ראיתי סוף סוף את מועדון קרב

ראיתי סוף סוף את מועדון קרב

ומה אגיד לכם? חרא של סרט .המלך הוא עירום!!!. מה יש בסרט הזה למען השם?. גיבוב של שטויות במיץ עגבניות. אולי פיספסתי משהו? ועוד לחשוב שכאן המליצו עליו בכל פה. פייייייייי איזה בזבוז של זמן. תקנו אותי אם אני טועה. בקיצור אני מאוכזב. ערן

IC4

New member
come here, how do ya talk?

בואנה איך ´תה מדבר? זה פייט קלאב , זה לא ממנטו! לא כל אחד חייב לאהוב הכל , וזה שהמליצו עליו פה לא אומר JACK SHIT (i am jack´s shit?) אבל זה סרט מאד נחמד מציג לך אלטרנטיבה לצורת חיים ועד כמה שיש לי ISSUES עם מה שמראים בסרט, לפחות הוא עשוי בצורה ממש מהנה לצפייה וסטייל מרנין.

IC4

New member
זה בדיחה....

איך אתה מעז להגיד משהו כזה על פייט קלאב? תזכור שאתה אומר את זה על פייט קלאב, ולא על איזה סרט כמו ממנטו (אני מרגיש כל כך זול לפרש בדיחה קלה לשורה וחצי. |בחילה|)

ghostdog

New member
מה זה תקנו אותי אם אני טועה?

איך אתה יכול לטעות? לא אהבת את הסרט- מה לעשות... אני אהבתי ולדעתי זה סרט טוב אבל אף אחד מאיתנו לא טועה... אז לא אהבת.. קורה... יובל...

Justin

New member
אני איתך

עם אותה הרגשה בדיוק סיימתי את הסרט כאילו הם באים ואומרים לך לא להיות חומרני ושטויות כאלה לא יודע לא תפס אותי דרך אגב נעים מאוד Justin

goldi san

New member
נו במת

חרא של סרט זה לא. אני חושבת שהזדרזת להיות מגניב ולצעוק "המלך הוא עירום" בלי לשקול את העניין קצת. בכל זאת, גם אם אינך מולהב מהמסר האנארכיסטי או וואטאבר של היצירה, יש לה לא מעט צדדים טובים. זה כמו להגיד שפינק פלויד זה חרא. פינק פלויד זה לא באמת חרא, זה סתם נעים לעצבן אנשים.

Chot

New member
פגרת

זה רק "זה בדוק", בלי ו´ לפני זה פינק פלויד זה כן באמת חרא. נכון שלעצבן אנשים זה כיף, אבל אל תפקפקי במניעים שלי. חוצמזה, תכף תגידי לי שקיד איי זה לא חרא. לגבי מועדון קרב- (קצת ספוילר, אבל מי לעזאזל עוד לא ראה את זה). אני לא חושבת שזה סרט שאפשר לשבור איתו מוסכמות ככה ולהגיד "זין זין אני לא אהבתי מה תעשו לי". כי גם אם לא אהבת את המסר החברתי-פוליטי-עמא של זה, וגם אם ידעתי עוד מההתחלה שהוא בעצמו טיילר דרדן, (שטויות), לסרט יש כל כך הרבה מעלות מבחינת הויזואלית שלו, שלא נדבר על השחקנים הנהדרים שבו ועל פס הקול שלו.

למעלה