רגשי נחיתות בזמן מפגשים/יציאה למקומות של חבר שלי ובת זוגתו

ROsom

New member
ש לי חבר קרוב שאני וגם זוגתו בקשר טוב.. אבל פשוט לפעמים מרגיש לי דברים מסויימים , שיחות למיניהם , יש סוג של את ההרגשה של העיניים הבוחנות שגורם לי כביכול לנסות להצטייר באיזשהו אופן מסויים בעיניהם אבל יותר זה בא בעיקר מכיוונה של הבת הזוג שלו לתחשותי לפחות. (למרות הקשר הטוב) אני די בטוח שזה אולי רק בדמיון שלי וההתפרשות של הדברים יכולה להיות שונה.

או ש"שחשוב" לי ממה שהיא חושבת שאני חורג מהגבול שאני צריך לייחס ולזה יותר מידי חשיבות ומשמעות אבל אשמח לדעת אם יש מישהו שחווה את זה ויש איזשהי שיטה לא להרגיש שאני נמצא ב"בוחן" חברתי כלשהו.

אתה יכול לתת דוגמה? כי זה שונה למשל אם "זה רק בראש שלך" או למשל יש מידע אובייקטיבי שממנו אתה מסיק כביכול שאתה פחות טוב...

ROsom

New member
אתה יכול לתת דוגמה? כי זה שונה למשל אם "זה רק בראש שלך" או למשל יש מידע אובייקטיבי שממנו אתה מסיק כביכול שאתה פחות טוב...
אין לי משהו ספצפפי אבל סתם דוגמא אם נצא לאיזה סרט או משהו אז אני כן לעיתים יכול לחשוש ממצב של "פאדיחה" כלשהי לצורך העניין התבלבלות בשיחה בקופה בזמן הזמנת הכרטיס או משהו כזה.. ישר יהיה לי אולי תחושה בראש לא יודדע.. שכאילו "נשפטתי" על זה הרגע (כביכול על העניין בקופה לתפיסתי)

למעלה