ראיתי עכשיו את עו"ד נדב העצני בוחר במנסור עבאס כאיש השנה בפוליטיקה לטעמו ..........

שחר 676

Well-known member
מנהל
אה. כדי שיוכל לגנוב בפעם השלישית. למה לא... כעת הבנתי מיהם אלה האהובים עליך כל כך!
אם אני צריך לבחור בין ממשלה הנסמכת על רוב יהודי לבין ממשלה הנסמכת על ערבים במי אבחר ?

וחוץ מזה , החוק ברור - מכל הר האשמות נגד דרעי יצא עכברון קטנטן שאין איתו אפילו עבירת קלון - אם החוק אינו אוסר את חזרתו והציבור רוצה בו - אני אעדיף אותו על פני ממשלה נתמכת ערבים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אם אני צריך לבחור בין ממשלה הנסמכת על רוב יהודי לבין ממשלה הנסמכת על ערבים במי אבחר ?

וחוץ מזה , החוק ברור - מכל הר האשמות נגד דרעי יצא עכברון קטנטן שאין איתו אפילו עבירת קלון - אם החוק אינו אוסר את חזרתו והציבור רוצה בו - אני אעדיף אותו על פני ממשלה נתמכת ערבים.
אה. זה כי אתה באמת מאמין למנדלבלוף. הבנתי. אשרי המאמין...

שחר 676

Well-known member
מנהל
אה. זה כי אתה באמת מאמין למנדלבלוף. הבנתי. אשרי המאמין...
אם למנדלבלוף היה צל של ראיה אשר בעטיה ניתן היה להגיע לעסקת טיעון כוללת קלון - הוא היה עושה זאת.

מאחר והוא לא הצליח - הגענו למצב הנוכחי.

בכל מקרה - העדפת דרעי על פני עבאס ברורה ומוחלטת נוכח סכנת ממשלה נתמכת ערבים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אם למנדלבלוף היה צל של ראיה אשר בעטיה ניתן היה להגיע לעסקת טיעון כוללת קלון - הוא היה עושה זאת.

מאחר והוא לא הצליח - הגענו למצב הנוכחי.

בכל מקרה - העדפת דרעי על פני עבאס ברורה ומוחלטת נוכח סכנת ממשלה נתמכת ערבים.
עדיף ממשלה של ערבים על פני ממשלה שיושבים בה תומכי פרזיטים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אסור לממשלת ישראל להיות תלויה באיסלאם - ולכן , כל יהודי צריך לבחור מה פחות גרוע עבורו - את בחירתך עשית וגם אני עשיתי את בחירתי שהיא הפוכה משלך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
1+ ועוד 1- = אפס. איזה מזל.
אין ספק , בחלוף הדורות השמאל יחריב את ישראל כמדינה יהודית - אנו נהפוך למדינת כל אזרחיה - חוק השבות יבוטל או שלפסטינים תנתן זכות שיבה. היהודים יהפכו להיות מיעוט בארצם שכן השמאל ימשיך להתבולל , עולי חבר העמים שאינם יהודים יתרבו , שאר בני המיעוטים המוסלמים/נוצרים/דרוזים יתרבו ובסופו של דבר אנו נחווה שוב שלטון מוסלמי בפלשתינה.

העם היהודי ישרוד תחת השלטון החדש אבל חלק ניכר מן השמאלנים (אם לא רובם המכריע) כבר לא יהיו חלק מעם הנצח - הם יטמעו בעמים ודתות אחרות.

להערכתי - זו תהיה מורשת השמאל "הנאור והליברלי" - אבל בני עמנו שרדו את ההיסטוריה ואין ספק שהם ישרדו את הנזקים הנגרמים מגורמים אנטי יהודיים/פטריוטים.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אין ספק , בחלוף הדורות השמאל יחריב את ישראל כמדינה יהודית - אנו נהפוך למדינת כל אזרחיה - חוק השבות יבוטל או שלפסטינים תנתן זכות שיבה. היהודים יהפכו להיות מיעוט בארצם שכן השמאל ימשיך להתבולל , עולי חבר העמים שאינם יהודים יתרבו , שאר בני המיעוטים המוסלמים/נוצרים/דרוזים יתרבו ובסופו של דבר אנו נחווה שוב שלטון מוסלמי בפלשתינה.

