ראיתי רק עכשיו את הצהרת נתניהו אתמול והבחור נראה עצבני כמו שלא ראיתי אותו מעולם

evglev1

Well-known member
מנהל
אריאל שרון הפך להיות שמאלן על מלא , שמאלן מוחלט שפתאום אימץ לעצמו "מטבעות לשון" האופייניות לשמאלנים בלבד.....פתאום הוא מדבר לנו על "כיבוש"....חחחח

אריאל שרון הפך להיות שמאלן בשל פרשת האי היווני - הוא קיווה שאם יאמץ מאניירות שמאלניות , בג"ץ ירחם עליו....התרגיל הצליח לו.

אבל נתניהו לא מכר את נשמתו לשטן - נתניהו לא שינה את דעותיו בשל התיקים הפליליים שנתפרו לו - הבנת ידידי השמאלן ?

תפסיק לנסות להצדיק את היותך שמאלן....זה לא הולך יקירי.
שרון הפך לשמלאן ודיבר על כיבוש כשביבי היה שר האוצר שלו, גם כשביבי היה "האזרח המודאג" ו"המועמד לראשות הליכוד" כשהיה בפסק זמן פוליטי הוא חתר תחת שרון. בנוסף ביבי לא טרח להצביע נגד מדינה פלסטינית אלא נמנע ודווקא סער כיו"ר קואליציה הרביץ נאום נגד המהלך של שרון ז"ל. גם שכשרון ז"ל שחרר מחבלים ביבי בהתחלה הצביע נגד, אבל כשהקול שלו היה הקול המכריע ובאמת אי אפשר היה לשחרר מחבלים בלעדיו ולא תמורת טטנבאום אלא כדי לעשות מחווה לאבו מאזן ולהניע את מפת הדרכים הוא הצביע בעד.

evglev1

Well-known member
מנהל
אריאל שרון הפך להיות שמאלן על מלא , שמאלן מוחלט שפתאום אימץ לעצמו "מטבעות לשון" האופייניות לשמאלנים בלבד.....פתאום הוא מדבר לנו על "כיבוש"....חחחח

אריאל שרון הפך להיות שמאלן בשל פרשת האי היווני - הוא קיווה שאם יאמץ מאניירות שמאלניות , בג"ץ ירחם עליו....התרגיל הצליח לו.

אבל נתניהו לא מכר את נשמתו לשטן - נתניהו לא שינה את דעותיו בשל התיקים הפליליים שנתפרו לו - הבנת ידידי השמאלן ?

תפסיק לנסות להצדיק את היותך שמאלן....זה לא הולך יקירי.
בעצם אתה צודק אם ביבי היה עושה לשרון ז"ל את מה שסער עשה ועושה לביבי גוש קטיף עוד היה במקומו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ברור....
לחוץ ? וואלה אני ראיתי אדם חדור מטרה ונחישות.

כדאי שתלך להתייעץ עם אופטיקאי טוב, שיתאים עבורך את המשקפיים הנכונות.

עזוב מושון....נתניהו דיבר אל גרעין מצביעי בנט - הם אמורים להבין מי גורר אותנו אל ממשלת שמאל - ערוצי הטלויזיה החשיכו את המסך בשלב הראיון העיתונאי...שם נתניהו מיקד את המסר בצורה נהדרת....לכן החונטה מיהרה להחשיך....הרי אם היה לחוץ ומזיע התקשורת הייתה ממשיכה להראות את קלונו לציבור , לא ? חחחחחח

מספיק מושון - כולנו יודעים שכבר 12 שנה אתה סובל נפשית משלטון נתניהו - לכן הפצת עליו כזבים , לכן אתה מפיץ פייק ניוז...לכן אינך מוכן להודות לנתניהו על שהציל את ישראל ממגיפת הקורונה....כפיות טובה של שמאלנים , כרגיל.

evglev1

Well-known member
מנהל
ברור....

