רבותיי חשוב להציץ ולא להיפגע -פורום

Annie46

New member
אני מאשימה - ע"י ההומניסטית

(מענה אינפטילי למאמר עוד יותר אינפנטילי). אני מאשימה את עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´ בהשחתת פרצופה הדמוקרטי של מדינת ישראל ובהשחתת תרבותה וערכיה ודרדורה אל תהום פשיסטית חשוכה המתבטאת בעיקר באיסור על חופש הדיבור, בשנאה, בניכור, באליטיזם, בקנאות ובחוסר סובלנות. ונתחיל מהסוף: עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´, הנם תאומם הישראליים של מקביליהם הפשיסטיים-השמאלניים בסגנון האינטרנציונל הסוציאליסטי הנודעים לשמצה – סטאלין, מאו-צ´ה-טונג, פידל קסטרו, פול פוט (מנהיג ה"חאמר רוז" בוויטנאם) ושות´. בדומה לפשיזם-השמאלני בסגנון האינטרנציונל-הסוציאליסטי הנודע לשמצה, סוחפים אחריהם עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´ בעיקר אנשים בעלי כוח והשפעה, אנשי "ישראל הראשונה", אנשי הקיבוצים, יזמים וקבלנים מושחתים, המשתלטים על אדמות המדינה, כגון אנשי קיבוצים שהפכו ליזמים עסקיים, שהשתלטו על אדמות המדינה והפכו אותן לרווחיות ולעשיית רווח אישי על-חשבון העם כולו. עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´ מסיתים את העם לראיית עולם של שחור-לבן, של "טובים רעים", ומתנגדים לראות את המציאות המורכבת כל-כך שכולנו מכירים. (ולראיה: לכל התנועות השמאלניות-הפשיסטיות היו וישנן "תנועות נוער" פעילות ונמרצות, כן, גם למר"צ, למפ"ם, ל"עבודה" ושות´ – "השומר הצעיר", "הנוער העובד והלומד" וכו´). עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´ שונאים את כל מי שדעותיו אינן זהות להם, דהיינו: מי שלא חושב בדיוק כמוהם, מי שאינו קיבוצניק, מבוסס, "פשיסט-שמאלני בסגנון האינטרנציונל הסוציאליסטי הנודע לשמצה", בסגנון סטאלין של שנות החמישים של המאה ה-20", ובקיצור "פשיסטיים-שמאלניים בסגנון האינטרנציונל-הסוציאליסטי הנודע לשמצה", כמוהם. למרבה הגיחוך והחוצפה, מרבים עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´ לעשות שימוש סיטונאי במילה "ליברליות", בעוד המונח המתאר אותם באופן נכון יותר הינו "שמרנות קיצונית בגבול הפשיזם-ודיכוי חופש הדיבור של אנשים אשר דעותיהן שונות משלהם ואשר דוגלים בליברליות אמיתית". היכן בדיוק מתבטאת אצלם הליברליות??? ביחס לאנשים הרוצים קצת חופש מהמסים החונקים, ומהכפייה הדתית? ביחס למזרחיים (הלוא הקיבוץ משופע במזרחים – לא??? חה, חה, חה)? ביחס לנשים? (הלוא במפלגת העבודה היו צריכים לשריין מקומות לנשים!!! בניגוד ל"שינוי" בה נבחרו חמש נשים במקומות ריאליים!!! וזאת בלי שום שריון!!!) ביחס להומוסקסואלים? (אותם מר"צ העיפה מהמקומות הריאליים לכנסת) או אולי – חה חה – ביחס למאמיני דת, עליהם מצנע, שריד, שולמית אלוני ודומיהם מזלזלים בכך שהם רוצים להפוך את מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה?! פשוט מגוחך. אולי הכוונה שהם ליברליים כלפי קיבוצניקים סוציאליסטיים כמוהם, שאינם "רוסים" בסגנון סטאלין של שנות ה-50, אלא רק חצי. (אם כי ספק רב לדעתי...). במיטב המסורת של הפשיזם, מסריהם של לה-שריד, עמרם מצנע, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´ פשוטים להפליא, ויש להם מקבילות היסטוריות מבישות אך יעילות במידה דומה כגון - "היהודים עלוקות המוצצות את דמנו" (גרמניה הנאצית), "הכו ביהודים והצילו את רוסיה" (פוגרומים מימי הצאר), כך, פשוט וקל. אין בעיות אחרות חוץ מזה. חוץ מה"צ´חצ´חים" הללו (ראה דודו טופז, תומך נלהב במפלגת העבודה, הבז לצ´חצ´חים, למרות כי הוא צ´חצ´ח ידוע בזכות עצמו). הם כל-כך אחרים זה ממש מגעיל. עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´ משתלחים בחרדים, במתנחלים ובמפלגת "שינוי" כפי שגדולי האנטישמיים השתלחו ביהודים. זה קל, זה נוח. אין להם ייצוג ופה בתקשורת. אין סבלנות למשהו שנראה אחר ממני. אך בסאבוטאג´ ההשתלחות שלהם ב"שינוי", ´קבור הכלב´ של עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´. כל מה ששונה מהם - ה"קפיטליסטי". וכך, יוצא