העם היהודי ישרוד תחת השלטון החדש אבל חלק ניכר מן השמאלנים (אם לא רובם המכריע) כבר לא יהיו חלק מעם הנצח - הם יטמעו בעמים ודתות אחרות.

להערכתי - זו תהיה מורשת השמאל "הנאור והליברלי" - אבל בני עמנו שרדו את ההיסטוריה ואין ספק שהם ישרדו את הנזקים הנגרמים מגורמים אנטי יהודיים/פטריוטים.
לדעתי דבריך היו ויישארו הזויים.
כבר היום, מרבית בני ישמעאל הבינו, שעדיף להם לגדל פחות ילדים ברווחה, מאשר לגדל נחילי ילדים בעוני. החשש, שמא "תוך 2-3 עשורים", הם יהפכו לרוב, כפי שניתן היה לשער בתחילת שנות ה-2000, לא התממש, וכנראה גם לא יתממש.
חלק מהערבים כן מתנדבים לשרת בצה"ל, ועוד חלק משרתים במסגרת השירות הלאומי. נכון. אלה כמובן לא כולם אבל המגמה קיימת.
נישואי תערובת? יש, אבל במידה די מצומצמת. ערביות כמעט ולא נישאות וגם לא תינשאנה ליהודים וערבים שנוטלים לעצמם יהודיות? ברור שיש, אבל גם, זו לא מגמה שמתרחבת. נכון, גם אתה וגם אני יכולים להצביע על כמה מקרים שכאלה [ומשני הסוגים שהזכרתי], אבל שוב: זו לא מגמה שיש לחשוש ממנה.

והאם אין (ולא הייתה גם בעבר) התבוללות של בני ישראל בעולם? הייתה, יש ותהיה, ובקנה מידה הרבה יותר גדול.
ובימי התנ"ך? האם לא חטאו בני ישראל בעבודות זרות?
והאם בשנת 000 לספירת הנוצרים, לא קם איזה יהודי שנולד לאם בתולה ויסד דת חדשה?
אה. הם והמיסיונרים והמתבוללים שבינינו שנוהרים אחריהם, כבר לא קוראים לזה דת. הם טוענים שהוא היה משיח, ודתו היא בעצם התפתחות טבעית של הדת "שלנו".

ומעבר לזה... נכון. יש כאן תופעה מעיקה: בני ישראל, תלמידים חכמים ומומחים גדולים בתחומים שונים, שמנסים להתמודד בחידוני טריוויה טלוויזיוניים, נופלים אחד אחד "בזוגות" כאשר הם נשאלים שאלה בסיסית על חומר תנכ"י. זה משפיל וזה נורא. כי אפילו אפיקורס כמוני, יודע מיד את התשובה, שהם לא מוצאים אותה ונכשלים.
ובכל זאת, גם אני (וסביר שגם רבים אחרים), כן שומרים על מוסכמות כאלה ואחרות שקשורות לכיבוד הדת. זה מתחיל בקידוש ליל שבת. זה ממשיך בהליכה לבית הכנסת בחגים (ולעתים גם בשבתות) וזה גם ממשיך בשמירה על אווירת החג במהלך החגים היהודיים.
נכון. יש גם סגידה לנובו גוד ולליל הסילבסטר (מבחינתי זה נורא), אבל רבאק. כשיש כאן אלמנטים של כפייה דתית ויש כאן כל כך הרבה פרזיטים שנהנים (כפי שהתקשורת מראה זאת שוב ושוב), מהטבות של רשתות המזון, של חברות הגז, של שילטונות המס, של קופות החולים ושל השילטון המסואב עצמו? ההתרחקות הזו מכל אלמנט דתי כבר לא מפתיעה כלל ועיקר. כי הציבור החילוני שמחזיק בעמל כפיו מדינה שלמה, הבין כבר מזמן, שחלק ניכר מהמסים שהם משלמים, הופך למענקים מתגמלים עבור שכבה של פרזיטים מפירי חוק.

