ראש גדול :ראש חדש -המשך שבוע 4

Roei152

Well-known member
מנהל
ראש גדול :ראש חדש -המשך שבוע 4 צפייה מהנה הרבה יעל ומוריה

Roei152

Well-known member
מנהל
אז לפי מה שאני מבין
חבורת הבוגרים היא יעל , דניאל ואיתי שנפגשו בצבא וצירפו אליה את יוליה? בעוד יעל ודניאל חידשו את הקשר הרומנטי , בין איתי ליוליה לא קהה כלום , והם סתם ידידים?
אלמוג הוא אח של גילי שהוא חבר טוב של שחר עוד בוגר של הסדרה אבל שחר הוא לא חלק מהחבורה הזאת ... הקשר בין יוליה לאלמוג נוצר בעקבות כך שיוליה בס"הכ מחפשת שיפוצניק , והיא שומעת עליו בגלל הקשר של גילי ואמילי ? לא בגלל שחר?
&nbsp

panda0zombie

New member
אמילי, הגיע הזמן לבחור
את לא יכולה לשחק ככה באנשים! ולקחת מיעל את החולצה ה"יחידה במינה"
בתכלס היא יכולה לעשות קשר פוליאמורי (ריבוי מערכות יחסים למי שלא יודע) רק לא נראה לי ששמר יהיה בעניין
גילי יודע שמה שקורה כאן זה סוג של בגידה נכון? אמילי הולכת לשבור את שניהם בסוף

יחזקאל! כלומר יניב.. תזכירו לי מה גילי עשה לו? משהו עם בקבוק מים?
אני מחכה שיתנו יותר זמן מסך לשחר
יסמין אחות נסיכה.
מעכשיו והלאה אני תומכת של גילי ויסמין
זה רק אני או שכל האחים במשפחה של גילי לא נראים כמו אחים?

תכלת! סתומה.. יש לך אחלה של אמא למה לזלזל

עידו רצית הוכחות? אני מקווה שלמוטי באמת אין קשר ישיר לכל השחיתויות שם.
הייתי בטוחה שההורים של עידו רצו להודיע לו שהם מתגרשים ובגלל זה כל ההרעפת אהבה הזאת. טוב שהם גם מעודכנים באמת
זה בסדר שאני מעדיפה את מוריה ועידו יותר מתכלת ועידו?

יוליה חמודה
אז הם חבורה? מקסים
כן יעל מקנאה.. גם דניאל קינא
אז באיזה שהוא שלב יעל תפרוש ממשפטים ותחזור לספרות בטח
לא יפה דניאל ככה לסנן
כן יוליה זה דניאל שאשם.. לא יעל

מאיה, מוריה ועידו הם החיים
אני באמת חושב שהם יותר מתוקים מתכלת ועידו.
&nbsp
הרי תחשבי על זה- תכלת ועידו אפילו לא משתלבים בשמות!
&nbsp
תכלתעידו? עידותכלת? נו באמת!
&nbsp
עידוריה, מורידו- קצת יותר הגיוני!
&nbsp
לסתומה מגיע שיעשו לה עיקור במקום זיווג.

Roei152

Well-known member
מנהל
להזכיר לך שזה שאתה מוריד את עידוריה
אתה בעצם גם מזלזל בעידו ודריה מנעלמים?" ובכינוי המחבר שלהם?
&nbsp

לא נכון, הם עידריה!
שזה שונה לגמרי!
&nbsp
וחוץ מזה, עידריה לא באמת זוג יותר, הרי עכשיו זה עידואמה.

