רגעים מושלמים

Kelevra

New member
רגעים מושלמים

לא, החיים שלי לא מושלמים.
אבל הם מאוד מאושרים. חיים מלאים וטובים. ויש בהם, כמו בכל חיים מאושרים, רגעים מושלמים, מזוקקים של אושר ושמחה ואהבה.
לא צריך הרבה. אני גם ככה חי את החלום בהרבה דברים. יש רגעים נפלאים ושקטים וטובים למכביר. להירדם עם זוגתי על הספה מול האש, בבית חמים שליו ומאושר. מנוחה עם הילדה והחתול. חופשות. לגעת בשמיים.
טוב לי, טוב לי בחיים וזכיתי באהבות גדולות ובאושר גדול.

החיים שלי לא מושלמים, אבל הם מאושרים וטובים והאושר הזה שווה את כל הקשיים.
ויש קשיים. כאבים, מכות, שריטות וחבלות לא חסרים בדרך הזו. אבל אני חי, כל כך חי ומאושר.
שיימשך לנו כך, על הדבש ועל העוקץ.

פעם בהרבה זמן יש לי גם חופשה עם החברה הנפלאה שלי. והחופשה הזו ממלאת וטוענת מצברים ועושה טוב בלב ובגוף.
וזו השמחה הזו בזוויות העיניים, בחיוך העדין, בשיער הגולש העטור חוטי כסף דקים, השלווה, השגרה. הידיעה שיש לנו גם מחר. אלו הרגעים המושלמים והטובים שההתבגרות שלי מאפשרת לי היום להתענג עליהם. לנצור ולשמור בלב לתמיד.

בורכתי.

בהזדמנות, המלצות: חבר יקר שלי, אסף סולומון, מצלם כבר שנים רבות צילומי נוף וטבע מדהימים בטיסות שלנו. אין טעימה יותר יפה לתחושה השמימית הזו של טיולים בשמיים מאשר להסתכל בצילומים שלו (תוכלו למצוא אותו בגוגל). ההמלצה עומדת גם לגבי חבר יקר אחר, אבי הרטמן, אשר מחזיק אתר ללא כוונת רווח, המלצות לטיולים אוויריים כולל סרטים של הטיולים הללו, אתר "מבט על". זכיתי לא רק לאהבות אלא גם לחברים וחברות יקרים שהופכים את החיים שלי לנפלאים במיוחד.

ואי אפשר בלי שיר אהבה קטן, שכשאני שומע אותו אני מרגיש כאילו הוא נכתב גם על הקשר הנפלא שלי עם לילה וגם על הקשר הנפלא שבבית עם שלגיה. אושר גדול ואהבה, כל כך הרבה אהבה.

אני כותב כאן כבר די הרבה שנים ואני מרגיש שהגיע הזמן לשינוי.
אני רוצה לנטוש את הניק הזה ולהשאיר מאחור את הבלוג ולשנות לניק שיותר יתאים למי שאני היום.
אשמח לרעיונות טובים.

אהבתי את הכתיבה.

ותסלח לי, סוס מנצח לא מחליפים.
אתה תישאר אתה.
ולא מאמין שמישהו באמת חושב שאתה כלב רע.
&nbsp

Kelevra

New member
הניק מסמל

דמות מתוך סרט. הניק תמיד יסמל בשבילי משהו שקשור אלי. אני לא עומד להחליף זהות אלא לשנות ניק למשהו שיותר מתאים למי שאני היום ולא למי שהרגשתי שאני לפני שנים כשפתחתי אותו. לו זה היה תלוי בי הניק החדש היה שמי האמיתי.

למה אתה צריך לשנות ניק?

עם השנים אנשים מכירים את האדם ומשמעות הניק הופכת להיות פחות רלוונטית.
מבין את הבעיה שיש לך כל פעם במפגש עם חדשים בנט ועדיין... ניק חדש יהפוך אותך לאדם חדש, הדרך שעברת והיכרויות בנט שאני מניח שחווית (מן הסתם גם חותם שהשארת), זה לא משהו שכדאי להשאיר מאחור.
&nbsp
רק דעתי כמובן.

L i b e r t a s

New member
והנה זה קורה - שינוי כתובת

אחרי לא מעט זמן של לבטים בחרתי. זה הכי קרוב לשם האמיתי שלי, המהות הכי חשובה שלי.
חירות. חופש. דרור.

להתראות קלברה.

קלברה = דמות מסרט

אמרתי שנתת לי השראה.
אז יש בזה אולי גם איזו מן יציאה מן הארון אבל כבר הרבה זמן אני מרגישה שמותר לי כבר להיות חלק בעולם.
גם ביום.

שלום לילה

תודה

גם אני אהבתי ועדיין אוהבת אבל זה בהחלט מרגיש שנגמרה תקופה ומתחילה חדשה אחרת.

למעלה