שכמה מתומכי השמאל-הפשיסט של האינטרנציונל הסוציאליסטי, כלל אינם מודעים לכך כי בסתר ליבם הם בזים להם, לא פחות ואולי אף יותר. (ידוע כי גישות פשיסטיות-שמאלניות של האינטרנציונל הסוציאליסטי תמיד בזות יותר למשתפי פעולה מאשר לאלה העומדים מנגד באומץ וכי האנשים הללו הנם גזעניים בלי כל בושה. ראו התנהגותם של פידל קסטרו, סטאלין, פול פוט, מאו-טצה-טונג ושאר החלאות וזכרו את משפט הרופאים הידוע שסטאלין עשה ליהודים). כן, כן. עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´ רואים עצמם כמעין "מלאכים" לבנים, וכל מי שלא דומים להם – הוא שד "שחור". (פעמים רבות עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´ הם השתמשו בביטויים דומים... אתם באמת חושבים שהוא מדבר רק על "שינוי"? הא! נאיביים. הוא מדבר גם על חלק גדול מכם, או על מי מיקירכם.) הם פשוט בזים לסובלנות כלפי האחר, החריג, החלש. הם בזים להומאניות. לדעתם זה קשקוש. אבל הרבה מעבר לזה, גם כשהדבר לא נוגע להם "אישית" כביכול, אלא כשמדובר בעניין פשוט של "טעם", תרבות, מוזיקה, ואפילו צבע שיער, עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´ *מתעבים* מה שלא נראה להם "יאפי"-סוציאליסט-צבוע-גזעני-אינטרנציונל-סוציאליסטי כמוהם. וגם חשוב להם מאוד כי נדע זאת. (לא בכדי הדמיון המזעזע לקומוניזם המזעזע הפשיסטי והאינטרנציונל-סוציאליסטי). כן ידידיי. אבירי ה"השלום והחופש" הנם גדולי הכופים בפוטנציה. אם רק הם היו יכולים, כולם כאן היו שומעים פה כל היום מנפלאות הוואי הקיבוץ והרוסיות הסטליניסטית והאינטרנציונל הסוציאליסטי ואוכלים כל היום לבן ומלפפונים חמוצים, כמו שאכלו פעם בקיבוץ וקוראים כל היום את הסופרים הבינוניים כגון א"ב יהושוע, עמוס עוז, המשורר נתן זך ודומיהם, אך נציגי תרבות אחרים המעזים ליהנות גם ממשוררים כגון אצ"ג, נתן אלתרמן או סופרים כגון אורי שמיר, היו מושלכים בבושת פנים אל בית המחבוש לסדרת חינוך ופרופגנדה של תועמלני ה"סוציאליזם האירופאי-הרוסי-סטליניסטי" התקנית לשיטתם של עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´, עד שיצאו חדשים ומוחם יעבור שטיפת מוח תקנית, כפי שעשו הרוסים בתקופת סטאלין. או לחלופין יהפכו ל"תרבותיים" ברמתו של מיודענו דודו טופז אולטרא. כגדולי הפשיסטים גם הם מייצגים בפרצופם ובסגנונם האישי את תוכן המסרים שלהם – גסים, מתלהמים, פופוליסטיים, דמגוגיים, צעקנים, קיצוניים, בוטים, מעליבים, אליטיסטיים – והגרוע מכל – שקריים ותוקפניים. וכבר אמר היטלר על שכמותם: "שננו שקר כלשהו זמן רב, הגדילו אותו והפיצו אותו בציבור, ואז תראו איך שכולם בסופו של דבר יאמינו לו". בדומה לרובם, גם הם ממש "במקרה" שוביניסטיים מגעילים וחסרי תקנה (ראו איך העיפו את יעל דיין ואיך הם לא דואגים לנשים, מקסימום משריינים להן פה ושם מקום משני בכנסת). זכורה גם הקביעה ה"מלומדת" שלהם כי "למען השלום" הם משנים את דעותיהם כפי שבא להם… כמובן שהם גם ציניקנים חסרי בושה וכל אשר יעירו להם ולו ברמז על האופי הניאו-נאצי בעליל של מסריהם יזכה מהם לאיומים ואף לתביעות, שלא לדבר על קיתונות זעם קדוש ואלים-משהו, בעוד המסכנים ינפנפו בתדהמה כי הם אלו ה"יפיי נפש" ו"בוני המדינה" ובעד "אחוות עמים" (שזה בכאילו "סותר" את הטיעון). נחשו מה עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´? לא חייבים להיות ניאו-נאצי כלפי "קפיטליסטיים" דווקא. אז במקרה אתם ניאו-נאצי נגד "שינוי". מה יש? מה לא ברור? למען ההגינות האינטלקטואלית יש להבהיר כי אופי מסריהם של עמרם מצנע, יוסי שריד, יוסי ביילין, שולמית אלוני ושות´ בהחלט אינם של הנאצים משנת 1940 והפתרון הסופי, אבל - מה לעשות רבותיי – הם *כן* דומים באופן מביש למסרי הנאצים של שנת 1933 ולמסרים של סטאלין ודומיהם טרם עלייתם לשלטון ואובדן הגבולות המוחלט. גם הם עוד השתמשו אז בתירוץ של "פתרון כלכלי" כדי להעביר את מסרי השנאה וההסתה מבית מדרשם, ולא אמרו מילה לגבי הרג או אלימות פיזית. תתפלאו שאפילו שם היו לא מעט מילים יפות. אפעס - כשאתה מסית כל-כך הרבה, זה בסוף מביא למשהו.

