רגעים מושלמים

כולם החליפו ניק ורק אני נשארת זמנית

SDK10

New member
תתחדשי ותהני לך

פעם הבאה לנקד

יותר מעניין לקרוא את זה אחרת
Lets get funky

SDK10

New member
תתחדש לך

ומקווה שכמו שאתה מרגיש שאתה משחרר/משוחרר וטוב עם עצמך
שגם תוכל לשחרר מעצמך <או אולי אותך מעצמך>
ואולי זו פתח לדרך חדשה וחידוש הדרך כמו גם הזדמנות לאמץ את מה שכתוב שם בשיר
פעם אולי אצליח להבין על חמתך.

בהחלט אקדיש שיר לא את ההוא מהסרט אלא אני חושב שזה יותר מתאים לשינוי

דג אדום

New member
על חופש ושינויים

בשבילי, עם הזמן, נשחק השם וההכרות הראשונית ומוחלף בכל מה שלמדתי אודות אותו אדם, עד כדי כך שזה תמיד מצחיק להזכר איך תפסתי אותו בהתחלה לעומת מה שאני יודע ומרגיש עכשיו.

ההצהרה הגדולה היא דווקא זו שאדם מצהיר בפני כולם, גם אם הם ניקים אנונימיים, ובטח אם חלקם חברויות אינטימיות, היא מסמנת את הגבול בין דברים שמתבשלים להם בפנים לבין שינוי אמיתי בהוויה.

שלום ליברטאס, להתראות קלברה

רגעים מושלמים

לשבת בהופעה עם בעלי, ללטף לו את השיער, להרגיש את הרוגע. את ראשו העייף נשען עלי ולחשוב כמה טוב שאנחנו יחד.
זה לטייל עם החבר כמה שעות אחר כך בחו"ל מחובקת, לנשום פנימה אוויר זר מעורבב בריח שלו. לדעת שאין לאן למהר ולא יקרעו אותי ממנו אחרי שעות בודדות. על שנינו מרוח חיוך ואנחנו לא יכולים להפסיק לצחוק. זה לשכב בזרועותיו, מחופרת בו, ולא לדעת שיש עולם מסביב. זה להתעורר, להסניף אותו, לחייך ולהירדם חזרה.
זה לחייך באושר ועייפות כשגמדת הבית זוחלת למיטה שלנו לפנות בוקר חצי שעה אחרי שחזרתי, נצמדת אלי ונרדמת מיד, חמה ומכורבלת. הידיים הקטנות שלה מחבקות לי את הצוואר.
רגעי אושר. הם לא נמשכים ברציפות לאורך זמן. הם קרעים מושלמים בהוויה לא מושלמת. אבל כשהם שם הם מזוקקים וטהורים ונוצצים כמו יהלום. שאפשר לעטוף וללטש בזכרוננו לעד.
תתחדש ליברטאס. הולם אותך עד מאוד

L i b e r t a s

New member
שמחת הפרטים הקטנים

שהם בעצם דברים מאוד גדולים.
את אחת הסיבות שאני כותב כאן פחות! את פשוט כותבת לפני את מה שאני הייתי כותב...
ולפעמים, רק לפעמים ככה בקטנה, את גם כותבת את זה יותר יפה ממני.

מחייכת פה כל כך

תענוג לראות אתכם יחד, תענוג לקרוא את מה שאתה כותב.
אני יודעת שאתה לא אוהב אייקונים, אבל נניח שאסתי שלחה אותי לענות במקומה, זה היה הולך ככה:
שלא יגמר לעולם הדבש והעוקץ, מפזרת פה חמסות

* השחלת יפה את ההמלצות

L i b e r t a s

New member
ההמלצות הן לא סתם

הן חלק מהאאוטינג החלקי שאני עושה לעצמי. להראות עוד חלקים ממני. עוד קצת מהחיים של מי שאני.
ותודה

לילה 74

New member

אתה, אתה פשוט נהדר. וגם נתת לי השראה להתחדש גם..

ולגבי רונה קינן, הבנתי למה אני לא סובלת אותה. אפילו כשהיא שרה שיר שמח מה שמחודד בו הוא המלנכוליה והמורכבות. דעת שאני משליכה עליה, אבל זה מה שאני שומעת בהגשה שלה. ולכן חייבת לצרף את המקור ושמחת הפשטות שבו.

http://www.youtube.com/watch?v=k9cn7KR4kXA

תבדקי מה יש לך נגד מלנכוליה ומורכבות

רק רונה קינן מסוגלת לקחת שיר של יזהר אשדות ולהפוך אותו למשהו שתענוג להאזין לו...
(ואני אעצור כאן, כי יש לי עוד המון דוגמאות לכמה היא יוצרת בחסד עליון
)

https://www.youtube.com/watch?v=FcequTjCNGI

(והביצוע שלה לזה לבד עוד יותר מושלם)

אבל בחרתי בזה כדי להראות איך אפילו השירה של יזהר אשדות לא מצליחה להפריע

למעלה