רב ומקום חתונה!

anatak

New member
רב ומקום חתונה!

היי, טוב הרבה נושאים שאנו די אבודים לגביהם אבל בעיקר רציתי לברר לגבי הרב, עדיין לא הייתה לנו פגישה ברבנות אך כן שלחנו את הטופס האינטרנטי (דרך הרבנות ולא צוהר) והשאלה העיקרית שלי היא איך מוצאים רב?? האם ברבנות יצוותו לנו אחד? האם יש אתר שניתן לחפש, כוון שאין לנו קשר עם אף רב.
הדבר השני הוא שהיום אנו נוסעים לראות מקום ליד מזכרת בתיה שנקרא בלב הכרם ותהיתי אם מישהו/י היה במקום/ התחתן במקום? אשמח לשמוע חוות דעת.
תודה!

עינתוש21

New member
רב...

תדברי עם הרב שקידש אותנו: יעקב נסיר מרעננה.
אדם מקסים ואוהב לעזור ולהדריך בנועם ובשמחה... מזל טוב

Raspail

New member
לדעתי עדיף לחפש רב לבד

ולא לקחת את הרב שישדכו לכם ברבנות...
רב זה כמו כל ספק אחר בחתונה - צריכה להיות כימיה, הוא צריך להתאים לכם מבחינת סגנון החיתון והאידיאולוגיה שלכם, הוא צריך לדעת לנהל טקס בצורה שבה אתם רוצים שיתנהל הטקס....
אני פשוט התחלתי לקרוא מלא המלצות ב-mit4mit וקרדיטים פה בפורום, עשיתי רשימה של 10 רבנים שקלעו פחות או יותר למה שאני מחפשת, עשיתי שיחות טלפון לראות מי מוצא חן בעיני בטלפון ומי בכלל פנוי בתאריך שלנו...
לבסוף הלכנו אחרי צמצום הרשימה הלכנו לראות חופות של 2-3 רבנים וסגרנו עם אחד מהם מיד אחרי חופה שלו שראינו ואהבנו! (הרב דוד הריסון, מקסים ומומלץ!).
לקחת בחשבון שרוב הרבנים הפרטיים (כלומר לא כאלה שהרבנות שידכה לכם) גובים כסף על השירות, כ-600 עד 1,000 ש"ח.

Princess Lotta

New member
השבוע מישהי שלחה הודעה כדי להודות לי על הרב

עליו המלצתי לה, אז ממליצה גם לך - יהודה ישרים המקסים!!!

anatak

New member
תודה

תודה העזרה של כולם! כשנמצא מקום ויום לחתונה אבדוק את כל ההמלצות :)

למעלה