ראיתי היום באתר של דן

מצב
הנושא נעול.

יצחקA

New member
ראיתי היום באתר של דן

ראיתי היום באתר של דן
שעומד להתוסף קו חדש לעיר פתח תקוה - קו 10 מקומי, החל מה- 1.4.03. הוא יפעל רק בשעות הבוקר. האם מישהו יודע איזה אוטובוסים יסעו בקו זה? ( אולי ניד' חדשים?) אם לא, אשמח אם מישהו יעדכן אותי באחד באפריל. תודה, איציק.

LEV OSCAR

New member
עוד קוים- ב-1 באפריל../images/Emo41.gif../images/Emo163.gif

ראיתי היום באתר של דן
שעומד להתוסף קו חדש לעיר פתח תקוה - קו 10 מקומי, החל מה- 1.4.03. הוא יפעל רק בשעות הבוקר. האם מישהו יודע איזה אוטובוסים יסעו בקו זה? ( אולי ניד' חדשים?) אם לא, אשמח אם מישהו יעדכן אותי באחד באפריל. תודה, איציק.
עוד קוים- ב-1 באפריל

קו מקומי 10 בפ"ת יפעל בתאריך זה בלבד. התחנות בקו מסומנות בסימון "שוטים". קו נוסף שיופעל ביום זה בלבד (הדגש על "בלבד") הוא הקו "תאריך השוטים" שיסע במסלול בי"ח "ביילינסון" למרכז הרפואי רבין כל חצי שעה.

seffic

New member
קו כזה פעל בעבר באותו מספר ובאותו

ראיתי היום באתר של דן
מסלול בדיוק

יצחקA

New member
../images/Emo36.gif../images/Emo128.gif../images/Emo26.gif

מסלול בדיוק

לפני זמן קצר ראיתי מפרקית על קו 5, נידמה לי 272, היא הייתה צבועה ב"כחול לבן" החדש. מישהו יודע למה שמו מפרקית על קו 5? (היא הייתה ריקה מאנשים). אגב, זאת לא הפעם הראשונה שנוסעת בקו זה מפרקית. בעבר נסעתי ב 321 וראיתי את 415.

aviy99

New member
../images/Emo36.gif../images/Emo70.gif../images/Emo26.gif

לפני זמן קצר ראיתי מפרקית על קו 5, נידמה לי 272, היא הייתה צבועה ב"כחול לבן" החדש. מישהו יודע למה שמו מפרקית על קו 5? (היא הייתה ריקה מאנשים). אגב, זאת לא הפעם הראשונה שנוסעת בקו זה מפרקית. בעבר נסעתי ב 321 וראיתי את 415.

כעיקרון אין בקו 5 סידור עבודה של מפרקית, ואולם לפעמים חסר אוטובוס בגלל תקלה כל שהיא ויש מפרקית פנויה ולנהג שצריך לעבוד על הסידור הזה יש אישור למפרקית אז הוא עובד על מפרקית. כמו כן לפעמים בגלל מקרה כל שהוא חסרים אוטובוסים אז הפיקוח מכניס מפרקית. וכבר יצא לי לראות מפרקיות בכל מיני קווים שאינם קווים של מפרקיות.

יצחקA

New member
../images/Emo41.gif

כעיקרון אין בקו 5 סידור עבודה של מפרקית, ואולם לפעמים חסר אוטובוס בגלל תקלה כל שהיא ויש מפרקית פנויה ולנהג שצריך לעבוד על הסידור הזה יש אישור למפרקית אז הוא עובד על מפרקית. כמו כן לפעמים בגלל מקרה כל שהוא חסרים אוטובוסים אז הפיקוח מכניס מפרקית. וכבר יצא לי לראות מפרקיות בכל מיני קווים שאינם קווים של מפרקיות.

כדוגמת מקרי קו 5 שסיפרתי, 242 בקו 4, 397 ו 400 בקו 7 ואף אוטובוסים מפרקיים בקו 2.

לקו 7 יש סידורים קבועים עם מפרקית

כדוגמת מקרי קו 5 שסיפרתי, 242 בקו 4, 397 ו 400 בקו 7 ואף אוטובוסים מפרקיים בקו 2.
בשעה 12:30 יוצא ממסוף קלצ'קין אוטובוס מס' 397 (מקו 61) על קו 7 בדרכו לבי"ח וולפסון. לפעמים יש מפרקית אחרת, עדיין מקו 61. הנהג ג'ינג'י ומקריח. בנוסף יש בבוקר לפעמים מפרקיות על 119, 129, 8 (בעיקר 328), 21 וגם 2 (לאחרונה ראיתי את 241).

יצחקA

New member
תודה על המידע

בשעה 12:30 יוצא ממסוף קלצ'קין אוטובוס מס' 397 (מקו 61) על קו 7 בדרכו לבי"ח וולפסון. לפעמים יש מפרקית אחרת, עדיין מקו 61. הנהג ג'ינג'י ומקריח. בנוסף יש בבוקר לפעמים מפרקיות על 119, 129, 8 (בעיקר 328), 21 וגם 2 (לאחרונה ראיתי את 241).
תודה על המידע
כמו הפרקיות, יוצא לי לראות מידיבוסים בד"כ בבוקר בקוים רגילים כמו קו 4. פעם, כל בוקר היו נוסעים בקו 5 בבוקר כארבעה מידיבוסים בצביעה של קו 111. שאלה: לפני ארבעה חודשים נבחרה צביעתו החדשה של המידיבוס. מישהו ראה מידיבוס עם צביעה חדשה?

זה פעם ראשונה שאני שומע על זה

תודה על המידע
כמו הפרקיות, יוצא לי לראות מידיבוסים בד"כ בבוקר בקוים רגילים כמו קו 4. פעם, כל בוקר היו נוסעים בקו 5 בבוקר כארבעה מידיבוסים בצביעה של קו 111. שאלה: לפני ארבעה חודשים נבחרה צביעתו החדשה של המידיבוס. מישהו ראה מידיבוס עם צביעה חדשה?
זה פעם ראשונה שאני שומע על זה
שקו 4 וקוי 5 יש להם מפרקיית עד היום לא ראיתי דבר כזה כל יום ,בקו 4 אגד (מוולפסון לקרית שרת בחולון) בימי שיש בצהרים יש מפרקיית שלו בפעלוה .ברכך כלל יש לקו 4 אגד בחולון אטובוס רגילה אך בימי שישי זה יום מיוחד לקווי 4 בחולון

Carl Freeborne

New member
לקו 7 יש מפרקית

לקו 7 יש מפרקית
בשעות בהן מסיימים ללמוד בעירוני ד', כדי שתלמידים הגרים בדרום העיר יוכלו לעלות בהמוניהם לאוטובוס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה