רגע רגע, אתם רוצים להגיד שנטוויז´ן

מעוצבן

New member
רגע רגע, אתם רוצים להגיד שנטוויז´ן

מגבילה כרגע את כמות המידע שאני יכול להוריד בחודש ל 2G ? זה נכון ?ממתי ? זה לא היה בחוזה כשהתחברתי אליהם. מה עניינים עם זה ? והאם זה מספק את מנויי נטוויז´ן כאן ? מישהו מה"משתמשים הכבדים" כאן אי פעם מדד כמה הוא/היא מורידים בחודש ?

dov98

New member
לא, עדיין לא

ברגע שינסו נודיע ונדע מה לעשות.

dov98

New member
מותר להם כל דבר

שהוא לא עבירה על החוק. אבל השאלה מי יתחבר אליהם במצב כזה.

מעוצבן

New member
אהה...

באמת ? קיבלתי את הרושם מהפורום שזה כבר בתוקף. כבר התחלתי לבדוק ספקים אחרים. בכל מקרה, נראה לי שזה הזמן להתקין מוניטור על ה gateway שלי ולהתחיל לעשות אנליזה וסטטיסטיקה של שימוש חודשי.

Alder

New member
../images/Emo104.gif ועדין..היית רוצה סעיף *כתוב*

שכזה בחוזה שלך ?!

dov98

New member
מעשים! מדי

פעם קם לנו איזה "ז´אן ד´ארק" בפורום. אבל מה הוא עושה? תוקף את הפורום במקום ליזום מעשים. אם חוזה של חברה מסויימת לא מוצא חן בעיני מישהו, שלא יתחבר לאותה חברה. אם אותה חברה יוזמת חייגן שמפריע יש לפעול בדרך דומה. אבל לתקוף את הפורום, למה?

yaronmunz

New member
אריה הוא איש טכני.

מי שעלול ליזום את החיובים על "צריכת יתר" הם אנשי השיווק, לא האנשים הטכניים. בכל מקרה - כל עוד לא מופיע סעיף בו כתוב מה "הקנס" על שימוש מוגדל, הם אינם יכולים לחייב בתשלום נוסף - אלא זו יכולה להיות בהחלט עילה "לזרוק" צרכנים כבדים על "הפרת חוזה" ללא כל נימוק מצידם - ועם זאת ללא אפשרות לתבוע אותם על פיצוי על פעולה זאת. בכל מקרה - ראו כמה מילים במרכאות יש בהודעה - מה שאומר בפשטות שהם לא יעיזו לבצע זאת לא בפומבי ולא נקודתית. אחרת ישארו להם רק הלקוחות המוסדיים/העיסקיים - אם וכאשר זה ידלוף לעיתונות/לאינטרנט. בכל אופן עצם פרסום השורה הנ"ל מהחוזה - כבר עשתה להם נזק תדמיתי לא קטן.

dov98

New member
שים לב למהירות ולתגובה

שלי לAlder בשרשור המהירות
לוחם הצדק הולך ערום

Alder

New member
../images/Emo104.gif איזה לוחם צדק??

אני אישית נרתעתי מסעיף דרקוני זה בחוזה *כתוב* שלהם. הייתי מחובר לנטויז´ן בימי המודם המאושרים שלי (עד לא מזמן למעשה) אולם אני לא מוכן לסבול סעיפים שכאלו, בין אם הם פעילים או רדומים זמנים (באמת ובתמים כמו דרקון) בחוזה שעליו אני חתום. מיותר לציין שביררתי מספר פעמים אצל חברות אחרות לבל יעז להיות סעיף דומה אצלהם.

shsre

New member
בלון ניסוי ולא יותר

חבל לבזבז על זה שרשור. אנחנו בתנאי שוק חופשי, אין לזה שום משמעות.

dov98

New member
../images/Emo6.gif יש דפים חופשי ודיו לא

עולה. קראתי את התשובות של מנכ"ל בזק בYNET . אותן תשובות מפגרות ואותם שטויות. מענין כמה שוחד הם נתנו למועצה הציבורית שמפקחת על בזק?
אני שמח שאני עובר לכבלים, הלוואי שיצליחו.

yaronmunz

New member
ואם אתה עובר לכבלים - אז אין לך

ISP ? - הם עושים מה שהם רוצים !

dov98

New member
אני מקבל ISP בחינם ../images/Emo13.gif

וסוס מתנה לא מסתכלים לו על השיניים

dov98

New member
הנה פרסום../images/Emo26.gif

לאינטרנט זהב יש ח@א של פינג , נהרו בהמוניכם, אולי תקבלו פינג יותר גרוע ממני!
אחלה פרסומת. איפה duke שיצטרף אלי?

למעלה