רבלדה

קוראים לה kitty- חתלתולונת.

היא שאלה מה נעשה לה, וירדן בסה"כ הראתה לה. ועוד אח"כ כועסים עלינו שאנחנו לא נחמדים
כל אורח שמגיע אנחנו מרצים אותו.

סוכריה16

New member
../images/Emo12.gif

חחח עזביץ. בשבילם זה פאקצי.. אבל לאמר לילדה איך לדבר במחשב (שפה עושים את רוב השגיאות) זה בכלל לא פאקצי.. הם לא מבינים שחוץ מהן אנשים אוהביםפ את אחרים בפורום הזה כן יעניין! ויש כאלה שלא יודו בזה רק בגלל שהן משפיעות עליהם בכתיבה שלהן

סוכריה16

New member
חסמת ילדה:

על דבר כזה: ביקשה בנימוס??..ממש נימוס.."אני מוחקת את כול ההודעות שהם על רבלדה" משהו כזה.. כיאילו מה..אם מדברים על רבלדה זו סיבה למחוק?? נו ו..שזה פורום של המורדים..מה אסור לדבר על נושאים אחרים?? זה פשוט דפוק סליחההה ---------------------- היא הביעה דיעה וחסמת אותה?! זה פשוט רוע! וצביעות... חחח והיא יכולה לשנות גם שם אל תשכחי את זה!

y a ® d e n

New member
חחחח אולי יש עוד הודעה שמחקתי ולא

ראית?? אה נכון, זה לא יכול להיות!!!!!
בונ'א את לא נורמאלית... חחח היא תחזור בכינוי אחר ככה באותה צורה נפנה לגורמים אחרים וזה כבר לא יהיה נחמד.

סוכריה16

New member
../images/Emo4.gif

תעשי מה שבא לך.. עדיין לא משנה תעובדה שעשית דבר מגעיל.. לא משנה.. לא הפסד גדול בשבילה! אם היא העזה לאמר לכן מה היא חושבת עלייכן .. לפחות אמרה ויצאה.. אמרת בונ'א.. עוד דקה הכונפה תתחיל לתקן לך ל"בוא הנה"

y a ® d e n

New member
העזה! הווו איזה אומץ יש לההה

יאללההה עוד שניה הצל"ש על האומץ!! כל הכבוד לה!!!

ReUt707

New member
הרשי לי לגחך...חחחחח

מה את מאיימת? אלוהייםםםם הכל לפתור באיומים? חסת ילדה על שטות כזאתי?!?! זה ניהול זה?!?! זה?!?!!?

y a ® d e n

New member
כןןןן הכל באיומיםםםםםם

עכשיווווו את מוזמנת ללחוץ על האיקס למעלה ולצאת מהפורוםםםםם!!!!!!!!!!!!!!! יש בעיות!?!?!?!??!?!?!?!?!! ביי

y a ® d e n

New member
חחחחח בת 15 ויותר מחצי...

אבל מבחינה שכלית גם אם את יותר גדולה ממני [ולזה את בטח מנסה להגיע] לפחות יש לי "טיפה" יותר שכל ממה שלך יש

סוכריה16

New member
חח ככה רובכן בפורום חושבות

שאתן הכי טובות.. wake up אתן פשוט.. לא
ואני אומרת לכם את זה כי אני אדם שמסוגל לקלוט אנשים משני הודעות שלהן.. ואני קולטת אותכן.. אתן לא הכי טוב.. סתם צפוניות שטחיות..

gal y kike

New member
../images/Emo41.gifלמה נראה לך?!

ואני בגיל שלך (קשה להמאין
) לפי איך שאת מדברת ומתנהגתתתתת חשבתי שאת בת 11 הכי הרבהההההה

למעלה