ורק תספור (קח אוויר), את כמות החכ"ים החרדים לדורותיהם, שהואשמו ושילמו "מחיר לחברה" בשיבתם בכלא... מה זה אומר עליהם? ומה זה אומר על כאלה שנחשדו, אבל וויתרו להם? ומה זה אומר על דרעים ששבו ככלב אל קיאם? אז כן! צדק מר לפיד, כשאמר פעם לדרעי, שאותו יש לשקם ואין להשיבו לכנסת. עובדה. אז זה שמנדלבלוף דיבר כעת על "עכברון"? בחיאת. אתה באמת באמת מאמין לשקר שלו? כי אני לא מאמין ומזמן כבר איבדתי את האמונה באיש הלא מגולח ההוא.

אז כן. בכל דור ודור היו כאלה שפזלו לדתות אחרות (ובימי המקדש גם לדתות פגאניות).
בכל דור גם הגיע מין "שפן הסופר", שהאירו בדרכם אלומת אור בהיר וצלול את הדרך הנכונה.
וכבר בימי השפן המקורי, קם מי שרצח את הנכד שלו, את גדליה בן אחיקם, כפי שלפני מספר עשורים לא רב, קם איזה יגאל עמיר, שרצח בדם קר את רבין.
אז מה כל כך מפתיע אותך, שמצד אחד, ב-ג' תשרי, צמים היהודים את "צום גדליה" (ע"ש הנכד של)? אבל מפריע לכם מאד, כל פולחן האישיות שעושים סביב רבין! והלוא גווייתו של האחרון עדיין די טרייה!

כי מה?< במה שונה רצח רבין מרצח גדליה, שנרצח זה מכבר? כי רבין היה 0מול? או כי מה? והלוא BB אהוב ליבך, ערך טקס מתיש יחד עם הנשיא האמריקאי המטורלל טראמפ, סביב "תכנית המאה", שאינה שונה בהרבה מהסכמי אוסלו שאתם כל כך מתעבים... "פשעי אוסלו" אתם מכנים זאת... אז אתה מוזמן להשוות ולבדוק זאת סעיף אחר סעיף. סביר שתופתע.

אז כן, הדת היהודית התפלגה זה מכבר לקונסרבטיבים, לאורתודוקסים, לרפורמים ולעוד כמה תתי זרמים של חסידויות ועוד... קבל מויקיפדיה:

קטגוריות־משנה​

דף קטגוריה זה כולל את 11 קטגוריות המשנה הבאות, מתוך 11 בקטגוריה כולה. (לתצוגת עץ)

ה​

ח​

י​

כ​

ק​

ר​

• רבנים לפי זרם דתי‏ (7 קט')
  • יהדות רפורמית‏ (5 קט', 18 דפים)
  • יהדות רקונסטרוקציוניסטית‏ (9 דפים)

• אז תגיד לי עכשיו... מי מהם הוא הצודק? או: דרכו של מי היא ה"דרך הנכונה"?
    --------------------------------------------------------------
    ואתה הלוא יודע היטב, שאלה משתדלים שלא להתערבב עם אלה, ומתרחקים מהם כמו מצרעת, כשמדובר בהתאהבויות וקשרי נישואין. ומה עם הנטורי קרתא? ועוד שכאלה? אז בחיאת! זהו. [והלוא אנו מכירים היטב זה מכבר: אתה תמשיך להסית ותמשיך להאמין שהעם הזה בדרך להתבוללות מלאה]. לדעתי זה לא קרה מעולם וכנראה שזה גם לא יקרה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לדעתי דבריך היו ויישארו הזויים.
כבר היום, מרבית בני ישמעאל הבינו, שעדיף להם לגדל פחות ילדים ברווחה, מאשר לגדל נחילי ילדים בעוני. החשש, שמא "תוך 2-3 עשורים", הם יהפכו לרוב, כפי שניתן היה לשער בתחילת שנות ה-2000, לא התממש, וכנראה גם לא יתממש.
חלק מהערבים כן מתנדבים לשרת בצה"ל, ועוד חלק משרתים במסגרת השירות הלאומי. נכון. אלה כמובן לא כולם אבל המגמה קיימת.
נישואי תערובת? יש, אבל במידה די מצומצמת. ערביות כמעט ולא נישאות וגם לא תינשאנה ליהודים וערבים שנוטלים לעצמם יהודיות? ברור שיש, אבל גם, זו לא מגמה שמתרחבת. נכון, גם אתה וגם אני יכולים להצביע על כמה מקרים שכאלה [ומשני הסוגים שהזכרתי], אבל שוב: זו לא מגמה שיש לחשוש ממנה.

