רבותיי, סטנדרטים!

coffebean

New member
רבותיי, סטנדרטים!../images/Emo41.gif

אז ככה, עד כמה אתם בעלי סטנדרטים גבוהים? האם זה בכל תחומי החיים? למשל, בנקיון? אתם מנקים יסודי? כשאתם עוברים דירה, חשוב לכם שהכל יהיה טיפ טופ? בעיצוב? בלבוש? בטיפוח בכלל? אני שואלת כי בעקבות המעבר, יש הרבה חילוקי דעות ביני לבין ההורים שלי אני טוענת על X שזה בסדר והם טוענים שאני צריכה לשאוף לסטנדרטים יותר גבוהים...לדוגמא: צביעת הדלתות והמשקופים של הבית,לי חשוב שהם יצבעו בלבן ויראו טוב, ההורים שלי מסתכלים על הפרטים הקטנים(האם הצבע משאיר בועות על הדלת או לא?) בקיצור, לאיזה סטנדרטים אתן שואפות?

מאד אמביוולנטית

מצד אחד- אני שלוכית בנשמה, והחיסרון העיקרי שלי, שאני מודעת לו היטב, הוא הנטיה שלי לעשות רק 95% מהעבודה ולוותר על הפיניש. אבל אני בהחלט יודעת להעריך עבודה מושקעת ומחפשת אותה. העובדה שיודעים על מה להסתכל מאד עוזרת. לגיא יש לא מעט ניסיון בנגרות ולכן הוא מראה לי על מה להסתכל ברהיטים והאמת- איכות בולטת.

דפי26

New member
ממש.......רק למי שלא יודע

אתי תמיד נראת מושלם ויש לה בית מקסים ומעוצב ב"טוב טעם"(ואני מתחנפת אליה כדי שאם יום אחד יהיה לי בית היא תעזור לי בקניות ובעיצוב
)

אתי@

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif../images/Emo24.gif

בעלי אחראי על הצד של השלמות

הנצנצית

New member
זה נורא תלוי על איזה תחום מדברים

יש דיי הרבה תחומים בחיים שלגביהם אני משתדלת להתעקש על הסטנדרטים הכי גבוהים (משתדלת, זה לא אומר שתמיד אני מצליחה). זה קשור בעיקר בדברים כמו זוגיות, חברים, עבודה ... מה שכן, מודה שבכל הקשור לדברים חיצוניים (מה שציינת - לבוש, טיפוח, עיצוב דירה וכו') אני מחפפת חופשי וגם לא מחפשת (לא אצלי ולא אצל אחרים) "סנדרטים גבוהים" ....

בלושית

New member
אני נחשבת לבעלת סטנדרטים

אבל כולם לא יודעים שלפעמים אני מחפפת
בכל מה שקשור לטיפוח אישי אני מאד מקפידה על ההופעה, מניקור, שיער וכו' אך גם לי יש רת הימים שאני לובשת את בגדי ה"שלוכית" שלי לעבודה (בד"כ ביום חמישי) למרות שגם הם לא ממש "זרוקים" בנוגע לבית מאחר וזה לא הבית שלי אני פחות משקיעה אבל עדיין חשוב לי מאד שיהיה נקי, מסודר וחמים. בבית משלי אני בטוחה שאני אציב לעצמי סטנדרטים גבוהים יותר.

