רבותיי לשים כיסוי ראש אני מברך...

רבותיי לשים כיסוי ראש אני מברך...

ברוך אתה ה' אלוקינו מלך העולם שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה.

/tapuzforum/images/Emo6.gif

אמן /tapuzforum/images/Emo65.gif/tapuzforum/images/Emo65.gif/tapuzforum/images/Emo65.gif/tapuzforum/images/Emo72.gif/tapuzforum/images/Emo65.gif

one track

New member
אמן...

וזה בהקשר למצעדי הגאווה שהיו היום נכון? חולה

מצאו להם יום...

הגאים האלה. לא רק שהם לא מעניינים אף אחד. אלא גם המשטים, הסנקציות, הועדות חקירה,כמות הצנטריפוגות שבידי הקוף מעניינים מהיום במשך חודש את התחת של העולם. הפוליטקאיםוהמנהיגים יכולים לריב להלחם להשמיד ולאבד האחד את השני את אף אחד זה לא מעניין לאף אחד לא איכפת. מונדיאל שמח גם לך טרייקי

מצעד המונדיאל

נחמד שיש אירועים כל כך מנוגדים באותו יום... אז בנות חוגגות עם בנות כי אין בנים, או כי יש בנות? :) שבת שלום! שלווה ורוגע בשבת מיוחדת....

esme1910

New member
רגע ליפני המונדיאל

מצטרף לברכות והולך לבדוק עם הבחורה שלי אם בעלה בעניין ואז יהיה לה יותר זמן בשבילי
הללויה המונדיאל!

המנער

New member
פרץ של נוסטלגיה הבאת כאן..

לא של הכדורגל אלא בקישור איזה ניקים היו אז תנצב"ה.מעניין מה איתם. וואלה החזרת אותי אחורה חזק עם השמות האלה. ואם כבר נוסטלגיה 1978 גמר גביע העולם רובי רנסנבריק קוסם הולנדי משווה מול ארגנטינה ואנחנו הילדים ההולנדים צורחים מהמרפסות.(הוריי ילידי פיינורד) הארכה- מריו קמפס שחקן ארגנטינאי משופם וסקסי פורץ עם הכדור כאילו בהילוך איטי האחים ואן דר קרקוף נכשלים בבלימתו הוא מבקיע וזהו זה כבר היה אבוד אני יורד למטה לשכונה בוכה. מה זה בוכה. בוכה כאילו גנבו לי את הדידיילה.(מי שיודע שיודע מי שלא לא משנה)

למעלה