רה-ארגון ב- 1 ביולי? לא ידענו שיהיה דבר כזה!

מצב
הנושא נעול.

euronitzan

New member
הבן אדם (וחבריו) נכשל במידע הכי
בסיסי, מה שמוכיח חוסר אמינות לגבי הכל.
ג'קי, באמת שעם כל הכבוד
לדעתי אתה קצת מגזים. מרבית המידע שלו מדויק, ידע או חוסר ידע לגבי מכשיר הכרטוס של אגד איננו מעלה או מוריד לגבי הידע לגבי מסלולי האוטובוסים. פניקה שידע מוטעה עשוי לעורר היא כאין וכאפס לעומת שינוי מהותי במסלולי אוטובוסים כאשר אף אחד לא יודע על כך דבר. אני מציע ומקווה שתוכלו (אתה ודני) לשתף פעולה ולהשלים פערי ידע במקום להתנגח.

846

Active member
ג'קי, באמת שעם כל הכבוד
לדעתי אתה קצת מגזים. מרבית המידע שלו מדויק, ידע או חוסר ידע לגבי מכשיר הכרטוס של אגד איננו מעלה או מוריד לגבי הידע לגבי מסלולי האוטובוסים. פניקה שידע מוטעה עשוי לעורר היא כאין וכאפס לעומת שינוי מהותי במסלולי אוטובוסים כאשר אף אחד לא יודע על כך דבר. אני מציע ומקווה שתוכלו (אתה ודני) לשתף פעולה ולהשלים פערי ידע במקום להתנגח.
יש הבדל בין החלפת מידע ע"ג הפורום
לבין פתיחת בלוג ומתן הדרכה והכוונה לגולשים! מי שמתימר לדעת, צריך לדעת הכל ולא לחרטט. הוא כן יצר פאניקה בגלל חלקי מידע שהוא פירסם ובסה"כ עד ה 1.7 לא נדע באמת ובדיוק מה יקרה וקורה ואיך העיניינים מתנהלים. אני חושב שידע בעינייני כירטוס הוא ידע בסיסי ע"מ להתחיל להבין את הרפורמה , זה הרי אחד הנושאים הכי חשובים ברפורמה, איך הוא יכול להציע לי החלפות אוטובוסים בלי לדעת מה אמצעי הכירטוס העומדים לרשותי?

amithi1

New member
לבין פתיחת בלוג ומתן הדרכה והכוונה לגולשים! מי שמתימר לדעת, צריך לדעת הכל ולא לחרטט. הוא כן יצר פאניקה בגלל חלקי מידע שהוא פירסם ובסה"כ עד ה 1.7 לא נדע באמת ובדיוק מה יקרה וקורה ואיך העיניינים מתנהלים. אני חושב שידע בעינייני כירטוס הוא ידע בסיסי ע"מ להתחיל להבין את הרפורמה , זה הרי אחד הנושאים הכי חשובים ברפורמה, איך הוא יכול להציע לי החלפות אוטובוסים בלי לדעת מה אמצעי הכירטוס העומדים לרשותי?
מי שיוצר את הפאניקה זה אתה...
הבלוג שלו נותן מידע הרבה יותר מפורט מכל אמצעי תקשורת אחרת בארץ. גם אם יש טעות קטנה פה ושם, עדיין התרומה שלו עולה בהרבה על היעדר המידע של נתיבי איילון ומשרד התחבורה עד כה. בינתיים אתה היחיד בפורום שמזדעק על הפאניקה לכאורה שהוא יוצר.

amit1270

New member
הבלוג שלו נותן מידע הרבה יותר מפורט מכל אמצעי תקשורת אחרת בארץ. גם אם יש טעות קטנה פה ושם, עדיין התרומה שלו עולה בהרבה על היעדר המידע של נתיבי איילון ומשרד התחבורה עד כה. בינתיים אתה היחיד בפורום שמזדעק על הפאניקה לכאורה שהוא יוצר.

846

Active member
וכיצד אתה יכול לסמוך עליו
כשמידע בסיסי הוא בעצמו לא יודע? בתחילת השירשור הוא עצמו נילחץ מהעדר מכישיר כירטוס מתאימים באגד....

amit1270

New member
כשמידע בסיסי הוא בעצמו לא יודע? בתחילת השירשור הוא עצמו נילחץ מהעדר מכישיר כירטוס מתאימים באגד....
אתה "חוגג" יותר מדי על הטעות הזאת
נראה לי שאתה ממש שמח לתפוס אותו בכל טעות, בלי קשר לשאר המידע שבאתר.

amithi1

New member
אני יכול לסמוך עליו מסיבה מאוד פשוטה
הוא התחיל להציג את הקווים והשינויים הצפויים לפני כחודש, כאשר לא היה שביב מידע רשמי לגבי הצפוי. לאחר שפורסמו באופן רשמי השינויים, ניתן לראות שהמידע שהוא נתן היה כמעט אחד לאחד נכון, ובשל כך הדברים שלו אמינים מאוד בעיני. גם לפי מה שראיתי, כאשר הוא נוכח לראות שיש שינוי לעומת מה שפרסם, הוא מתקן את המידע בבלוג ובפורום בהתאם. אם כנהג אגד ידוע לך על טעויות בדברים שהוא מפרסם או שיש לך מידע נוסף ממקורות שונים, אתה מוזמן לתקן אותו ולחלוק את המידע עם חברי הפורום במקום לתקוף אותו על עצם הפרסום שלו.