פ א ב

New member
לגבי הבית

כשסיימנו את השיפוץ ונשארנו כמעט עם המכנסיים למטה, אני הייתי מוכנה לעשות הרבה ויתורים כולל לדוגמא לשים וילון כדי לכזסות את ארון הבגדים שלנו (שנבנה לאחר תכנון במו ידי אחי ובעלי). בעלי אמר שהגענו עד כאן ולחץ שנזמין דלתות חיצוניות אצל חברה מקצועית. פרסנו תשלומים, הזמנו דלתות והיום אני מאוד שמחה על כך כי כל החדר נראה מסודר בגלל זה. לגבי שאר הדברים, אנחנו הולכים צעד צעד. אנחנו מדיפים שלא יהיה מאשר שיהיה "סתם" כי גרנו בדירות שכורות וזו הדירה שלנו והמשפט שמהדהד בראשי הוא "הזמני הוא הכי קבוע". אין לנו פינת אוכל. אין לנו שולחן בסלון-יש לנו דלת בלי צירים ומשקוף
על מסגרת ורגלים ב 180 ש"ח מאייס. אנחנו מתים להחליף את הסלון שקנינו לפני 5 שנים והכריות כבר גמורות וממתינים עם זה (יש סדר עדיפויות). רק עכשיו קנינו מזרן כי הנוכחי בן 10 ומלא שקעים ובורות. אפשר לחיות עם כל פתרון, השאלה מה רוצים. לדעתי עדיף לשאוף גבוה ומקסימום להוריד את הסטנדרט מאשר הפוך. נ.ב. אין לזה שום קשר ליום יום. אני בלגניסטית בצורה לא נורמלית ועדין חשוב לי ואני מנסה לשמור על הדירה אסתטית ולטעמנו.

נכון - "הזמני הוא הקבוע"....

אני מעדיפה לחכות עד שיהיה כסף ואז לקנות, ולא להתפשר על משהו בינוני. התוצאה של זה לא תמיד הכי טובה, ולפעמים צריך להשתחרר מגישת "הכל או כלום", אבל בנתיים ככה אני וככה נראה הבית....

פ א ב

New member
לפני שנה פחות 18 יום../images/Emo13.gif

אגב, לא ציינתי שיש לנו פתרון לשולחן ל 4 איש והוא לא ארעי אז זה לא שאחנו אוכלים על הריצפה

אתי@

New member
אתמול ב"חדרים משתנים"

עשו שולחן מאוד מיוחד מפסנתר
אז אם למישהו אין שולחן סלון אבל יש פסנתר מיותר, אפשר לעשות משהו מגניב

coffebean

New member
ולא מפריע לך לחיות ככה?

כי אני למשל הייתי מעדיפה להכנס לדירה כמה שיותר מסודרת..אז נכון, גם לנו עוד אין שולחחן פינת אוכל ושולחן סלון אבל אני מניחה שתוך 4 חודשים נרכוש..למה חיכיתם כ"כ הרבה זמן אם אפשר לשאול?

פ א ב

New member
כי השיפוץ לקח לנו את כל המשאבים

וכי אנחנו מאוד מרוצים מהדירה למרות שאין בה שולחן אוכל רשמי (וזה חסר לי). אני מעדיפה לחכות שיהיה לי $$$ מאשר להיכנס לבור שיהיה לי קשה לצאת ממנו). בכל מקרה, אנחנו מרוצים מאוד וזה מה שחשוב לא?

chenamichay

New member
סטנדרטים ?

הרבה פעמים אומרים לנו שאנחנו לא אנשים של סטנדרט . הכל אצלנו חייב להיות מעבר . עכשיו ביוחד שאנחנו מחפשים בית אמא שלי טוענת שאף פעם לא נמצא משהו שיהיה בדיוק מושלם כמו שאנחנו מחפשים....
לגבי ניקיון? דיי מחפפים , שנינו... זה אולי קצת פחות חשוב לנו עכשיו .

אני במקרה כזה

מאוד מאוד קשה אני חייבת שהכל יהיה טיפ טופ. הכל במקום הכל צבוע כמו שרציתי. בכל תחומי עניין גם בטיפוח במיוחד בנקיונות

Soleil du Matin

New member
לפעמים ככה ולפעמים ככה

יש דברים לבית שברור לנו שנקנים להרבה זמן ואז משקיעים. ויש דברים שיוחלפו במעבר דירה (אנחנו עדיין לא בדירה משלנו) או כשיבואו ילדים, ואז פחות משקיעים. למשל- חדר השינה שלנו יפה ויקר יחסית,מעץ מלא, כי זה יישאר איתנו (אפילו שהיינו יכולים לקנות משהו פשוט וזול). ויש לנו שטיח לסלון שגם עלה לא מעט ואנחנו מתים עליו. אבל שולחן אוכל קנינו שיתאים לדירה הנוכחית, וגם חדר המחשב מורכב מאילתורים זולים מהום סנטר. אפשר לומר שיש לנו סטנדרטים גבוהים, אבל מתפשרים די הרבה. לשנינו יש טעם יקר...

למעלה