noam amit

New member
קצת קיצונית - אבל מעניין ותגובתי

הייתי מוריד אישית את כל המלל החוזר ומקצר ל"חבורה" ,הייתי מסתמך על דוגמאות יותר מדוייקות, והייתי מוריד את המסר הקיצוני שהבאת בסיכום, אבל בכלליות אני מסכים שתגובה חריפה הייתה צריכה להאמר ובעיקר לאנשים שהבוסים שלהם מושחתים הידע שלהם הוא חד צדדי והם "טוענים" שהם יודעים את האמת בשבילנו ובברור. מאנשים כמוהם אני מפחד יותר מאנשים שאומרים את האמת בפנים - גם אם היא שלילית ונגדי. תודה לך

Annie46

New member
צודק...

האמת כי יכלתי להיות קצת יותר מתוחכמת, אך פשוט לא היה לי זמן וכוח, ואודה ולא אבוש - המטומטמים הללו הצליחו לעצבן אותי כהוגן. ומה שיותר מעצבן - אנחנו כל הזמן עסוקים באפולוגטיקה, ושוכחים כי לפעמים (או.קיי - רק לפעמים) - "ההגנה הטובה ביותר הנה ההתקפה". דרך-אגב, איני כלל ימנית, ואני דוגלת במדיניות מרכז ובהסדר פרגמטי, שיהיה בראש ובראשונה לטובתנו, אך בו בזמן ישקיט פעם אחת ולתמיד את אויבנו. לכן - אם צריך, גם אני מצדדת בהורדת יישובים הנמצאים ביהודה, שומרון וחבל עזה - אך בינתיים עוד חזון למועד לכך, וכעת, הדבר החשוב ביותר הנו - למגר מן היסוד את הטרור, ורק אחר-כך, מעמדת ניצחון של ממש, להיכנס למשא ומתן עם האויב הערבי. זהו.