horace wimp

New member

אוהד11

New member
ג'קי, עצם זה שאתה כותב "בסה"כ עד ה 1.7 לא נדע
באמת ובדיוק מה יקרה וקורה ואיך העיניינים מתנהלים" - אלה דברים שאני מגדיר חמורים. מדובר על המלך מהותי ביותר, לא שינוי או ביטול או החלפה של קו אחד או שניים, מדובר על מהלך מהותי ביותר שספק אם היה בהיקף כזה, למעט, אולי, פ"ת, והרשויות אינן טורחות ליידע את הציבור זמן רב מראש. הציבור ניזון משמועות, שומע דברים שאתה רואה/יודע בצורה שונה, ושבועיים לפני המועד עדיין אין מהלך הסברתי מקיף, אלא הכל נשאר עד הדקה התשעים. לא כל אחד יודע מה משתרחש, לא כל אחד ער לצפוי, לא כל אחד משתמש באינטרנט, וכאן דווקא יש יוזמה להקדים את הצפוי. אז חסר פרט או יותר, עדיין אין לפסול את המהלך שדני, איליה וחבריהם מבצעים לטובת הציבור

846

Active member
ג'קי, עצם זה שאתה כותב "בסה"כ עד ה 1.7 לא נדע
באמת ובדיוק מה יקרה וקורה ואיך העיניינים מתנהלים" - אלה דברים שאני מגדיר חמורים. מדובר על המלך מהותי ביותר, לא שינוי או ביטול או החלפה של קו אחד או שניים, מדובר על מהלך מהותי ביותר שספק אם היה בהיקף כזה, למעט, אולי, פ"ת, והרשויות אינן טורחות ליידע את הציבור זמן רב מראש. הציבור ניזון משמועות, שומע דברים שאתה רואה/יודע בצורה שונה, ושבועיים לפני המועד עדיין אין מהלך הסברתי מקיף, אלא הכל נשאר עד הדקה התשעים. לא כל אחד יודע מה משתרחש, לא כל אחד ער לצפוי, לא כל אחד משתמש באינטרנט, וכאן דווקא יש יוזמה להקדים את הצפוי. אז חסר פרט או יותר, עדיין אין לפסול את המהלך שדני, איליה וחבריהם מבצעים לטובת הציבור
אתה צודק שהיו צריכים לפרסם ולהודיע
זמן רב יותר קודם, למעשה התוכנית כמעט מוכנה משנת 2004 והיה מספיק זמן לשדרג אותה בעזרת הציבור. הבעיה שלי עם הגולש המסויים היא שהוא התיימר לתת מידע כזה או אחר ובסופו של דבר התגלה כלא אמין כיוון שמידע בסיסי ביותר הוא כלל לא יודע... איך אפשר לסמוך עליו?

אוהד11

New member
אתה צודק שהיו צריכים לפרסם ולהודיע
זמן רב יותר קודם, למעשה התוכנית כמעט מוכנה משנת 2004 והיה מספיק זמן לשדרג אותה בעזרת הציבור. הבעיה שלי עם הגולש המסויים היא שהוא התיימר לתת מידע כזה או אחר ובסופו של דבר התגלה כלא אמין כיוון שמידע בסיסי ביותר הוא כלל לא יודע... איך אפשר לסמוך עליו?
מרבית המידע שהוא סיפק מאירה בצורה נכונה את
השינויים הצפויים, ומדובר במסלולים, וזה לא פחות חשוב מהכרטוס. שים לב שענין הכרטוס מופיע באתר של משרד התחבורה, לכאורה הכל מובן, ועדיין התעוררו אצלנו המון שאלות בנושא הכרטוס והענין אינו מחודד וברור

euronitzan

New member
אני יכול לומר לך שדי נדיר שהבלוג שלו מוסיף לי
אישית מידע וזאת אך ורק מהסיבה שאני מקבל את המידע מצינורות לא רשמיים במקביל. הבלוג יחסית מדויק וכמו שאמרתי לך, עדיף רסיסי מידע מדויקים חלקית מחוסר מידע מוחלט ואז להיות מופתעים ב1 ביולי ללא יכולת אמיתית להתנגד למהלך האומלל הזה שנקרא הרה ארגון.

