רה-ארגון ב- 1 ביולי? לא ידענו שיהיה דבר כזה!

מצב
הנושא נעול.

trainman

New member
מה אתה אומר?? חה-חה-חה...
הקביעה שלך היא ההיפך המוחלט מהאמת. אתה בכלל לא מכיר אותו אז שב בשקט.
לא, אתה מכיר אותו..
מספיק כבר לשחק אותה, אתה פשוט פאטתי! לך כבר לטיפול!! נמאסת פה על כולם! טפל במגלומניה שלך ואז תחזור לכתוב כאן.

846

Active member
לא, אתה מכיר אותו..
מספיק כבר לשחק אותה, אתה פשוט פאטתי! לך כבר לטיפול!! נמאסת פה על כולם! טפל במגלומניה שלך ואז תחזור לכתוב כאן.
מכיר גם מכיר ויודע
מה היסטוריה שלי באגד ומה ההשגים שלי!

מכיר גם מכיר ויודע
מה היסטוריה שלי באגד ומה ההשגים שלי!
בדיוק כך !
הוא מחפש לריב בכל פינה
ויורד לרמה האישית משמע נגמר לו ככל הנראה החומר האפור במוח. ואם דיברת על הישגים - הישגיך רבים יותר מאשר כל חבר אחר שנמצא כאן. אם הידע הצבור לך בראש על תח"צ, היה ניתן למכירה, מאות גולשים כאן היו רצים לקנות !
אבל אתה יודע ג'קי: לא צריך לשים לב יותר מדי לטרול הזה או טיפוס השוליים הנ"ל שגם אם יעמול שלושה עשורים רצופים, לא יגיע למחצית ממה שאתה חווית או יודע !
יום טוב חבר יקר !

846

Active member
בדיוק כך !
הוא מחפש לריב בכל פינה
ויורד לרמה האישית משמע נגמר לו ככל הנראה החומר האפור במוח. ואם דיברת על הישגים - הישגיך רבים יותר מאשר כל חבר אחר שנמצא כאן. אם הידע הצבור לך בראש על תח"צ, היה ניתן למכירה, מאות גולשים כאן היו רצים לקנות !
אבל אתה יודע ג'קי: לא צריך לשים לב יותר מדי לטרול הזה או טיפוס השוליים הנ"ל שגם אם יעמול שלושה עשורים רצופים, לא יגיע למחצית ממה שאתה חווית או יודע !
יום טוב חבר יקר !

לא, אתה מכיר אותו..
בניגוד אליך סכסכן בלתי נלאה:
אתה מחפש אש בכל פינה זו תקופה ארוכה. מזמן רציתי לכתוב לך את דבריך האחרונים בקשר אליך כאומר על ראש הגנב בוער הכובע. אתה לא מכיר את חוג חבריי ולעולם לא תזכה להכיר את רובם כך שההצהרה שלך לא שווה אפילו את המאמץ שהשקעת בכתיבתה. ואולי כדאי שתשנה את כינוייך כי הוא מאוד לא הולם אותך. מה לך ולרכבת? נאדה!

horace wimp

New member
לאיזה מכשירי כירטוס חדשים אתה מתכוון?
ועכשיו חשפתי עוד משהו! אני מזמן טוען שאתה משועמם שמבלבל לכולם את המוח! אתה מתעסק עם הרפורמה הזאת כבר שבועות או חודשים ובכלל לא טרחת לסוע באוטובוסים (של אגד בפרט) ואינך יודע כיצד חברות התח"צ ערוכות או לא ערוכות לרפורמה! אינך מכיר אוטובוסים, אינך יודע כיצד הם ניראים מבפנים ובעצם אינך נוסע כלל באוטובוסים! תמחוק את הבלוג ההזוי שלך ותעלם מהפורם!
התבטאות שאינה במקומה
חרגתי ממנהגי כקורא סמוי, אך צורת ההתבאות שלך מכעיסה אותי. סוף סוף יש קבוצה יוזמת ואקטיבית בפורום שעושה משהו ואתה מתייחס לגופו של אדם. קראתי את הבלוג שלו. הוא עושה עבודה ברוכה. חוץ מזה, אין מה להשוות בין נהג, שהוא אחרון בשרשרת המזון לבין קבוצה פעילה שמקושרת לראשי שרשרת המזון, כך שביקורתך היא בבחינת השתנה במכנסיים.

טוארג

New member
התבטאות שאינה במקומה
חרגתי ממנהגי כקורא סמוי, אך צורת ההתבאות שלך מכעיסה אותי. סוף סוף יש קבוצה יוזמת ואקטיבית בפורום שעושה משהו ואתה מתייחס לגופו של אדם. קראתי את הבלוג שלו. הוא עושה עבודה ברוכה. חוץ מזה, אין מה להשוות בין נהג, שהוא אחרון בשרשרת המזון לבין קבוצה פעילה שמקושרת לראשי שרשרת המזון, כך שביקורתך היא בבחינת השתנה במכנסיים.
יסלחו לי כל הותיקים אבל...
אני מצטרף אליך בביקורת נגד ג'קי. לבקר מישהו שמנסה לעשות ולתרום אבל להמשיך לשבת מהצד זה הכי קל. באמת אכפת לך שמשהו ייעשה בצורה טובה יותר? במקום לבקר תנסה לסייע לשיפור הבלוג הזה ולא לשים מקלות בגלגלים. תרומתך עד הלום לפורום ובכלל - מבורכת ולא מובנת מאליה. אבל אין צורך להתנהג בצורה בולשביקית ולהתייחס למידע שבידיך ככוח.... זה מיותר ומאפיין יותר את הגן של רינה. חבל.

