רגע לפני החג, שרשור עצמאות?

איך *לומדים* לעשות גבות?

אני *חושבת* שאני מסדרת את הגבות שלי...
במציאות, אני מודה ש-א', אני לא ממש מבינה מה לא בסדר איתן כמו שהן, ו-ב' אני לא לגמרי יודעת לאיזו תוצאה סופית אני אמורה לשאוף.
אז בעצם מה שאני אומרת זה שאני מורטת לעצמי שיערות בלי שום סיבה הגיונית....

בלונד23

New member
זה כישרון מולד

אי אפשר ללמוד את זה.
יש לך ידיים טובות? את יודעת לצייר ולעשות מלאכות יד, להתאפר? אז רוב הסיכויים שעם הפינצטה הנכונה תוכלי לעשות גבות בלי בעיה.

אני אנסח אחרת - מה המטרה הסופית?

כאילו, איך אני יודעת איך זה צריך להיראות בסוף?
יש לי ידיים בסדר, הבעיה היא לא הביצוע, הבעיה היא שיש לי אפס מודעות אופנתית/טיפוחית והסיבה היחידה שאני בכלל מנסה לעשות גבות זה כי צריך. אבל מה צריך אני לא ממש יודעת...

giraffelle

New member
תגלי גם לי כשאת מוצאת את התשובה...

אני בנוסף גם לא מעזה ללכת לקוסמטיקאית לסדר גבות. פעם אחת העזתי וזה רק הוכיח שהחששות היו מוצדקים. לקח לי חודשים לגדל את הגבות חזרה. מה שאני עושה לעצמי רחוק מהיות מושלם אבל הוא בטוח יותר טוב מהקו הדקיק שהקוסמטיקאית השאירה לי, אחרי אזהרות חוזרות ונשנות לא "לכסח" ולא לעשות דברים דרמטיים :-\

בלונד23

New member
המטרה

היא קודם כל שלא יהיו שערות מחוץ לקו הגבה המשורטט דמיונית.
את כל השערות הסוררות שצומחות *מתחת* לקו הגבה היפה, יש למרוט.
אם יש שערות קטנות שצומחות בין שתי הגבות, דינן להימרט גם כן.
הדבר השלישי הוא ליצור סימטריה מושלמת. כלומר אם את מדקקת מעט את הגבה במקום מסוים, תדקקי זהה גם בצד השני.
בכללי אני לא מדקקת את שלי בכלל, אלא רק מורטת מה שמחוץ למסגרת. זה לוקח לי כמה שניות כל איזה יומיים שלושה, אני תולשת כשהן עוד קטנות ומתחזקת כל הזמן. לעולם לא הלכתי למישהי מקצועית כי אני אוהבת לעצב לבד.
מריטה נעימה

בלונד23

New member
עוד משהו ששכחתי

מסרקים את הגבה תמיד כלפי מעלה, ואם יש שערות ארוכות שחורגות כלפי מעלה אפשר קצת לגזור את הקצוות שלהן. לעולם לא מסרקים כלפי מטה.
מסרקים במסרק/מברשת גבות, או במקל יבש ונקי של מסקרה ישנה.

בלונד23

New member
פשוט עוקבים אחרי צורת הגבה הטבעית שלך

ורק מנקים מסביב את השערות שחורגות מהצורה של הקשת היפה הטבעית. אם יש משהו שאני לא מתחברת אליו, זה שבנות עושות צורה חדשה ולא טבעית לגבות. אני אוהבת טסבעי וככה גם לא יראו שעשית גבות בכלל, פשוט תיראי יותר יפה ומטופחת.

תושה

New member
על אף ההתלהבות הכוללת מנושא הגבות

אני חושבת שהשורה האחרונה שלך מדהימה.
כשלמדתי עיצוב, הכיתה היתה עם רוב נשי מובהק. והמורה שלנו היתה מפמפמת לנו: " אתן צריכות להביא הביתה X כסף בחודש. סכום שיאפשר לכן להחזיק בית ומשפחה באופן עצמאי, וישאיר לכן את האופציה לבחור בבן זוג. להשאר מרצון ולא מהכרח"

וזאת עדיין אחת השאיפות שלי... אז שאפו.

רעיון נחמד

נקודות קטנות:
* אני יותר עצמאית בנסיעות, לבד עם יערה, למקומות שאני לא מכירה. פעם היה מפחיד אותי והייתי נמנעת. אין לי ברירה אז משתדלת לצאת מזה.
* עצמאות במסגרת העבודה - הקורס שלקחנו אני והשותף גורם לי להבין יותר טוב עיצוב ואיפיון דיגיטלי. מקווה שיביא גם יותר עבודה בקרוב.
* שיווק - אני מרגישה שהשתחרר בי משהו בנוגע לשיווק. עדין לא עושה מספיק אבל יותר מקודם ויותר טוב.

הפסקתי להניק, כמעט לגמרי

עצמאות ללא ספק.
בשבוע הבא אני נוסעת לאילת עם העבודה, והם יסתדרו בלעדי 3 ימים!

מה זה אומר אם אני לא מצלחה לחשוב על כלום?

אני דווקא מרגישה די עצמאית (מלבד בנושא הפיננסי... נקודת תורפה)
אבל לא מצאתי משהו ספציפי שהוא חדש..

י ע ל י ש

New member
האמת שהגעתי לשלב שאני ממש מרגישה עצמאית

ולכן קשה לי לחשוב לחזור לשלב התינוקות וזה מה שמעכב כרגע את הילד השלישי..
כיף שאני יכולה לנוח צהריים כשהילדים משחקים, מעסיקים את עצמם,
כיף שאני יכולה לשים אותם אצל אמא שלי וכו' בלי לדאוג שהם בוכים ואין מי שיצליח להרגיע, ואולי צריך להניק, או ששכחתי לשים מספיק חיתולים ולהיות בלחץ ואלף טלפונים אם כולם מסתדרים.

עוד כל מיני עצמאויות קטנות- כשבעלי אושפז גיליתי שאני יכולה לעשות הרבה דברים, אפילו מוסך, או תיקון דברים בבית. נחמד לדעת שבסופו של דבר אני יכולה להיות בהחלט עצמאית
(בעזרת אמא, אחים וחברים
)

למעלה