הבן אדם (וחבריו) נכשל במידע הכי
בסיסי, מה שמוכיח חוסר אמינות לגבי הכל.
העיקר שהוא מנסח את דבריו בצורה כזו שאפילו
במשרד התחבורה, טרם החליטו באופן סופי מה הולך להתרחש במדוייק וללא שינויים....
אולי, אולי הוא זה שנתן הנחייה לשמור על סודיות עד עכשיו? העיקר שהוא כותב כאילו לא היתה סודיות וכאילו שהוא היה מעורב בדברים מאז ומעולם. נו, מילא..... תמשיך בעבודה המעולה שאתה עושה כאן ! אביה.

horace wimp

New member
העיקר שהוא מנסח את דבריו בצורה כזו שאפילו
במשרד התחבורה, טרם החליטו באופן סופי מה הולך להתרחש במדוייק וללא שינויים....
אולי, אולי הוא זה שנתן הנחייה לשמור על סודיות עד עכשיו? העיקר שהוא כותב כאילו לא היתה סודיות וכאילו שהוא היה מעורב בדברים מאז ומעולם. נו, מילא..... תמשיך בעבודה המעולה שאתה עושה כאן ! אביה.
משעשע אותי לדעת
כקורא סמוי עד עכשיו, שהתעורר, מהיכן ידיעותיו הרבות של הנ"ל ברה-ארגון? במקום להעריך יוזמה צרכנית של אנשים, שהגעתי בעקבותיה מהפייסבוק לפורום, אני נתקל כאן בתגובות לא ענייניות כלל שאין קשר בינם לבין המציאות.

משעשע אותי לדעת
כקורא סמוי עד עכשיו, שהתעורר, מהיכן ידיעותיו הרבות של הנ"ל ברה-ארגון? במקום להעריך יוזמה צרכנית של אנשים, שהגעתי בעקבותיה מהפייסבוק לפורום, אני נתקל כאן בתגובות לא ענייניות כלל שאין קשר בינם לבין המציאות.
אנחנו חיים ונושמים בשטח את הנושא הזה ו-
צר לי לומר אך אין חדש תחת השמש. אותה תכנית שנקראה בפי רבים "סודית" היתה מונחת על שולחני כבר בינואר האחרון בזכותו האדיבה של אחד מחברי הפורום כאן... צר לי גם לומר אך הפעימה הזו תגרום למשבר נורא באזור המרכז והתכנון שלה לא לקח בחשבון הרבה מאוד גורמים חשובים. כולם יודעים להציע הצעות יפות אך כולם גם בורחים מהכישלון שלהן אח"כ. הכישלון גם כאן יהא יתום.

amit1270

New member
אנחנו חיים ונושמים בשטח את הנושא הזה ו-
צר לי לומר אך אין חדש תחת השמש. אותה תכנית שנקראה בפי רבים "סודית" היתה מונחת על שולחני כבר בינואר האחרון בזכותו האדיבה של אחד מחברי הפורום כאן... צר לי גם לומר אך הפעימה הזו תגרום למשבר נורא באזור המרכז והתכנון שלה לא לקח בחשבון הרבה מאוד גורמים חשובים. כולם יודעים להציע הצעות יפות אך כולם גם בורחים מהכישלון שלהן אח"כ. הכישלון גם כאן יהא יתום.
אם התכנית הייתה ידועה לך לפני זמן כה רב,
ואתה יודע כל כך טוב איזה נזק היא תגרום, למה לא עשית כלום לשנות אותה או לפחות להפיץ את המידע למען הכלל?

אם התכנית הייתה ידועה לך לפני זמן כה רב,
ואתה יודע כל כך טוב איזה נזק היא תגרום, למה לא עשית כלום לשנות אותה או לפחות להפיץ את המידע למען הכלל?
מאוד רציתי והתאפקתי קשות משום שאותו בחור
שגולש כאן ושיש פה ושם כאן המכירים אותו, דרש ממני לשתוק. ואצלי מילה זו מילה. אין הברכה שורה אלא על הנסתר לעיתים והאמן לי שכבר בינואר כל התכנית הודלפה והתבקשתי לשתוק ולדבר עליה רק לאחר שתפורסם ברבים. כך היו לי כמעט חמישה חודשים לעבור על כל הפרטים הקטנים...... לא כל מה שאתה מקבל, אתה משתף מן הסתם, במיוחד כאשר מבקשים זאת ממך במפורש.

droriko

New member
ג'קי!!! ההודעה שלך היא הטובה ביותר שקראתי
כאן בשנה האחרונה! נכנסתי לבלוג ההוא למעלה מפעם אחת ולמען האמת: לא התרשמתי לחיוב. מס' האי דיוקים שם הוא.....אני דווקא מתרשם שאדם כמוך היושב על ההגה ומכיר הרבהההההה הרבההההה יותר טוב ממנו את הדברים מבפנים, כותב את הדברים הנכונים. אני מחזק את ידיך ואם תביט אחורה כמה עמודים, תוכל לראות גם ביקורת נוספת שלי על דבריו.
ג'קי, כמו כל חפ"ש
מבין מצויין את תחום העיסוק המצומצם שלו , כלומר הקו שהוא נוסע בו , מעבר לתחום הזה אין לו יותר עדיפות מלשאר האנשים .

ג'קי, כמו כל חפ"ש
מבין מצויין את תחום העיסוק המצומצם שלו , כלומר הקו שהוא נוסע בו , מעבר לתחום הזה אין לו יותר עדיפות מלשאר האנשים .
מה אתה אומר?? חה-חה-חה...
הקביעה שלך היא ההיפך המוחלט מהאמת. אתה בכלל לא מכיר אותו אז שב בשקט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה