ראש הממשלה נתניהו ממשיך לדאוג לעם ישראל מתחת לאף של נער הפוסטר

והדביל ראש הממשלה החלופי.
הוא מנהל מגעים לאספקת מיליוני חיסונים ואת התרופה שבעתיד תופץ מבלי ליידע את נער הפוסטר נפתול פתן ואת הדביל החלופי.
ויחד עם זאת הוא יוצא בקריאה לממשלה החלופית להתחיל לטפל בבעיית הקורונה ולהפסיק לברבר ולהתחיל לבצע מדיניות אכיפה בנתב"ג.

DANIAVNI

Well-known member
הוא מנהל מגעים לאספקת מיליוני חיסונים ואת התרופה שבעתיד תופץ מבלי ליידע את נער הפוסטר נפתול פתן ואת הדביל החלופי.
ויחד עם זאת הוא יוצא בקריאה לממשלה החלופית להתחיל לטפל בבעיית הקורונה ולהפסיק לברבר ולהתחיל לבצע מדיניות אכיפה בנתב"ג.
ממליץ להעניק לנתניהו את התואר :
PROTECTOR OF THE CROWD

Critical Thinking

Well-known member
ראש הממשלה הוא בנט, לא נתניהו...

ראש הממשלה הוא בנט, לא נתניהו...
אל תצחיק. נפתול פתן הוא נער הפוסטר של השמאל הקיצוני.
אחרי נאום חופש הפולחן המלא והשיוויוני בהר הבית התקשר אליו בעל הבית שלו או הבוס שלו וממש צרח עליו.
אמר לו הדביל החלופי מאין עתיד מנצור התקשר אלי ואמר שיש משבר קואליציוני חמור והוואקף הודיעו למנצור שאם עד מחר בערב לא תהייה התנצלות ותיקון דבריך יהיו מהומות ורע"ם תיאלץ לפרוש מהממשלה מהקואליציה.
אני מיד שולח לך במייל את נוסח הדברים שתאמר מחר וטרק לו הטלפון בפרצוף.
ומה קרה למחרת היום? נער הפוסטר הקריא מהנייר בדיוק את מה שהוכתב לו להקריא.

על ראש המשל בוער הנמשל...

רוב הזמן נח

Well-known member
מיהו בכלל כרגע שינהל מגעים כאלה? אם בנט לא שלח אותו, אז אין לו בכלל אפשרות לעשות את זה. כנראה התבלבלת עם ניהול מגעים לחידוש הספקת הגלידות לשרה :D

evglev1

Well-known member
מנהל
מיהו בכלל כרגע שינהל מגעים כאלה? אם בנט לא שלח אותו, אז אין לו בכלל אפשרות לעשות את זה. כנראה התבלבלת עם ניהול מגעים לחידוש הספקת הגלידות לשרה :D
אם הוא ניצל את הזמן בבלפור שניתן לו לארוז כדי לקיים פגישות מדיניות כאילו הוא ממשיך להיות ראש הממשלה, אז בהחלט ייתכן שהוא יעקוף את הממשלה כיו"ר באופוזיציה. אגב הוא לא הראשון גם עזר וויצמן ז"ל ניהל מו"מ מאחורי גבו של ראש הממשלה יצחק שמיר ז"ל וגם ביילין ניהל מו"מ עם הפלסטינים מאחורי גבו של ראש הממשלה אריק שרון ז"ל, חבל שכל מה שכעסנו עליו על השמאל באופוזיציה, ביבי עושה ביתר שאת.

אנחנו כאן בארצות הברית פלורידה ביום שלישי הבא מקבלים את החיסון השלישי.
למה בישראל הממשלה לא מסדרת מיד חיסונים גם לצעירים וגם למבוגרים?
למה נתניהו צריך להטריח עצמו בשביל הציבור הישראלי הבוגדני והמטומטם?

