רגע, אז באמת אף אחד לא צפה בעונה החדשה...?

N o R i K o

New member
רגע, אז באמת אף אחד לא צפה בעונה החדשה...?

מה זה

N o R i K o

New member
נו שוין

נתמרמר לבד

מי זכר שהיה משהו בין ארטי לקיטי בכלל... את מי הם מעניינים
הביצועים נעו בין ממש טובים בקטע מפתיע לבין תפסיקו להרוס לי את הביטלס. ממש אהבתי את I saw her standing there אבל, כולל הקליפ, זה היה פשוט מהמם.
ההצעת נישואים... מוקצנת מצד אחד, מצד שני... מדהים! דארן

סרייסלי, 0 אזכורים לקורי? ציפיתי שלפחות התמונה שרייצ'ל בהתה בה מהפלאפון בתחילת הפרק תהיה שלו ולא של כל הגלי קלאב.
אוף.

בקיצור, כמו תמיד, התלבטות נצחית האם להמשיך לצפות בחרא הזה או לנטוש אותו אחת ולתמיד

N o R i K o

New member
אני יודעת את זה

אבל... לא ביקשתי הקדשות. רק מיני אזכורון. הלו קורט. לא מוזר לך שלא הזמינו את האח החורג שלך להצעת הנישואים שלך?

N o R i K o

New member
נכון שלא,

אבל הם מתנהגים כאילו הוא כן מת, ולפני 9 שנים בערך. רייצ'ל לא הזכירה אותו בכלל, למרות שנשמע שהיא שרה את yesterday עליו. סתם נראה לי משונה שכאילו... הם מנסים להתעלם ממה שהם צריכים להתמודד איתו בסופו של דבר. :|

AccioMoon

New member
אני לא רואה שום סיבה

להתעסק בזה לא לצורך. מה רייצ'ל תגיד? כל מה שיגידו על פין יהיה פששוט כואב כי יתייחסו אליו כאילו הוא חי אבל כולנו יודעים איפה קורי נמצא. אז. בשביל מה סתם? (באופן כללי אני אישית נגד הפרק על פין ונגד להרוג את הדמות, לדעתי שיעלימו אותה בתירוץ "הוא בקולג" וזהו. )

N o R i K o

New member
לא יודעת,

כאמור, ציפיתי שכשהיא בוהה בטלפון שלה היא תסתכל על תמונה שלו, או... לא תשיר שיר על אהבה נכזבת בעודה מתנהגת כאילו הוא לא קיים.

אני לא מסכימה איתך, פרק מחווה בעיניי הוא דבר שאי אפשר לוותר עליו. באופן כללי הוא היה דמות מרכזית מדי בסדרה בכדי לתת לה... פשוט ללכת. זה כמו שאריק עוזב בעונה האחרונה של שנות ה-70 ובכל זאת מחזירים אותו בפרק האחרון כי אי אפשר להשאיר דמות כמוהו באוויר. להעזיב אותו יהיה להשאיר את פין באוויר, עם תקווה משונה כזו שאולי יש סיכוי שאי שם בעתיד יהיה סיכוי לפינצ'ל ולאיחוד של הגלי קלאב המקורי.
נראה לי קשה בטירוף ואפילו קצת מזעזע שהשחקנים יצטרכו לתרגם את הכאב שהם חוו בפועל לכאב... "משוחק". אבל אני בטוחה שהם חשבו על זה והם עושים את זה בשבילו...

AccioMoon

New member
(לא באמת)

זו בדיוק הנקודה! התקווה המשונה שיש סיכוי לפינצ'ל זה משהו שאני חושבת שהוא טוב. אףף פעם לא הייתי פינצ'ל שיפר אבל אני חושבת שאם הייתי אחת כזאת, מספיק שמן הסתם מונשל כבר..לא, הייתי כן מעדיפה להשאר עם תקווה קאנונית שפינצ'ל יהיו ביחד בסופו של דבר. לא און סקרין כי שוב, מן הסתם, אבל קאנון-פאנון כזה. אני חושבת שהייתי מעדיפה את זה. לדעת שכן, קורי נפטר, אבל פין זאת דמות והיא נמצאת שם בוורס של גלי והיא קיימת, במקום להרוג גם אותו. זו דעתי, ואני לא חושבת שיש צורך להעביר את השחקנים את הדבר הזה וגם לא את הצופים. אבל אני יכולה להבין גם את הצד השני ובאופ ןכללי לא בא לי להרחיב על זה יותר..

נקרע לי הלב מלראות את ליאה

טוב שהיא לא שרה את יסטרדיי על קורי..
היא תמיד בוכה בסולואים עצובים, כי זו היא, אבל הפעם - משהו בעיניים שלה אחר, כבוי.
בהצעת נישואין של בליין לקורט רואים אותה מאחורה מחייכת, אבל החיוך פשוט לא מגיע לעיניים שלה.
איך היא מצליחה לעשות את זה?!

וריידר לא היה אמור לעזוב בכעס? איזה שעמום!
מארלי עם המשקפיים הענקיים הייתה שיא הפרק מבחינתי, בול האופי שלה!
פרק לא טוב, לא מספיק מעניין, ובאמת תמוה חוסר האזכור של פין, אפילו שאנחנו יודעים למה..

danas83

New member
רגע אף אחד לא ראה את הפרק של אתמול??

לא הפסקתי לבכות ולהתרגש
מכל תיאור ההתמודדות של הקאסט והדמויות עם האובדן
הכי אהבתי זה היה השיר של סנטנה if i die young והקטע של אמא של פין
איך אפשר להשאר אדישים

בשיר של רייצ'ל הייתי כבר שלולית
http://www.youtube.com/watch?v=V7vQt6AoSc0
רייצ'ל נתנה לו כביכול הצצה למה היה קורה אם פין היה נשאר בחיים - נקרע לי הלב כי הוא היה האיש שלה
he was her PERSON
גם בחיים האמיתיים

פרק עצוב מאוד ומרגש מאוד יהיה זכרו ברוך

קורי מונטית' = פין האדסון

N o R i K o

New member
אני ראיתי והלב שלי מרוסק

בשניה שהתנגן התו הראשון של seasons of love וקלטתי שאיתו הם פתחו... זהו, נפתחו הברזים.

למעלה