ראיתי היום את התוכנית הדלוחה

אמיקה

New member
גם אני לא מסכימה איתך שקדי ../images/Emo13.gif

אי אפשר , לדעתי, להפריז בחשיבות המראה החיצוני, אבל המשיכה הגופנית היא לאו דווקא תוצר של מידת המכנסיים לפחות אצל רובנו אולי זה עניין של טעם אישי אבל לפחות בעיני - אשה מפולפלת, סקסית, שמחה ואוהבת יכולה להיות לא פחות יפה מנערה מקלונית עם פרצוף תשעה באב כנ"ל לגבי גבר כרסתני מקריח עם שמחת חיים ואור בעיניים יופי ומשיכה - שוב, לטעמי - הם עניין של מה משדרים ואם את משדרת יופי ותאוות חיים - את נהדרת בלי שום קשר למשקל גופך הבעיה בהשמנה רצינית כזו שממש משנה את הבן-אדם היא בד"כ הסיבות להשמנה והם בד"כ נפשיות ואז שוב חזרנו לעניין ה"שדר" שאכן, יכול לשנות מקצה לקצה את מידת המשיכה הגופנית... אני כן מסכימה עם כל מה שכתבת לגבי משיכה גופנית וחשיבותה לקשר רומנטי. אי אפשר בלי...

שקדייה

New member
Well....

1. את אישה- פרטתי בקשר לזה יותר בתגובתי למטה (שהיא מעצבנת פי כמה מזו להערכתי..
) 2. ברור שהדברים שלובים זה בזה- מעולם עוד לא נתקלתי במישהו שהתעורר בוקר אחד וגילה לחרדתו שהוא השמין ב-50 ק"ג. זה תמיד כרוך בתהליך מסויים (בין אם זלילתי או רפואי). לדעתי תמיד תהיה על השמנה קיצונית השפעה נפשית (שוב, לא מדובר על אישה שבכל לידה נוספו לה עוד כמה סנטימטרים לפולקעס). זה משפיע. אין מה לעשות... בכלל, שימי לב לזוגות עם קילומטרז' של 10+ עלינו.. מי הזוגות שלא שורדים (שוב בהכללה גסה- אבל בזה אנחנו עוסקים), אלו שלא התפתחו וגדלו בצורה סימטרית. הן מבחינה נפשית, קרייריסטית , אקדמית, פיזית- You name it.... בהרבה מקרים זה אפילו חמור וצורם יותר מאשר גבר שעוזב אישה שהשמינה (באשמתה). בהרבה מקרים אנחנו רואים גבר שעוזב אישה כי היא פתאום "קטנה עליו". הוא איש העולם הגדול, יצא, עבד, הרוויח, ראה עולם, נפגש, חווה וכו'.. והיא , נתקעה בבית או היתה פקידה איפשהו, עברה 3 לידות, התעסקה בעיקר בחיתולים לאורך השנים. ופתאום היא משעממת אותו, פתאום היא דהוייה לידו- אין לו מה לחפש אצלה יותר. ןלמה זה יותר נורא מגבר שעוזב אישה שהשמינה? כי היא, שבעצם זה שהתפנתה לבית (שלו) ולגידול הילדים והמשפחה (שלו)- היא זו שאפשרה לו את הגדילה וההתפתחות לאורך השנים. נורא? בהחלט! קורה? כל הזמן!

אמיקה

New member
וואלה לא הבנתי את הקשר...

אנשים נפרדים מעשרות סיבות לדעתי, השמנה פיסית איננה אחת מהן, שוב - לא כשלעצמה ואגב, גם מעולם עוד לא נתקלתי במישהו שהתעורר בוקר אחד וגילה לחרדתו שהוא השמין ב-50 ק"ג, אבל ראיתי בטלויזיה איך ילד אחד שותה ויטמנצ'יק בלילה, ובבוקר הוא מגלה לחרדתו שהוא אלי האנה חחחחחחח

שקדייה

New member
ראית אותו?!?!?!?

במקום האמא, הייתי נטושת אותו בפתחו של המנזר או הכנסייה הקרובה....

אמיקה

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אפשר גם לשלוח אותו לעליסה לבדוק אם נשאר לה משהו מהשיקוי המכווץ למה ללכת דווקא לפתרונות קיצוניים? חחחחחחחחחח

חיבוקון

New member
זו התשובה שגם אישתי קיבלה :))

מה לעשות אני דוגל בכנות חחחח התחתנתי עם אישה יפה...חטובה, אם היא תהפוך לשמנה אני פשוט לא אמשך אליה. לצערי (למדתי את זה מהתיכון) לא את כל התשובות בחיים..אוהבים :) נישואים מאושרים מורכבים מבסיס של שותפות מצד אחד וממשיכה פיזית מצד שני..ותקני אותי אם אני טועה...

shakshuka

New member
ועכשיו תשאלו את עצמכן את אותה שאלה

מה יקרה אם הבעל שלכן ישמין? או חיבוקון היקר - מה יקרה אם אתה תשמין או תקריח או תתחיל לשחק קלפים ואשתך הרי התחתנה עם בחור חטוב, בעל בלורית שסולד מהימורים ומעשים לא חוקיים...