קירשנבאום8

Well-known member
אנחנו כאן בארצות הברית פלורידה ביום שלישי הבא מקבלים את החיסון השלישי.
למה בישראל הממשלה לא מסדרת מיד חיסונים גם לצעירים וגם למבוגרים?
למה נתניהו צריך להטריח עצמו בשביל הציבור הישראלי הבוגדני והמטומטם?
שמי בנימין נתניהו. שוחחתי פעמיים עם ידידי אלברט בורלא, והוא שוחח עימי, שוחחתי פעמיים עם ידידי, מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא. וידידי, מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא, שוחח עימי. שוחחנו יחדיו, ידידי, מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא, ואנוכי, פעמיים. ידידי הוא מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא. מנכ"ל פייזר אלברט בורלא ואנוכי ידידים. שוחחנו פעמיים. הוא ואני. שמי בנימין נתניהו ואני ידידו של מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא. נעים מאוד. שוחחתי איתו פעמיים. התנהלה שיחה, בינינו, בינו לביני, שתי פעמים. אנחנו ידידים. שמו אלברט בורלא, והוא מנכ"ל פייזר. ושמי בנימין נתניהו, ואני סוכן מכירות. הגעתי למסקנה שמדינת ישראל חייבת לקנות, מיד, מיליוני חיסונים. ואני במקרה מכיר בדיוק את האדם שיכול למכור לה אותם. אני מדבר על לא אחר מאשר ידידי, אלברט בורלא, מנכ"ל פייזר. את מיליוני החיסונים על ישראל לקנות, מיד, מידידי, מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא. הוא יקבל כסף, אתם תקבלו חיסונים, כולם מרוצים. זו עסקה שאני מתווך בה. אין לי תפקיד ביצועי. אני בין תפקידים ביצועיים כרגע. אז אני מתווך בעסקאות. בין ידידי, מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא, לבין מדינתי, ישראל. שוחחתי גם עם מומחים רבים, והם מסכימים עימי, שכדאי שישראל תרכוש מיליוני חיסונים מידידי. כמו ריצ'רד ניקסון בזמנו, אני עומד כאן בפניכם ואומר לכם: אינני נוכל. הם באמת מומחים. והם באמת מסכימים איתי. אם הם מומחים בענייני חיסונים, בתקופת מגפה עולמית, כנראה שהם מדענים, נכון? לא. הם לא מדענים ואני אינני נוכל. למה כל המדענים תמימי דעים שאין כרגע כל בסיס מדעי לחיסון שלישי? כי הם נוכלים. שמי בנימין נתניהו. שוחחתי פעמיים עם ידידי. יש לנו פה עגל שרוצה לינוק, זה אתם, ויש פרה שרוצה להיניק. היצע וביקוש. מה יכול להיות טבעי ויפה יותר מזה? אל תשכחו מי הציל לכם את החיים. פייזר אמא שלכם. וברגע זה היא דואגת לכל המבוגרים שבינינו. אתם חייבים חיסון שלישי. פייזר לעולם לא תשקר לכם. אתם חושבים שיוצא לה מזה משהו? נו באמת, היא מוכרת במחיר רצפה. שאני סידרתי לכם. לא רוצים חיסונים? אין בעיה. רק אל תבואו לבכות לי אחר כך. כשתמותו. ידידי מנכ"ל פייזר אלברט בורלא יהיה מאוכזב מאוד. הוא הגיע למסקנה שישראל חייבת לקנות ממנו מיד מיליוני חיסונים. אני והוא ידידים. שוחחנו פעמיים.