עידו+מוריה=?
איתי ייבש את עידו הייבוש הכי גדול אי פעם.
&nbsp
וואו, זהבית התאהבה באמילי. בדרך כלל אחיות יורדות על זוגיות, כאן האחות ממש בעד. ואני די בטוח שהיא לא התכוונה ל"אחיינים".
&nbsp
איתי מורד דה-לה שמאטה. למה אני מרגיש שבסוף באמת מוריה ועידו יהיו ביחד?
&nbsp
יעל, את נראית מהממת. בכל מצב. האימון בוטל?! גילי, אתה עזבת כי לא היית מוכן לעשות ג'וב ליניב, נכון?
&nbsp
"מה אתם עושים בבית"? גם אני שואל ממתי יש לו הורים! אני לא טועה, זאת לירון וייסמן? נשמעים חרא הורים. מה הם מסתירים? אגב, איזה מטומטמים הם, הם לא זוכרים את השם של אמילי? זה השם של הקונדיטוריה!
&nbsp
אמילי, תחליטי כבר...
&nbsp
עידו מתכתב עם מוריה. איזו חמודה ריף שהחליפה פרצוף באמצע ממדוכא לשמח. חידון תנועות? הורים, אם אתם בהריון אז תודיעו לו!
&nbsp
איזה זוג לוזרים דיתי ודניאל...
&nbsp
למה חנון? למה חנון?! זה לא יותם! אבל מוריה והחיוך... שממיס אותי... זה העניין? המרד? יואו, ריבון העולמים, אם קרה משהו תספרו!
&nbsp
תכלת, את שומעת קולות בתוך הראש! את מטורפת! וסתומה!
&nbsp
ברור שיעל! ברור שיעל, יוליה! הרי יש לכן כמעט את אותו השם! יוליה, החבורה שלך התפרקה בגלל תקריות מצערות מאוד בצבא. אוף, יעל, אל תבכי. אני לא יכול כשהיא בוכה.
&nbsp
אה, אז יש אימון! וגילי לא עושה ג'וב! וחוץ מזה, מתי שחר יגלה לשניהם שזה מבוים? היי, הנסיכה שיר! אה, יסמין. סליחה. בכל מקרה, היא עושה בכורה מפתיעה, כמו תמיד אצלנו בעולם ההיאבקות... פתאום דמות חדשה מצטרפת לסיפור... אחות של בחור שמתחילה עם היריב שלו...
&nbsp
אוי, עידו... לך למוריה.
&nbsp
מרובע אהבה. ממש. לא מקנאה, הא, אמילי? אם כבר מדברים- איפה שמר?
&nbsp
מה יש לכולם עם החולצה הזאת?! אני מציע לגייס את תכלת למאבק. היא סתומה מספיק בשביל זה, מגעילה מספיק בשביל זה ומחתרתית מספיק בשביל זה. "אחת מסוגה", בטח.
&nbsp
יוליה, הו יוליה...
&nbsp
נו, גילי! היית מסביר לה!
&nbsp
יוליה לא נראית לכם קצת אובססיבית? קצת? זה מה שהיא צריכה? אוהלים בכנרת? ולא תרגישי מוזר כשכולם בזוג ואת לא?
&nbsp
הבאתי לכם את השיר בסוף.

panda0zombie

New member
סביר להניח שזה לא יקרה
מוריה ועידו.. הכי צפוי שבסוף הוא יהיה עם תכלת ומוריה תשאר לבד

נראה לי אמא של עידו זאת באמת לירון וייסמן!
יוליה גם צריכה מנגלים והופעות ביום העצמאות

קצת אובססיבית, לא?
אוף, תכלת ועידו זה פשוט זוג חסר כימיה.
&nbsp
לא מצאתי שום סיבה לאהוב את תכלת. היא תמיד יוצאת חרא.

panda0zombie

New member
בשלב הזה אני חושדת שהכותבים רצו שלא נאהב את תכלת
אולי הם ציפו שנתחבר למרדנות כי היא באה מכוונות טובות או משהו?

panda0zombie

New member
וברעידות אדמה קטלניות..
אני מניחה שהכותבים רצו שנחשוב "אוקי יש לה התקפי זעם בלתי נשלטים ואופי הרסני באופן כללי אבל היא מרדנית! ויש לה אש בעיניים!" ובעיקרון לא יודעת מה עוד.. אני לא אוהבת את תכלת מספיק כדי להתעמק בזה

Roei152

Well-known member
מנהל
אילו זוגות יש בחבורת הבוגרים?
חוץ מיעל ודניאל? ...
נראה לי שייוליה עתידה להתחיל משהו עם שחר או שהיא תהיה עם אלמוג ?
יעל ודניאל הם הזוג היחיד שברור שיהיו ביחד בחבורה הזאת , נראה לי שבינתיים עוד לא ברור מה יקרה עם איתי (בעונות הקודמוות כל הזמן החליף בחוררות ולא מצא את האחת..) ולא ברור מה יהיה עם שחר...

panda0zombie

New member
כן יעל ודניאל זה בטוח
הייתי בטוחה שליוליה יהיה משהו עם איתי.. בינתיים נראה שזה יהיה היא ואלמוג
אני לא חושבת שיעשו משהו עם שחר בקטע של זוגיות. בינתיים הוא נראה יותר כמו דמות משנית שלא מתכוונים לפתח
יש חשדות שאיתי יהיה עם דיתי.. שזה די נראה הגיוני כי הכותבים יצטרכו באיזה שהוא שלב ליצור ריב ענקי או איזה סוג של יריבות בין איתי ודניאל (ומה שיש עכשיו זה לא נחשב) עדיין יכול להיות שגם שהוא יסיים את העונה לבד

Roei152

Well-known member
מנהל
בדחוק התכוונתי לכתוב ליוסי
ששחר לעומת אלמוג יש לו את היתרון של דמות ותיקה בסדרה... הוא אומנם עכשיו על תקן דמות רקע של גילי , והכחתבים לא נותנים לו רומנים ועלילות חזקות יותר , אבל יוליה אמורה להגיע למכון הכושר שלו , ואז אולי תתחיל לו עלילה חזקה יותר...
&nbsp

panda0zombie

New member
יכול להיות..
אני די בטוחה שיצטרכו מתי שהוא לתת עלילה חזקה יותר לשחר, ובסופו של דבר הוא ויעל יהיו חייבים להיפגש אז אולי יכניסו את יוליה לזה

למעלה