מטרניך

New member
מענה רך ישיב חימה

ל-ANNIE46: גם את וגם אני איננו נמנים עוד עם הכי צעירים ובוודאי ראינו בחיים דבר אחד או שניים שהפרחח, שניבל את פיו בצורה כ"כ דוחה על טומי לפיד ו´שינוי´, עדיין לא ראה. יש כ"כ הרבה שנאה במדינה שלנו ואני מסכים איתך ששולמית אלוני וכל החבר´ה שמנית אינם אנשים שרצוי ללכת לאורם וההתנהלות שלהם במערכת הבחירות ובכלל איננה ראוייה לחברת בני תרבות. אבל כוח המשיכה שלנו - את ואני כתומכי ´שינוי´ המקווים בכל ליבם להצלחתה בבחירות - בייחוד כלפי הנוער איננו בהפצת שנאה ליריבינו הפוליטיים. השמאל חשף את פרצופו בהתנגדותו לממשלת אחדות חילונית והוא ישלם על כך ביוקר ביוקר, הן בקלפי והן אחרי הבחירות. התשובה הראוייה למסע השטנה נגד ´שינוי´ וטומי לפיד אישית איננה היגררות והתפלשות ברפש שהשמאל והחרדים מפיצים, אלא בפנייה אל האינטרסים של השמאל המתון, הציוני, שהוא ביסודו פטריוטי ואוהב ישראל. צריך להראות להם את המבוי הסתום שאליו מוליכים מצנע, רמון, בורג, ביילין, יוסי שריד וכו´. המסר של ´שינוי´ על הכורח באחדות המחנה הציוני החילוני, התורם לחברה, סביב מטרות מוגדרות של חתירה לשלום עם הערבים תוך שמירה על האינטרסים הבטחוניים של ישראל, חילון החברה ורשות הרבים ורפורמה יסודית של החיים הציבוריים, הכלכלה ותרבות השלטון במדינה, לבלימת הידרדרותה של ישראל למדינת עולם שלישי והחזרתה לחברת האומות הדמוקרטיות המתקדמות הוא מסר חיובי של תקווה הניתנת למימוש (אם תרצו אין זו אגדה) והוא כובש את ליבם של הרבה מאוד אנשים שאינם יכולים לשאת עוד את מה שהולך במדינה היקרה לכולנו. גם המסר כלפי החרדים צריך להיות ביסודו חיובי: איננו דורשים מכם לשנות את אורח החיים הדתי שלכם ואיננו פוסלים אתכם בגלל דתיותכם. אבל אתם הם אלה שהוציאו את עצמם מהכלל ע"י אימוץ אורח חיים טפילי שבינו ובין מצוות הדת אין ולא כלום והדת משמשת לו רק כסות מבישה. ואתם הם אלה שמשתמטים מכל חובה אזרחית כשרות צבאי, עבודה, תשלום מיסים וכו´ והולכים בעיניים עצומות אחרי רבנים ועסקנים מושחתים המוכרים לכם לוקשים ומשתמשים בכם לקידום האינטרסים האישיים והקבוצתיים שלהם וגורל הציבור החרדי עצמו וגורל ילדיו הנדונים לבערות ולנחשלות מעניין אותם כקליפת השום. ברגע שתתנו כתף לייתר חלקי הציבור ותתחילו לעסוק לא רק בפלפולים אלא גם ביישובו של עולם לא תהיה שום סיבה לפסול אתכם מהשתתפות בשלטון.

