ראיתם את...

ספיידי1

New member
טוב שלא הגזמת

זה כמו שאני יגיד שיש מכוניות ישנות שיותר טובות מהחדשות ואת תבואי ותגידי שמה פתאום היום יש את הבוגטי ויירון (1001 כ"ס) שיותר טובה מהכרכרות של פעם.... בחייך.. מה זה הדוגמא הזאת שהבאת? ברור שלפעמים טכנולוגיה יכולה להוסיף המון, אבל בהרבה מקרים ובמיוחד אצלנו מנסים למכור לנו שטויות כמו החגורהלבטן שאמורה לעשות בטן שרירית עם ריבועים ע"י שליחת פולסים חשמליים...

RozwareZ

New member
אגב מכוניות

הבוגטי המדוברת יוצרה לראשונה ב2000 הטופ ספיד של הבוגאטי משנת 2002 היא 406 קמש ובקשר למה שאמרת על מכוניות ישנות יש מכונית שאתה אני משאר לא מכיר בשם שברולט קלוואי דגם של קורבט משנת 87 לדעתי.... פלוס מינוס של כמה שנים שמגיעה ל410 קמש מה שכן אפשר להגיד שהבוגטי עושה את ה0-96 יותר מהר ואגב יש מכונית משנת 96 שעושה את זה הרבה הרבה יותר מהר מהבוגטי ואם כבר האהבה האמריקאית שלי אז שברולט גם... בקמרו הידועה(קונספט) והדוג ויפאר אגב מהירות המכונית המהירה בעולם שאני יודע עלייה זה w125

ראיתם את...

המכשירים החדשים שמופעלים על לחץ אוויר בלבד,ללא משקולות?? משהו נהדר. ועוד מכשיר אחד ראיתי לפיתוח של הקוואטרוספס, שכולו ממוחשב כמובן עובד על לחץ אוויר גם כן,מכשיר שמכיל: - אופציה לקביעת משקל (דההה). - קביעת מספר חזרות ומספר סטים והוא גם סופר לך. - שאתה נח הוא מריץ שעון שאתה יודע כמה זמן נחת. - אופציות שונות ומידע שונה שאתה מקבל לפי מה שאתה רוצה:תוכנית חיטוב,כושר וניפוח. - יש עוד, אבל הדבר הכי מגניב שיש שם כזה דבר שקורא את טביעת האצבע שלך וזוכר את התכנית שלך לפי זה... מטורף!

רן88

New member
לא ראיתי ולא שמעתי..

אבל זה נשמע ממש מגניב, יש מצב לתמונה או סרטון שמראה כיצד המכשיר פועל?

taltoli

New member
ברור

אצלנו זה רק כאלה זה לא כזה חדש גם בבי"ס שלי בחדר כושר הכל כאלה

LIRY1

New member
ככה כל המכשירים ב"קייזר" של

גל העתיד, אם הבנתי למה אתה מתכוון...

RozwareZ

New member
באמריקה יש מכשירים

שגם אומרים לך שהתאמנת טוב אחרי האימון ואפשר לגלוש לאינטרנט ועוד 1001 דברים

אלי ו.

New member
שמעתי על מכשיר מדהים לרגליים

לוקחים מוט משקולות, מעמיסים עליו משקל, שמים על השכמות, ואז יורדים לכריעה וקמים. הוא אמנם לא אומר לך שהתאמנת טוב, אבל אחרי 4 סטים תדע את זה לבד

alexkagn

New member
וואו, מהו המכשיר המדהים הזה?

אני יכול לקנות אותו בערוץ הקניות???

eyal1612

New member
אתה גם רואה אירון שף?

אני מכור רוקסברו מיצ'יבה שולט

alexkagn

New member
אם זיכרוני אינו מטעני

זוהי תוכנית בישול מצויינת ומוזרה למדי בערוץ 8. הרבה יפנים מטורפים ויו"ר אחד מטורף לחלוטין!

tommythecat

New member
אם ככה, אני ממש "מפסיד"

מצד שני, כשאין לך טלוויזיה, יש לך הרבה זמן לקרוא. יוסי

אלי ו.

New member
את היו"ר אני זוכר מ"סרט מטוגן"

Kentuky fried movie סרט מטורף לחלוטין שעושה פרדיות על ז'אנרים שונים של סרטים. הוא שיחק בקטע פרודיה על סרטי ברוס לי, בתור הרשע שרוצה להשתלט על העולם.

alexkagn

New member
אני לא מאמין!!!!

אלי, אני יכול להשיג את הסרט הזה בקזאה או איפשהו במקום אחר??? אני חייב!!!

ספיידי1

New member
תראו איך קצת אלקטרוניקה

שטובה בידיוק כמו השיטות אימון הישנות ובטח שלא טובות יותר! יכולות לגרום לאנשים פשוטים לקנות אותם... מזכיר לי את הילדים הקטנים כשה רואים נעלי בית של פוקימון ומעדיפים לקנות את זה מאשר נעלי בית פי שתיים יותר מחממות ומשתלמות...

למעלה