חיבוקון

New member
השתנתי מאוד! במקום לקוות שהיא

לא תגרש אותי, אנ אפסיק להמר (אני אעבור לדוקים) אצטרף לחדר כושר ואשים פאה...והכי חשוב אפסיק לרחם עליי :)) ואם אינ לא אעשה זאת והיא תעזוב, אני אבין אותה ואמשיך הלאה לחובבות הקרחים ובעלי הכרס (כן, לכל סיר יש מכסה :)

T r i l i a n

New member
אבל תחשבי להיפך

אם הוא ישקול 150 קילו, איך תרגישי? כאילו כלום או שתעבירי את מערכת היחסים ל"ידידות נפלאה"?

שקדייה

New member
אני בחורה שיטחית, אז לא דוגמא...

כנראה שאני אעבור לידידות מופלאה. לא יכולה לחשוב על גבר שמן במיטתי. Sorry/ אני יודעת שזה לא PC- אבל זו האמת. האמת שלי. אגב, גברים שמנים כל כך דוחים אותי, שאני כבר חושבת שיש יותר סיכוי שתתפסו אותי במיטה עם אישה שמנה מאשר עם גבר שמן..

Boreg

New member
.............

אז אני אדע למי להתקשר כשהבורגון יעיף אותי, ואת 50 הקילו המיותרים שלי, מהבית

חיבוקון

New member
יפה, הדוגמה מתאימה לשני המינים

התחתנו עם מישהו אחד, מקווים שהוא יישאר כזה. חבר שלי שהתחתן עם אישה נאה מאוד אחרי החתונה היא החליטה לחזור בתשובה, השמינה מאוד, שמה מטפחת והולכת עטוייה בוילון (כותנת ...) (היי...אני לא מנסה לשדך לך אותה, תירגעי..חכי לסוף חחח) הקיצר, אני שובר את הראש איך הוא חי איתה, כמובן שלא דיברתי איתו על זה, ואני לא מתכוון, החיים האלה שייכים לו ולה...אבל השינוי הזה הימם אותי... ואם כבר אני חושב על זה יש יותר סיכוי שתתפסו אותי במיטה עם אישה שמנה (אין הרבה סיכוי) מאשר עם גבר שמן..היי..יש לי גבולות חחחחחחח

T r i l i a n

New member
גם לי נראה ככה

אם השינוי במראה יהיה כה דרמטי שלא אמשך אליו יותר, אז הקשר לא ישרוד.

לא מתאפקת יותר ,,,,,,,,,

אני חושבת ,,,, שקשר זוגי לא נמדד על השמנת יתר ועל מראה חיצוני של הגבר או האישה ,,, ואתן דוגמא אישית ,,בעלי העלה 17 ק"ג בנשואין תוך שנתיים. נכון הוא לא נחשב לשמן למרות שהוא העלה 17 ק"ג אבל זה עדין שונה ממה שאני הכרתי אותו ,,, אז זהו עכשיו נזרוק אותו? להפיך,,,, האהבה שלי אליו לא נמדדת בכמה הוא שוקל או מראה חיצוני ,,, הוא מוכשר הוא חבר טוב ,,,,הוא הדבר הכי יקר לי כמה נשים שמנות יש שהן פשוט יפיפיות ,,,תענוג להביט בהן מטופחות ,לבושות בטוב טעם ,,,אלפי דוגמאות . להפיך מפריע לך שונה לך יש דרכים לומר לא לשבת בחיבוק ידיים ולתת לה עיצות איך סוגרים את הפה ,,,ולקלל,,,, אני ראיתי את התוכנית הזו בעבר ונגעלתי מעצם המחשבה שמישהו יעיז לעשות לי את זה ,,,וכן אני בחורה שמנה ויפה , אני מודעת לעצמי כמו גם הסביבה. ולא חסר לי דבר ,,,מחזרים,בגדים,חברים הכל ,,, לאורך כל הדרך . שמן אינו שונה ,,,,הוא כמו כולם ,,,גם אדם שמרכיב משקפיים הוא שונה?

d a p h n a

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

T r i l i a n

New member
דניאלה

כל מה שאני אומרת זה שאם יקרה משהו שיגרום לי להפסיק להמשך פיזית לבן הזוג הקשר שלנו כנראה לא ישרוד. האם 20 קילו יגרמו לכך? אינני יודעת, אבל אני מניחה שלא. האם 80 קילו נוספים יגרמו לכך? כאן אני כבר בתחום האפור. אני ממש לא יודעת, אין לי על סמך מה להניח. ואני חושבת שאם אומר שבטוח זה לא יפריע לי - אשקר. לגבי תוכנית הטוויזיה - אין ליש מץ. לא נשמעת תוכנית ששווה לראות.

טרילוש אני מבינה אותך,,,

ולכן זו דיעה אישית קיצוני זה מוגזם ,,,80 קילו זה בנאדם שונה בהחלט !!!! תסכימי איתי שאין צורך להגיע לעודף משקל כזה 80 קילו? משהו לא בסדר עם הבנאדם,,,,לא עם ההשמנה.

T r i l i a n

New member
אין צורך, אבל בחיים הכל קורה

וכמו שאמרתי, *כל* שינוי שיהרוג את המשיכה השמנה קיצונית זה אחד מיני רבים

למעלה