ראשון לציון-ירושלים

מצב
הנושא נעול.

א י י ל 19

New member
ראשון לציון-ירושלים

ראשון לציון-ירושלים
אנשים, כמה זמן בערך לוקח להגיע מראשון עד י-ם? ואותה שאלה לגבי י-ם עד מעלה אדומים?

ארזS

New member
מה זה ? יש פה פסיכים ועצבניים...

בבוקר 1:10
תלוי עם 433 או 430 השני נראה לי יותר איטי
מה זה ? יש פה פסיכים ועצבניים...
תירגעו חברים... ותקבלו בחיוך את מה שכתבתי...
ושיהיה לכולם שבוע טוב !

ארזS

New member
תשמע. אני מפחד ממך.

אנחנו "נרעיל" אותם
תשמע. אני מפחד ממך.
אולי לא אגיע למפגש. אני מפחד שתרעיל גם אותי. רגע. בוא נפתור את העניין. למילה "להרעיל" יש עוד מושג. אהההההה...הבנתי. אתה מתכוון ש"תרעיל" אותנו גם על רכבות. נכון ? (וגם אם לא התכוונת אז תגיד כן...)

אני בא עם "ציאניד" רכבתי ../images/Emo6.gif :

תשמע. אני מפחד ממך.
אולי לא אגיע למפגש. אני מפחד שתרעיל גם אותי. רגע. בוא נפתור את העניין. למילה "להרעיל" יש עוד מושג. אהההההה...הבנתי. אתה מתכוון ש"תרעיל" אותנו גם על רכבות. נכון ? (וגם אם לא התכוונת אז תגיד כן...)
אני בא עם "ציאניד" רכבתי
:
בוודאי: אני אגרום לכך שכולם יהיו מוטרפים על קטרים ואוטובוסים !!! התחביב שלנו הוא המעניין ביותר בחיים ! גבר מי שחולה על קטרים ואוטובוסים !!
יש לנו תחביב סופרניאופוסטמודרניסטי

ארזS

New member
אוי ויי ../images/Emo2.gif

אני בא עם "ציאניד" רכבתי
:
בוודאי: אני אגרום לכך שכולם יהיו מוטרפים על קטרים ואוטובוסים !!! התחביב שלנו הוא המעניין ביותר בחיים ! גבר מי שחולה על קטרים ואוטובוסים !!
יש לנו תחביב סופרניאופוסטמודרניסטי
אוי ויי

אני לא כל כך בעניין של הרכבות. כשהייתי ילד הייתי חולה על אוטובוסים ואחר כך המחלה עברה למטוסים... ועכשיו אתה רוצה להדביק אותי בעוד מחלה חשוכת מרפא... אוי ויי

אני אשמח מאוד - רכבת זה וירוס בריא!

אוי ויי

אני לא כל כך בעניין של הרכבות. כשהייתי ילד הייתי חולה על אוטובוסים ואחר כך המחלה עברה למטוסים... ועכשיו אתה רוצה להדביק אותי בעוד מחלה חשוכת מרפא... אוי ויי

david80

Member
האמת, אבל... האמת, מה שהידביק אותי

ברכבות, זה הנסיעה הראשונה שלי ב-T-BANA השבדי בתאריך 2/8/99 (למרות שאת הנסיעה הראשונה שלי ברכבת ישראל עשיתי בדצמבר 98 ובכרמלית - אפריל 96)!!!

יהוושע

New member
אני את נסיעותיי הראשונות באוטובוס

ברכבות, זה הנסיעה הראשונה שלי ב-T-BANA השבדי בתאריך 2/8/99 (למרות שאת הנסיעה הראשונה שלי ברכבת ישראל עשיתי בדצמבר 98 ובכרמלית - אפריל 96)!!!
אני את נסיעותיי הראשונות באוטובוס
וברכבת עשיתי ב 1964 !!

מצב
הנושא נעול.
למעלה