Annie46

New member
תשובה למטרניך

מטרניך היקר, תודה לך על הערותיך ומיותר לומר כי הצדק כמובן עמך. כפי שאמרתי לעיל, האידיוט ההוא הצליח לעצבן אותי כהוגן, ולכן עניתי לו כפי שעניטתי, במטבע שלו. כידוע לך, אם יצא לך כבר לקרוא את תגובותיי פה ושם בפורום, אתה ודאי יודע כי למרות שאני נגד כפיה דתית, אני מצדדת בחופש דת, במיוחד לדת היהודית, וכן בחופש מן הדת. אני דוגלת בחיה ותן לחיות וכמובן כי אני בעד הפרדת מוסדות הדת מן הפוליטיקה ולא חו"ס נגד הדת. להיפך, גם אני רוצה לראות את המפד"ל משתתפת איתנו בממשלה, ואף הייתי רוצה לראות גם את החרדים מתקדמים בחיים, כלומר גם עובדים, גם לומדים באוניברסיטה כאחד האדם, וגם לומדים בערבים תורה. כמו שאני קוראת להנאתי ולהשכלתי הכללית ספר טוב בערב, זכותם המלאה לשבת בחברותא וללמוד גמרא. ואני אלחם על זכותם זאת! רק מה, אני דוגלת למען שוויון גם להם, כלומר - גם שירות צבאי וגם אפשרות צודקת ללימודים, גם שגם הם ייצאו ממעגל העוני, דבר שרק יעלה את קרנם בעיני עצמם ובעיני החברה, ובסופו של דבר, רק יכבד יותר את הדת! זהו להפעם. כל טוב לך ובהצלחה לכולנו בבחירות ב"שינוי"!!!

yoavyoav

New member
שטויות במיץ!

אין שום דמיון בין לפיד והניאו-נאצים באירופה. אני פשוט לא מבין איך אתה לא מתבייש להגיד דבר על בן אדם כמו לפיד. זה נכון שהרבה מאוד אנשים שמצביעים בעד שינוי, רואים בה את הדבר שיציל אותם מהמצב הכלכלי הגרוע בו הם נמצאים, או מהעצבים שנגרמים להם בגלל שהחרדים סוחטים את המדינה, אבל לדעתי שינוי היא הרבה מעבר לזה! שינוי, בראש ובראשונה, היא מפלגה נקייה שזה דבר נדיר ביותר בפוליטיקה כיום. ואם כבר מדברים על מפלגת העבודה, אני אומנם מתלבט אם להצביע לכם, אבל אני חייב להגיד שאתם פשוט המפלגה המטומטמת ביותר שנבראה! פשוט סתומים! הייתם יכולים לנצל עכשיו את השחיתות הנוראה של הליכוד, ולפרוץ קדימה עם מסרים של מפלגה נקייה או לפחות מלוכלכת קצת פחות מהליכוד, אבל אז כל מיני ראשי כרוב מביניכם חשפו את הקרע וחוסר האחדות במפלגה. הם נכנסו לאופוריה מזה שהם עלו מנדט או שניים בסקרים וישר קראו להחליף את מצנע בפרס כדי לקבל עוד רבע מנדט. ולמה? כי סקר מטופש הראה שהעבודה בראשות פרס תגיע רחוק יותר מהעבודה בראשות מצנע... קודם כל: כבר ראינו שפרס וסקרים לא הולכים ביחד ודבר שני: לא עושים דבר כזה שבוע לפני הבחירות!!! אתם פשוט יריתם לעצמכם בראש... מפלגה זקוקה קודם כל שיהיה לה תדמית של מפלגה מאוחדת שיודעת מה היא רוצה מעצמה. זאת בדיוק אחת הסיבות לנפילת ש"ס בבחירות הקרובות, וזאת גם הסיבה לזה שלא תעברו את מחסום 20-23 המנדטים בבחירות האלה... מתי תלמדו להיות מפלגה מקצוענית שמראה לציבור את המצע שלה ואת הדברים החיוביות שלה ומצד שני לומדת להסתיר את נקודות החולשה שלה ואת חוסר האחדות והאוירה הקודרת בתוכה? הליכוד, עד כמה שאני לא מסכים איתם, העביר בצורה כמעט חלקה את כל המשבר של השחיתויות שאני בטוח שעוד לא התגלה קצה קצהו של קרחון השחיתויות במפלגה... מפלגת העבודה, מגיע לכם שלא תנצחו! תלמדו להיות מקצועיים ולא חבורה של לוזרים שמדברת הרבה!

למעלה