846

Active member
התבטאות שאינה במקומה
פחחחח

nitsansh

New member
האם ידוע האם הולך להיות שינוי

בתנאי תשלום עבור החזרי נסיעות במקומות העבודה, או שהדבר תלוי במקום העבודה
ד"א אני לא רואה שום הודעה על השינוי באתר אגד..
החזר הוצאות נסיעה נקבע בחוק
המעביד חייב לשלם עלות נסיעות מהבית למקום העבודה עד תקרה של כ-21 ש"ח ליום.

התקשרתי לאגד והם אמרו שהם לא יודעים
"בינתיים הכל עובד רגיל, כל הקווים נוסעים כרגיל..."

harhanegev

New member

החזרי נסיעות מהמעסיק:
לפי החוק, החזרי הנסיעות (עד התקרה הקבועה בחוק) יתבצעו לפי המחיר בפועל, כולל לקיחה בחשבון של ההנחה הגבוהה ביותר שאפשר להנות ממנה בכרטיסיה או חופשי חודשי או כל אמצעי שיש בקו הנסיעה של העובד.

9108701

New member
שאלה לגבי המחיר

ז"א שאם אני עולה בראשון לציון בשעה 10 בבוקר על קו 173 לרחוב המסגר בת"א ואני משלם, לפי מה שאתם אומרים 6.40 (מקום 9.80- קוד 4), אני יכול להמשיך על אוטובוס מת"א לכיוון צומת גלילות (קו 601/501) באותו מחיר, בתנאי שלא עברה שעה וחצי מרגע העלייה על כל אוטובוס.. האם אני צודק?
לגבי המחיר 6,40 בכרטיס בודד כן
המחיר ירד בנסיעה אחת עד שתחליט לרדת ,אם יש לך כרטיס רק" טעון לשעה וחצי תוכל לעלות ולרדת עד היעד בכל חברה או אוטובוס של דן קויים אגד מטרופולין בתנאי שעמדת במרוץ מול השעון , כשתעלה ותניח את הרק" על מכשיר הכרטוס מנורה ירוקה רשאי להכנס מנורה אדומה נגמר לך הזמן חביבי נ, ב, מי שעדין לא עשה כרטיס רב קו יוכל לרכוש אצל הנהג תמורת 5 שח+טעינה של אחד החוזים כלומר חוזה+5 שח"

Dannycom

New member
1 ליולי כל המחירים מתאחדים ל 6.40 שח
מראשון עד לכביש 5 מורשה בצפון , פתח תקווה ראש העין במזרח , תא " רמת גן בני ברק , גבעתיים חולון בת ים ,יהוד אור יהודה ,כל האזורים האלה מכל נקודה שהנוסע בוחר לעלות ולרדת במחוז חפצו כרטיס בודד יעלה 6,40 נוער 3,20 כל זה כולל בדן אגד קויים מטרופלין ,כל הגוש הזה מכבד כרטיס חופשי חודשי אחד כלומר אין יותר צבעים ,מחיר חדש 227 רגיל 113,50 אזרח ותיק נוער בכרטיס בודד משלם 3.20 בכל הנוש הזה או כרטסיה ב64.00 שח של 20 נסיעות כנל אזרח ותיק , וחדש כרטיס חופשי ל שעה וחצי לכל אוטבוס של דן אגד קויים מטרופלין בתנאי שהוא טעון ברב קו במחיר מצחיק 6.40 לכל הגוש שהזכרתי כמו כן מתבטל כרטיס מנייר יומי אבל עובר לתוך הרב קו במחיר של 14,00 שח, ותיק 7,00 החל משעה 9.00
כבר כתבו על זה ואף בפירוט
ראה כאן.

Shark Alarm

New member
כבר כתבו על זה ואף בפירוט
ראה כאן.
אשמח לשאלת הבהרה....

אני צריך לנסוע כל יום מראשון לציון לסינמה סיטי בגלילות. האם הדבר נחשב לאיזור אחד, או שאני עובר באיזור 1 וגם באיזור 21
אם כן, מה יהיה עליי לשלם כל יום (אם אחליט לנסוע כל יום בתחבורה ציבורית) ומה יהיה עליי לשלם עבור כרטיס חופשי חודשי. תודה רבה,

9108701

New member
אשמח לשאלת הבהרה....

אני צריך לנסוע כל יום מראשון לציון לסינמה סיטי בגלילות. האם הדבר נחשב לאיזור אחד, או שאני עובר באיזור 1 וגם באיזור 21
אם כן, מה יהיה עליי לשלם כל יום (אם אחליט לנסוע כל יום בתחבורה ציבורית) ומה יהיה עליי לשלם עבור כרטיס חופשי חודשי. תודה רבה,
גבולות הכרטיס באזור 1
בצפון \קו המחלפים ירקון ,מורשה ,כפר הירוק, וגלילות במזרח כביש 471 כביש 40 כביש 6 , דרום מזרח, מחלף שפרירים צומת בית דגן דרום ,מחלף נס ציונה , מחלף חולות אתה יכול לשלם 6,40 לכל נסיעה או חופשי חודשי ב 227 שח לכל 4 החברות ,

מצב
הנושא נעול.
למעלה