רבלדה

1cute kitty1

New member
רבלדה

רבלדה...רבלדה...רולזזזזזזז חעעעעע בא לי לכתוב עליהם..מה תעשו לי?? ובכלל אני לא מבינה אתכם..נכון פורום של המורדים..נו..ו..מה אסור לדבר גם על רבלדה? מצידי תמחקו את כול ההודעות.... נפתח חדשות =/

rotemshi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif נו יופי באמת

כמה בוגר
אין לכם חיים? לכו לפורום שבאמת רוצה לדבר אליהם ותעזבו אותנו בשקט נו באמת

כנסי מותק,

זה בסדר שאת אוהבת את רבלדה אבל המנהלת(ירדן) ביקשה בנימוס לא לשרשר פה דברים עליהם. אז למה סתם להתווכח ולריב? תוכלי לרשום בפורום טלנובלס ובפורום שבקרוב יפתח לרבלדה...

סוכריה16

New member
זה באמת כבר לא בסדר../images/Emo31.gif

מההתחלה אמרתי לכן פה.. שכשאתן מדברות ככה על השחקנים עוד אנשים קוראים את זה ורוצים לעצבן אותכם! זה ברור!

רק אל תאיימי../images/Emo4.gif

כל חיי אני חוששת מחבורת פקאצות שיבואו ישתלטו על הפורום ויפתחו הודעות כאילו אין מחר. אני באמת חושבת, שהסיוט הולך והופך למציאות

1cute kitty1

New member
אוייישששש

ביקשה בנימוס??..ממש נימוס.."אני מוחקת את כול ההודעות שהם על רבלדה" משהו כזה.. כיאילו מה..אם מדברים על רבלדה זו סיבה למחוק?? נו ו..שזה פורום של המורדים..מה אסור לדבר על נושאים אחרים?? זה פשוט דפוק סליחההה

y a ® d e n

New member
נימוס או לא נימוס אני ביקשתי

אני החלטתי אז מה לעשות החיים קשים. לא מספיק אני מבקשת אז דווקא?! תגידי תודה את הראשונה שנחסמת בפורום הזה בזמן האחרון. ביי

סוכריה16

New member
../images/Emo31.gif לא צודק..

לא משנה.. מה היא צריכה אותכן?!?! אתן מפםסידות חברה בפורום שלך

פחות אחד יותר נחמד.

או במילים אחרות -נראה לי שנצליח לחיות גם בלי חברתנו החתלתולנת החמודה.

סוכריה16

New member
אני רואה שתיכן

יודעות לנהל תפורום.. "חתלתולנת" מה זה !?!? מה זה השטויות האלה!? הייתה ילדה בפורום.. אמרה משוו שלא אהבתם וחסמתם אותה! אני לא ראיתי שום דבר רע במה שהיא רשמה! באמת שלא!! אני בטוה שילדות אחרות לא יסכימו עם מה שאת עושה!!

למעלה