והאם אין (ולא הייתה גם בעבר) התבוללות של בני ישראל בעולם? הייתה, יש ותהיה, ובקנה מידה הרבה יותר גדול.
ובימי התנ"ך? האם לא חטאו בני ישראל בעבודות זרות?
והאם בשנת 000 לספירת הנוצרים, לא קם איזה יהודי שנולד לאם בתולה ויסד דת חדשה?
אה. הם והמיסיונרים והמתבוללים שבינינו שנוהרים אחריהם, כבר לא קוראים לזה דת. הם טוענים שהוא היה משיח, ודתו היא בעצם התפתחות טבעית של הדת "שלנו".

ומעבר לזה... נכון. יש כאן תופעה מעיקה: בני ישראל, תלמידים חכמים ומומחים גדולים בתחומים שונים, שמנסים להתמודד בחידוני טריוויה טלוויזיוניים, נופלים אחד אחד "בזוגות" כאשר הם נשאלים שאלה בסיסית על חומר תנכ"י. זה משפיל וזה נורא. כי אפילו אפיקורס כמוני, יודע מיד את התשובה, שהם לא מוצאים אותה ונכשלים.
ובכל זאת, גם אני (וסביר שגם רבים אחרים), כן שומרים על מוסכמות כאלה ואחרות שקשורות לכיבוד הדת. זה מתחיל בקידוש ליל שבת. זה ממשיך בהליכה לבית הכנסת בחגים (ולעתים גם בשבתות) וזה גם ממשיך בשמירה על אווירת החג במהלך החגים היהודיים.
נכון. יש גם סגידה לנובו גוד ולליל הסילבסטר (מבחינתי זה נורא), אבל רבאק. כשיש כאן אלמנטים של כפייה דתית ויש כאן כל כך הרבה פרזיטים שנהנים (כפי שהתקשורת מראה זאת שוב ושוב), מהטבות של רשתות המזון, של חברות הגז, של שילטונות המס, של קופות החולים ושל השילטון המסואב עצמו? ההתרחקות הזו מכל אלמנט דתי כבר לא מפתיעה כלל ועיקר. כי הציבור החילוני שמחזיק בעמל כפיו מדינה שלמה, הבין כבר מזמן, שחלק ניכר מהמסים שהם משלמים, הופך למענקים מתגמלים עבור שכבה של פרזיטים מפירי חוק.

ורק תספור (קח אוויר), את כמות החכ"ים החרדים לדורותיהם, שהואשמו ושילמו "מחיר לחברה" בשיבתם בכלא... מה זה אומר עליהם? ומה זה אומר על כאלה שנחשדו, אבל וויתרו להם? ומה זה אומר על דרעים ששבו ככלב אל קיאם? אז כן! צדק מר לפיד, כשאמר פעם לדרעי, שאותו יש לשקם ואין להשיבו לכנסת. עובדה. אז זה שמנדלבלוף דיבר כעת על "עכברון"? בחיאת. אתה באמת באמת מאמין לשקר שלו? כי אני לא מאמין ומזמן כבר איבדתי את האמונה באיש הלא מגולח ההוא.

אז כן. בכל דור ודור היו כאלה שפזלו לדתות אחרות (ובימי המקדש גם לדתות פגאניות).
בכל דור גם הגיע מין "שפן הסופר", שהאירו בדרכם אלומת אור בהיר וצלול את הדרך הנכונה.
וכבר בימי השפן המקורי, קם מי שרצח את הנכד שלו, את גדליה בן אחיקם, כפי שלפני מספר עשורים לא רב, קם איזה יגאל עמיר, שרצח בדם קר את רבין.
אז מה כל כך מפתיע אותך, שמצד אחד, ב-ג' תשרי, צמים היהודים את "צום גדליה" (ע"ש הנכד של)? אבל מפריע לכם מאד, כל פולחן האישיות שעושים סביב רבין! והלוא גווייתו של האחרון עדיין די טרייה!