DANIAVNI

Well-known member
שמי בנימין נתניהו. שוחחתי פעמיים עם ידידי אלברט בורלא, והוא שוחח עימי, שוחחתי פעמיים עם ידידי, מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא. וידידי, מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא, שוחח עימי. שוחחנו יחדיו, ידידי, מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא, ואנוכי, פעמיים. ידידי הוא מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא. מנכ"ל פייזר אלברט בורלא ואנוכי ידידים. שוחחנו פעמיים. הוא ואני. שמי בנימין נתניהו ואני ידידו של מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא. נעים מאוד. שוחחתי איתו פעמיים. התנהלה שיחה, בינינו, בינו לביני, שתי פעמים. אנחנו ידידים. שמו אלברט בורלא, והוא מנכ"ל פייזר. ושמי בנימין נתניהו, ואני סוכן מכירות. הגעתי למסקנה שמדינת ישראל חייבת לקנות, מיד, מיליוני חיסונים. ואני במקרה מכיר בדיוק את האדם שיכול למכור לה אותם. אני מדבר על לא אחר מאשר ידידי, אלברט בורלא, מנכ"ל פייזר. את מיליוני החיסונים על ישראל לקנות, מיד, מידידי, מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא. הוא יקבל כסף, אתם תקבלו חיסונים, כולם מרוצים. זו עסקה שאני מתווך בה. אין לי תפקיד ביצועי. אני בין תפקידים ביצועיים כרגע. אז אני מתווך בעסקאות. בין ידידי, מנכ"ל פייזר, אלברט בורלא, לבין מדינתי, ישראל. שוחחתי גם עם מומחים רבים, והם מסכימים עימי, שכדאי שישראל תרכוש מיליוני חיסונים מידידי. כמו ריצ'רד ניקסון בזמנו, אני עומד כאן בפניכם ואומר לכם: אינני נוכל. הם באמת מומחים. והם באמת מסכימים איתי. אם הם מומחים בענייני חיסונים, בתקופת מגפה עולמית, כנראה שהם מדענים, נכון? לא. הם לא מדענים ואני אינני נוכל. למה כל המדענים תמימי דעים שאין כרגע כל בסיס מדעי לחיסון שלישי? כי הם נוכלים. שמי בנימין נתניהו. שוחחתי פעמיים עם ידידי. יש לנו פה עגל שרוצה לינוק, זה אתם, ויש פרה שרוצה להיניק. היצע וביקוש. מה יכול להיות טבעי ויפה יותר מזה? אל תשכחו מי הציל לכם את החיים. פייזר אמא שלכם. וברגע זה היא דואגת לכל המבוגרים שבינינו. אתם חייבים חיסון שלישי. פייזר לעולם לא תשקר לכם. אתם חושבים שיוצא לה מזה משהו? נו באמת, היא מוכרת במחיר רצפה. שאני סידרתי לכם. לא רוצים חיסונים? אין בעיה. רק אל תבואו לבכות לי אחר כך. כשתמותו. ידידי מנכ"ל פייזר אלברט בורלא יהיה מאוכזב מאוד. הוא הגיע למסקנה שישראל חייבת לקנות ממנו מיד מיליוני חיסונים. אני והוא ידידים. שוחחנו פעמיים.
נזכרתי בזה

קצה11

Well-known member
חן חן לנתניהו אבל מי אמר שאנחנו רוצים חיסון שלישי?

רוב הזמן נח

Well-known member
מי אמר שאנחנו רוצים חיסון נגד שפעת כל שנה?
אני מתחסן נגד שפעת כל שנה.
מיליונים בעולם מתחסנים נגד שפעת כל שנה.
אני מעולם לא התחסנתי נגד שפעת. חיסון השפעת בהתחלה התחיל כהמלצה ולמי שבקבוצות סיכון. ופתאום אחרי תקופה הפך למין משהו שמבקשים מכולם לקחת.

מי אמר שהציבור לא ירצה ולא יקח חיסון שלישי?
בסך הכל יש בישראל לפי פרסומים של הממשלה ומשרד הבריאות שלכם
חלקם ילדים בגיל הרך שהמדינה לא חיסנה והשאר סרבני חיסון.
לכן השאלה שלך ביסודה מאוד מוזרה כי לפי ההוכחה ישראל היא המדינה היחידה בעולם שהצליחה לחסן בזמן כל כך קצר את רוב האזרחים שלה.
בלי שיתוף פעולה של רוב התושבים במדינת ישראל זה לא היה קורה.
כשנתניהו עזב את משרד ראש הממשלה הקורונה היתה מנוצחת לגמרי. בין 4 ל 6 מאומתים ביום זה ניצחון על הקורונה.
זה ניצחון בקרב כי עם הקורונה יש לעולם מצב מלחמה.
רק נכנסו הדביל החלופי ונער הפוסטר למשרד ראש הממשלה חזרה הקורונה והרימה ראש.

במקרה הטוב הוא דיבר ללמפה, בפייזר כבר אף אחד לא סופר אותו, תאמין לי שהם יודעים בדיוק מי חותם על הצ'קים והם יודעים גם שזה לא חבר הכנסת נתניהו

במקרה הטוב הוא דיבר ללמפה, בפייזר כבר אף אחד לא סופר אותו, תאמין לי שהם יודעים בדיוק מי חותם על הצ'קים והם יודעים גם שזה לא חבר הכנסת נתניהו
כאן זה לא עניין של מי שחותם על הצ'קים.
אתה חושב שליברמן לא יחתום על הצ'קים? יחתום כמו טטלה כשהם יבינו שאין מנוס וצריך את החיסון השלישי
פשוט נתניהו מקדים אותם בהבנה שאין מנוס.

למעלה