודה מראש.

846

Active member
לממדיון ואני לא מוצא את הידיים ואת הרגליים באתר של הרפורמה כך שאני צריך להחזיר תשובה - רצוי פשוטה - למישהו שלא תל אביבי.תודה מראש.
חכה אני בודק,
אגב, הצ'אט און-לין דווקא עובד וניתן לשאול דרכו בצורה ישירה

אוהד11

New member
מעזריאלי עם הרכבת לתחנת האוניברסיטה ומשם
ברגל. מי שירצה בכ"ז אוטובוס שיקח 40 עד שיטרית/בני אפרים

חוץ מהרכבת יש גם את קו 521
במידה ושעות פעולותיו המצומצמות מתאימות מביא בדרך ישרה מעזריאלי לממדיון.

אגב, שים לב למה שכתבתי על קו 96א...
אם אין ברירה אז להחליף שני אוטובוסים
או לקחת את קו 201,שמתחיל לפעול מוקדם בבוקר ועולים עליו המון פועלים שעובדים באיזור התעשייה של חולון ולרדת בכניסה לאיזור התעשייה.יש מקומות באיזור תעשייה חולון שקרובים מאוד מרחק הליכה לכביש 44 ומי שעובד במקומות מרוחקים ממש בפנים איזור תעשייה חולון יוכל להחליף לאחד מהקווים 87/95/289,שנכנסים מכביש 44 אל פנים איזור התעשייה.

846

Active member
אם אין ברירה אז להחליף שני אוטובוסים
או לקחת את קו 201,שמתחיל לפעול מוקדם בבוקר ועולים עליו המון פועלים שעובדים באיזור התעשייה של חולון ולרדת בכניסה לאיזור התעשייה.יש מקומות באיזור תעשייה חולון שקרובים מאוד מרחק הליכה לכביש 44 ומי שעובד במקומות מרוחקים ממש בפנים איזור תעשייה חולון יוכל להחליף לאחד מהקווים 87/95/289,שנכנסים מכביש 44 אל פנים איזור התעשייה.
כול הקווים האחרים
מתחילים אחרי 6:00, אני מדבר על פועלים שחייבים להיות במקום העבודה ב 6:00.

מצב
הנושא נעול.
למעלה