עזוב מושון....נתניהו דיבר אל גרעין מצביעי בנט - הם אמורים להבין מי גורר אותנו אל ממשלת שמאל - ערוצי הטלויזיה החשיכו את המסך בשלב הראיון העיתונאי...שם נתניהו מיקד את המסר בצורה נהדרת....לכן החונטה מיהרה להחשיך....הרי אם היה לחוץ ומזיע התקשורת הייתה ממשיכה להראות את קלונו לציבור , לא ? חחחחחח

מספיק מושון - כולנו יודעים שכבר 12 שנה אתה סובל נפשית משלטון נתניהו - לכן הפצת עליו כזבים , לכן אתה מפיץ פייק ניוז...לכן אינך מוכן להודות לנתניהו על שהציל את ישראל ממגיפת הקורונה....כפיות טובה של שמאלנים , כרגיל.
החשיכו את המסך אחרי שביבי כבר הציע לבנט סוף שבוע בבלפור כדי לרצות את תאוותו ויניח לממשלת הימין ואחרי שהוא אמר שממשלת השמאל עם ראש סיכה ימני תיפול לאחר שבועות / חודשים ספורים ואז באמת יהיו בחירות חמישיות שבנט אומר שהוא כל כך רוצה למנוע ושהדרך היחידה למנוע בחירות חמישיות לכנסת היא בחירות ישירות לראשות הממשלה. זה בכל מקרה היה בערוץ 12, לא יודע איך נהג ערוץ 13 שנחשב ליותר שמלאני.

Harrington

Well-known member
מנהל
למה הוא כל כך לחוץ לדעתכם?
שאלה של פרשנות. במקום "לחוץ" אפשר גם לומר, מגיב לנאום שהושמע דקות ספורות בלבד קודם לכן ומבלי שכפי שהוא מורגל, הוא הכין את דבריו בניחותא, עבר עליהם, שיפר נוסח, וכו'.

evglev1

Well-known member
מנהל
שאלה של פרשנות. במקום "לחוץ" אפשר גם לומר, מגיב לנאום שהושמע דקות ספורות בלבד קודם לכן ומבלי שכפי שהוא מורגל, הוא הכין את דבריו בניחותא, עבר עליהם, שיפר נוסח, וכו'.
לא היה צורך להגיב. בנט אמר שהוא לא רוצה קואליציה אלא בחירות חמישיות וביבי אמר שהוא אכן רוצה בחירות ישירות לראשות הממשלה ולא רוצה לשבור את הראש בניסיון להקים את הקואליציה בכנסת הנוכחית וגם הודה שהוא רוצה שלאחר הבחירות הישירות הוא רוצה שהמנצח לא יזדקק לקואליציה. אז מספיק להבהיר, כן אני מעדיף בחירות ישירות על ניסיון לפתות את סער או ניסיון לשכנע את סמוטריץ' להסתמך על הימנעות רע"מ, אבל אני לא רוצה עוד בחירות לכנסת ולדעתי בחירות ישירות לראשות ממשלה ימנעו בחירות חמישיות לכנסת.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הוא לא יזדקק לקואליציה והנה עוד צעד לקראת הרודנות המובהקת שהוא מקים אט אט. לאחר מעשה, לא תהיה שום דרך חזרה!
לא היה צורך להגיב. בנט אמר שהוא לא רוצה קואליציה אלא בחירות חמישיות וביבי אמר שהוא אכן רוצה בחירות ישירות לראשות הממשלה ולא רוצה לשבור את הראש בניסיון להקים את הקואליציה בכנסת הנוכחית וגם הודה שהוא רוצה שלאחר הבחירות הישירות הוא רוצה שהמנצח לא יזדקק לקואליציה. אז מספיק להבהיר, כן אני מעדיף בחירות ישירות על ניסיון לפתות את סער או ניסיון לשכנע את סמוטריץ' להסתמך על הימנעות רע"מ, אבל אני לא רוצה עוד בחירות לכנסת ולדעתי בחירות ישירות לראשות ממשלה ימנעו בחירות חמישיות לכנסת.

Harrington

Well-known member
מנהל
זה בדיוק מה שהוא אמר.
בכל מקרה השאלה הייתה מדוע נראה לחוץ. את תשובתי נתתי למעלה. מעבר לכך שאני לא חושב שהוא נראה לחוץ במיוחד, זה נראה לי די טבעי בנסיבות הנאום הזה שלא דומה לנאומים שהוא נותן בדרך כלל. פשוט להחריד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שוב אתם מפנטזים , הא ? חחחחח

12 שנה אתם מחמיצים משטנה וזעם.....תיכף נראה אם תצליחו להחליף את נתניהו באמצעות ערבים ואידיוטים שימושיים מהימין.

