ראש הממשלה

elana5554

Member
שלום
הנושא המדובר ברשתות, ובכלל. ראש הממשלה בנימין נתניהו.
דמוקרטיה יש האומרים, אנני זוכרת עוד זמן כזה,. אין בעולם מדינה מהדמוקרטיות שיתכן שיתנהלו כפי שקורה במדנתינו היחידה והאהובה,
בתחושה האישית שלי, לא יגיע לבחירות, לא מצביע, כשאני משוחחת עם הצעירים שבחבורה זו תחושתם.
משהו קרה לי לנו, זה כבר לא הדור התמים, מרגיש כאילו כל אחד לעצמו, חצוף לי מדיי, אנוכי, רע,איה הסבלנות, והסובלנות?
משהו מתגעגע לזמן ולחיים אחרים, לפשוט. לתרבות שיח, לכבוד ההדדי, כאילו היו שייכים לימים אחרים לגמרי, ומה שקורה כעת לא רוצה או לא מרגישה שייכת.
אני שגדלתי על אהבת המדינה וגאוותה, אני שבאה ממקום של השכול הפרטי, לא נלחמת יותר, אני לא זו שפישלה, משהו נרדם מזמן מזמן בשמירה. חבל כי ישנה האפשרות לחיות הכי טוב שאפשר. וזה הפספוס.

אילנה פונטיאק

Harrington

Well-known member
שלום
הנושא המדובר ברשתות, ובכלל. ראש הממשלה בנימין נתניהו.
דמוקרטיה יש האומרים, אנני זוכרת עוד זמן כזה,. אין בעולם מדינה מהדמוקרטיות שיתכן שיתנהלו כפי שקורה במדנתינו היחידה והאהובה,
בתחושה האישית שלי, לא יגיע לבחירות, לא מצביע, כשאני משוחחת עם הצעירים שבחבורה זו תחושתם.
משהו קרה לי לנו, זה כבר לא הדור התמים, מרגיש כאילו כל אחד לעצמו, חצוף לי מדיי, אנוכי, רע,איה הסבלנות, והסובלנות?
משהו מתגעגע לזמן ולחיים אחרים, לפשוט. לתרבות שיח, לכבוד ההדדי, כאילו היו שייכים לימים אחרים לגמרי, ומה שקורה כעת לא רוצה או לא מרגישה שייכת.
אני שגדלתי על אהבת המדינה וגאוותה, אני שבאה ממקום של השכול הפרטי, לא נלחמת יותר, אני לא זו שפישלה, משהו נרדם מזמן מזמן בשמירה. חבל כי ישנה האפשרות לחיות הכי טוב שאפשר. וזה הפספוס.

אילנה פונטיאק
מבלי להכיר אותך או את גילך, על פניו מה שאת מתארת מכונה התבגרות. זה לא שהשיח היום שונה מהותית מכפי שהיה לפני 20 שנה. גם לא ממה שהיה לפני 40 שנה. פשוט פעם היינו צעירים ותמימים. העולם נראה לנו יפה ולא ידענו מה זה פוליטיקה. היום אנחנו חשופים יותר, מעורבים יותר. עולם התקשורת נפתח בפנינו גם בערוצים רבים יותר בסלון וגם בדמות הרשתות החברתיות. אבל השיח? על אף שאני לא סובל את השיח דהיום, זה ממש לא הגרוע ביותר שהיה כאן. אפילו לא קרוב.

ramishaltiel

New member
ב20 שנה אחרונות הכל הפך כאן למסחרה, כסף הוא האלוהים בכותל
זה מה שקרה:cry:
אני עובד בתור צלם חתונות בירושלים ואני רואה הבדל עצום בין הזוגות שהיו פעם להיום, זוגות הם אנשים צעירים מה שאומר כי תמימים בעיקר ועל ההבדל הזה אני מדבר, הבדל בתמימות.. או בחוסר תמימות

elana5554

Member
שלום
תודה על התגובה.מסכימה לגמרי,אולם מי יודע מה יותר טוב,התמימות אבדה.החשיפת יתר מבלבלת.ולא גורמת לטוב.הילדים מאבדים ילדותם,לא זוכרת מתי ראיתי ילדים משחקים בחוץ, והזמן חולף ילד הוא פעם אחת בחייו ילד , גם אני הייתי. ילדה אתמול והיום אני בת חמישים, זכיתי בחיי להגיע לעולם כשטלפון לא היה בכל בית, ובחמישים שנים הכל התפתח, מי יודע מה יותר טוב.וכשזה מה שיש .לנו נותר רק לזרום,
סליחה על החפירה.
אילנה פונטיאק

ramishaltiel

New member
שלום
תודה על התגובה.מסכימה לגמרי,אולם מי יודע מה יותר טוב,התמימות אבדה.החשיפת יתר מבלבלת.ולא גורמת לטוב.הילדים מאבדים ילדותם,לא זוכרת מתי ראיתי ילדים משחקים בחוץ, והזמן חולף ילד הוא פעם אחת בחייו ילד , גם אני הייתי. ילדה אתמול והיום אני בת חמישים, זכיתי בחיי להגיע לעולם כשטלפון לא היה בכל בית, ובחמישים שנים הכל התפתח, מי יודע מה יותר טוב.וכשזה מה שיש .לנו נותר רק לזרום,
סליחה על החפירה.
אילנה פונטיאק
זאת לא חפירה)) זאת זעקת הלב משולבת נוסטלגיה)))

למעלה