כי מה?< במה שונה רצח רבין מרצח גדליה, שנרצח זה מכבר? כי רבין היה 0מול? או כי מה? והלוא BB אהוב ליבך, ערך טקס מתיש יחד עם הנשיא האמריקאי המטורלל טראמפ, סביב "תכנית המאה", שאינה שונה בהרבה מהסכמי אוסלו שאתם כל כך מתעבים... "פשעי אוסלו" אתם מכנים זאת... אז אתה מוזמן להשוות ולבדוק זאת סעיף אחר סעיף. סביר שתופתע.

אז כן, הדת היהודית התפלגה זה מכבר לקונסרבטיבים, לאורתודוקסים, לרפורמים ולעוד כמה תתי זרמים של חסידויות ועוד... קבל מויקיפדיה:

קטגוריות־משנה​

דף קטגוריה זה כולל את 11 קטגוריות המשנה הבאות, מתוך 11 בקטגוריה כולה. (לתצוגת עץ)

ה​

ח​

י​

כ​

ק​

ר​

• רבנים לפי זרם דתי‏ (7 קט')
  • יהדות רפורמית‏ (5 קט', 18 דפים)
  • יהדות רקונסטרוקציוניסטית‏ (9 דפים)

• אז תגיד לי עכשיו... מי מהם הוא הצודק? או: דרכו של מי היא ה"דרך הנכונה"?
    --------------------------------------------------------------
    ואתה הלוא יודע היטב, שאלה משתדלים שלא להתערבב עם אלה, ומתרחקים מהם כמו מצרעת, כשמדובר בהתאהבויות וקשרי נישואין. ומה עם הנטורי קרתא? ועוד שכאלה? אז בחיאת! זהו. [והלוא אנו מכירים היטב זה מכבר: אתה תמשיך להסית ותמשיך להאמין שהעם הזה בדרך להתבוללות מלאה]. לדעתי זה לא קרה מעולם וכנראה שזה גם לא יקרה.
כתבת הרבה אך מיעטת להתייחס לעיקר שכן שמאלנים לא נוהגים להתבולל עם מוסלמים , הם נוהגים לעשות זאת עם נוצרים ויש לנו לא מעט כאלה בישראל (אני מדבר על מאות אלפי עולי חבר העמים שאינם יהודים כלל וצאצאיהם)
אני מדבר על כל אלה שלא ניתן כלל להוכיח את יהדותם מפני שלא יהיה שום רישום על נישואיהם ברבנות שכן רובם המכריע לא יתחתן דרכם , יבוא מחו"ל כמובן.

אט אט , באמצעות נישואין או לא הם ינטשו את דת אבותיהם... יהפכו להיות אתיאיסטים , בודהיסטים , חרטטיסטים - יבחרו בכל דבר מלבד בדת אבותיהם לה הם כה בזים.

האיסלאם בישראל ילך ויתעצם - להם יש הרבה יותר כבוד לדת אבותיהם מאשר למרביתנו - שאיפת השמאל לצדק , שיוויון , אוניברסליות ושאר החירטוטים יביאו עלינו את ביטול חוק הלאום ועיקור מתוכן של חוק השבות או לחילופין יביאו עלינו את זכות השיבה לפלשתינים אשר גורשו ממולדתם על ידי היהודים האכזריים בשנת 48. |פנים|

לכל דת מלבד זו היהודית יש אינטרס מובהק לראות את ישראל מתבססת כמדינת כל אזרחיה ולאומיה ולכן אט אט , בחלוף הדורות אנו נאבד את הרוב היהודי כאן , מדינת ישראל תהפוך למדינת כל אזרחיה ותחדל לתפקד כמדינה המתעדפת בראש ובראשונה אינטרסים יהודים.

מרבית השמאלנים ימוטטו את מדינת היהודים , יחריבו אותה מבפנים - הרפורמים אינם יהודים כלל , הם אינם כפופים להלכה היהודית בכלל אך מה שיותר חשוב הוא שהם נמצאים בעיצומו של תהליך התבוללות מאסיבי (ואני מדבר על אלו שנולדו לאם יהודיה כשרה אך נשאבו אל תוך הרפורמה)

העם היהודי ישרוד רק שרובכם לא יהיו חלק ממנו - אתם יותר מידי "נאורים ומתקדמים" מכדי להשאר כבולים לדת לה אתם כה בזים.

