רביב דרוקר וליאור שליין

jackie111

Well-known member
רביב דרוקר וליאור שליין

תשמרו על עצמכם. תסתכלו אחורה כשאתם
הולכים ברחוב. אני קורא את התגובות
לפוסטים שלכם

ואני מפחד בשבילכם.

את חיפה כבר לא ניתן להבעיר

היות שאותה כל מיני איסלמיסטיים הבעירו. כנ"ל לגבי איזורים בהרי יהודה כגון נטף
&nbsp
מה הכוונה שלך חבל על הזמן....?
&nbsp
האם 2 אלה יוכלו לקבל מקלט בוואדי ערה ביישוב שבו גר והתחבא עד לחיסולו הרוצח מדיזינגוף, ת"א. זה אולי חור אבל שם שני המיקרובים לא יצטרכו להביט אחורה מאותם החששות, אלא יעשו זאת אולי מסיבות אחרות.
&nbsp
יש עוד אופציה שאתה לא מכסה: הם מביטים אחורה לימין ולשמאל בהרבה מתח ועצבנות ועקב כך שערה מראשם תיפול? אתה מפחיד אותי עם ההתראות הללו. האם עוד פעם שריפות?

רביב דרוקר היה תמיד מיקרוב אבל ליאור שליין, זה עסק לא ברור

שנים שלא הסתכלתי על התוכנית שלו ודווקא לפני יומיים כן הסתכלתי. אני שמעתי שהוא זז שמאלה אבל לא הייתה לי הזדמנות לצפות עד כמה שהוא התחרפן.
לפי מה שאני הכרתי מהעבר, הבן אדם היה ימני בניגוד לחברתו/בת זוגו והוא חצה את כל הקווים בעיקבותיה. הפך ממש לסמרטוט מחוק של השמאל. כשהוא פותח הפה, אז יוצא קול של מרב מיכאלי. איחס.
משתלח בנתניהו ומשתלח בשר החינוך ומשתלח ביהודים מאמינים ומשתלח באמונה היהודית ומשתלח באלוהים.
אני מצטרף לאיחולים שלך שיסתכלו אחורה בהולכם ברחוב וגם שיסתכלו אחורה כשאינם בתנועה, אבל לא רק אחורה אלא לכל הכיוונים.
&nbsp
ואותך ג'קי111 אני יכול לנסות לנחם: גם מי שפגע בקדושת האיסלם ו/או בז למוחמד או לאללה, חייו הפכו ללא חיים, איכותית או גם כמותית, וכנ"ל לגבי הנצרות, ככה שהיהדות כנראה אינה שונה ואולי טוב שכך. לא טוב להיות שונה מדי. יותר מדי חריג.
שליין חשב שהיהדות שונה, נו טוף, אז חשב. אם יתברר לגביו שלא התייחס להמלצתך בכובד הראש הדרוש ולא בדק כהלכה מאחוריו, אז נסיק מכך שלא חשב נכון... ככה זה, כל הסיפור הזה עלול להפוך לפרשייה שתתמוך בטענה שעל טעויות משלמים גם אם לא מכירים בטעות עצמה, וזאת תופעה ידועה כשלעצמה.

למעלה