רב קו ורכבת

מצב
הנושא נעול.
רב קו ורכבת

רב קו ורכבת
ביום רביעי כאמור עולים תעריפי הנסיעה בתחבורה הציבורית

אני רוצה להטעין מחר כרטיסייה ברכבת בקו מסווים שאינני נוסע בו הרבה (אחת לחודשיים בערך כרטיסייה שתספיק לי לשנה) בכדי לחסוך את ההפרש מעליית המחירים

האם זה אפשרי?

הרי זה לא שהטענתי כרטיסייה ברב קו לפני חודשיים נגיד שעדיין לא פורסם עליית מחירים

כאן מדובר על ניסיון מכוון מצידי להטעין כרטיסייה יום לפני עליית המחירים בכדי לחסוך עלויות למרות שהנסיעה הבאה שלי בקו תהייה בעוד שבועיים בערך

זה חוקי?

אין שום בעיה

רב קו ורכבת

אני רוצה להטעין מחר כרטיסייה ברכבת בקו מסווים שאינני נוסע בו הרבה (אחת לחודשיים בערך כרטיסייה שתספיק לי לשנה) בכדי לחסוך את ההפרש מעליית המחירים

האם זה אפשרי?

הרי זה לא שהטענתי כרטיסייה ברב קו לפני חודשיים נגיד שעדיין לא פורסם עליית מחירים

כאן מדובר על ניסיון מכוון מצידי להטעין כרטיסייה יום לפני עליית המחירים בכדי לחסוך עלויות למרות שהנסיעה הבאה שלי בקו תהייה בעוד שבועיים בערך

זה חוקי?
אין שום בעיה

אין שום בעיה עם זה

רב קו ורכבת

האם זה אפשרי?

זה חוקי?
אין שום בעיה עם זה
אני מטעין כרטיסיות לפני כל עליית מחירים.

אם אני לא טועה השבוע עולים רק מחירי האוטובוסים. ברכבת המחיר משתנה עוד חודש, אבל אני לא בטוח בזה

מצב
הנושא נעול.
למעלה