לא לחינם אני מכנה את מרבית השמאלנים "גויים לעתיד" - הם הולכים ומאבדים קשר לכל מה שמוכיח את תביעתנו על נחלת אבותינו וגם אם מי מכם אוחז בידע לא מבוטל בברית הישנה (תנך) זה עדיין לא מנחם במיוחד ובטח שלא מעיד על יהדות גאה.

רבין ז"ל עבר תהליך "האלהה" על ידי השמאל רק בשל נסיבות הרצחו ע"י בן עוולה - רבין היה מנהיג נאיבי ומאד לא חכם - ע"פ מילשטיין הוא היה אחד המפקדים הגרועים בתולדות צה"ל , הודח מפיקוד מספר םעמים בשל חוסר הצלחה בשדה הקרב , ברח ונטש את פקודיו בעיצומו של אחד הקרבות בפאתי ירושלים , התמוטט נפשית ולא תפקד כלל במלחמת ששת הימים ועוד.

השמאל הישראלי גרם למותם של אנשי ימין רבים - כולל ניסיון לרצוח את בגין שהיה על האלטלנה.

אך בלי שום קשר צריך לחשוב אם ההשוואה עם בן אחיקם לאחר חורבן בית ראשון מתאימה לסיטואציה דנן....

ישוע היהודי שהפך להיות ישו הנוצרי הנהיג פלג שיצא מתוך היהדות והפך להיות דת חדשה אך מרבית השמאלנים לא יקימו דת חדשה....חחחח - הם פשוט יטמעו בדתות אחרות או שיהפכו להיות "נטולי דת" - זו מורשתם "הליברלית".

מרבית השמאלנים הללו לא יחריבו את היהדות - אנו נשרוד כפי שתמיד שרדנו אבל אין לי ספק שברבות הדורות הם יחריבו את מדינת ישראל כמדינה יהודית ואנו נשוב לחיות תחת שלטון האיסלאם.....נקווה שיתייחסו לעם היהודי בכבוד חחחחחח

נערך לאחרונה ב:

קצה11

Well-known member
זה קשקוש
כי הערבים רוצים מלחמה ללא שלום ראה מפלגת הרשימה המאוחדת
כדי שהערבי יהיה חלק לגיטימי מהממשלה גם הוא צריך לשנות חשיבה
זה לא יעובד אחרת

קצה11

Well-known member
והוא נשפט? והוא נענש? והוא נשא קלון? אה. אתה בטוח תתרץ את זה כי הוא 0מול. תבורך.
זה מה שחמור בכל העסק
איש לא מכחיש שהיה פשע
אחד ממשיך לקרקר בטלביזיה והשני נבחר לנשיא
זה בכלל לא קשור לימין ושמאל מתאים לך שיש לך נשיא שנושא בקלון של זכות השתיקה?
אגב גם שרה נתניהו לא הורשעה בכלום זה אומר שהיא צדיקה?
זה אתה שמתרץ רוחץ ומתרחץ בשקר

קצה11

Well-known member
זה מה שחמור בכל העסק
איש לא מכחיש שהיה פשע
אחד ממשיך לקרקר בטלביזיה והשני נבחר לנשיא
זה בכלל לא קשור לימין ושמאל מתאים לך שיש לך נשיא שנושא בקלון של זכות השתיקה?
אגב גם שרה נתניהו לא הורשעה בכלום זה אומר שהיא צדיקה?
זה אתה שמתרץ רוחץ ומתרחץ בשקר
מה משמעות האיקון הזועף שהבאת
אני חוזר על מה שאמרתי
לא כל פשע מגיע לבית המשפט לא כל פשע נחקר לא כל פוליטיקאי שידוע ללא ספק שפשע מגיע למעמד בית המשפט
בעולם שלך יש רק דרעי גנב כי כנראה זה מה שאתה רוצה להאמין בו
פתאום נעלמו לך כל הגנבים לדורותיהם בכנסת

למעלה