אני דווקא אשמח לשבת בשקט ולצפות בכם מנסים לנהל קואליציה של אין ספור ניגודים בלתי אפשריים והכל בשם "רק לא ביבי" חחחחח

AVIKO13

Well-known member
תקנה
שוב אתם מפנטזים , הא ? חחחחח

12 שנה אתם מחמיצים משטנה וזעם.....תיכף נראה אם תצליחו להחליף את נתניהו באמצעות ערבים ואידיוטים שימושיים מהימין.

אני דווקא אשמח לשבת בשקט ולצפות בכם מנסים לנהל קואליציה של אין ספור ניגודים בלתי אפשריים והכל בשם "רק לא ביבי" חחחחח
בינתיים מי ששם חותמת "כשר למהדרין" על הערבושים
זה החברים שלך מהימין.
איזה צבועים אתם
כשמנסור עבאס היה בכיס של ביבי לא היתה לך בעייה
עכשיו כשהליכוד הפסיד בוועדות
פתאום יש לכם מה להגיד.

אם ביבי לא היה מתקשר עם מנסור עבאס
לפיד לא היה נוגע במנסור עבאס אפילו במקל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
תקנה

בינתיים מי ששם חותמת "כשר למהדרין" על הערבושים
זה החברים שלך מהימין.
איזה צבועים אתם
כשמנסור עבאס היה בכיס של ביבי לא היתה לך בעייה
עכשיו כשהליכוד הפסיד בוועדות
פתאום יש לכם מה להגיד.

אם ביבי לא היה מתקשר עם מנסור עבאס
לפיד לא היה נוגע במנסור עבאס אפילו במקל.
אנחנו שמנו חותמת "כשר למהדרין" על הערבים ? ממש לא !

אני אסביר לך ואנא קרא בריכוז עמוק.

אין שום בעיה אם ערבי ישראלי יצביע ישירות עבור נתניהו מתוך הבנה מוחלטת שחוק הלאום לא ישונה , שמדינת ישראל לעולם לא תוגדר כמדינת כל אזרחיה , שזכות השיבה לעולם לא תוענק לאחים שלהם ברשות הפלשתינית ועזה וכן הלאה......

באופן הזה לא תהיה שום אפשרות למנהיגי האוכלוסיה הערבית לסחוט את ממשלת ישראל בשלל שאלות מהותיות הנוגעות לאופיה היהודי של מדינת ישראל / מבצע צבאי בעזה וכן הלאה.

בקיצור - גנץ , לפיד , ליברמן ושאר השמאלניה העדיפו ממשלת שמאל אשר נתונה לסחיטת מנהיגי ערביי ישראל שחלק מהם הביעו תמיכה בטרור בעבר וחלק אחר מהם לעולם לא יוכל לעמוד מנגד כשישראל תתקוף צבאית את עזה/רשות פלשתינית.....

אגב , לפיד וגנצ הסכימו להסחט על ידי המשותפת בבחירות הקודמות....אלמלא אורלי לוי , הנדל והאוזר שהתנגדו - השמאל היה כבר בקואליציה עם המשותפת...אני צודק או שאני
צודק ? ;-)

עכשיו - לפני שאתה מגיב , קרא שוב את כל מה שכתבתי , תבין ותפנים מה ההבדל בינינו לבין השמאלנים הבזויים אשר הסכימו להסחט על ידי המשותפת לבין הימין שלא יסחט בשום צורה שהיא ואז תחליט מי מאיתנו צבוע ;-)

נערך לאחרונה ב:

AVIKO13

Well-known member
אין שום בעיה אם ערבי ישראלי יצביע ישירות עבור נתניהו
גם לי אין בעייה עם מקרה כזה אבל זה לא המקרה אלא :
1. שיתוף פעולה בהרכבת וועדות הכנסת ( איילת שקד אמרה שמנסור עבאס עשה לה בית ספר ..)
2. הקמת ממשלת מיעוט ע"י נתניהו עם תמיכה מבחוץ של רע"מ ( נכשל בזכות סמוטריץ ורבני הציונות הדתית )

עצם שיתופי הפעולה הללו ו/או הכוונה אפילו הם חותמת כשר למהדרין על הערבים.
כשמי שמכנה את עצמו "ימין" עושה כזה דבר, זה אסון כפול ומכופל מאשר כשאיש שמאל עושה זאת.

ערני31

Well-known member
זה יותר בגלל חוסר עניין לציבור אם הוא כבר לא ראש ממשלה

למעלה