ראיתי היום את האסופית!!

נ ע מ ה 3

New member
ראיתי היום את האסופית!!

וואי זה כזה מחזמר מ-ה-מ-ם, אני חייבת לציין שסשה ולירון משחקים ממש טוב!! בדרך כלל אני לא הולכת למחזות זמר, אבל הפעם אמא של חברה שלי עובדת בתאטרון ירושלים וחברה שלי הזמינה אותי ורציתי לראות את סשוש ולירוני אז הסכמתי :) בהתחלה נכנסנו למאחורי הקלעים וחיפשנו אותם ולא מצאנו וגם פעמיים גירשו אותנו משם חחח אז הלכנו לחדר אוכל של השחקנים לבדוק אם הם שם והם לא היו.. היו שם רק את השחקנים הלא ראשיים, וממש התבאסנו:( וממילא סגרו לנו את הדלת בפרצוף
אז תכננו לרוץ בסוף ההצגה למאחורי הקלעים ולתפוס אותם לפני שהם עוברים לחדר אוכל חחח. ואז הלכנו למקומות שלנו, שורה שש (!) , והתחילה ההצגה... ואת רוב השירים שם שרו סשה ולירון, והם שרו כרגיז נורא נורא יפה, וההצגה עצמה יפה וגם ממש מצחיקה חחח. בתחילת ההצגה אן (סשה) שונאת את לירון והיא שוברת לו סרגל על הראש חחחחח וואי איך נקרעתי שם
ואז בסוף שהם מתאהבים אז כזה היא אומרת לו "תזהר שאני לא אשבור לך עוד סרגל על הראש" ולירוני המתוק הזה אומר "אני מתתת שתישברי לי עוד סרגל על הראש!"
ויש שם עוד מלא קטעים קורעים... לירוני החתיך שיחק ממש טוב וגם סשה היפייפיה
אבל שניהם היו מזה חמודים..! ולסשה היה תפקיד כזה קורע!! חחח והיא עשתה אותו ממש טוב, אני כל ההצגה נשפכתי
ואז שנגמר טסנו למאחורי הקלעים ואז היה שם מישו שגירש אותנו... אז חיכינו במסדרון בין הבמה לחדר אוכל כדי שהם ייצאו אבל אז אמא שלה באה לקחת אותנו והיא חיכה לנו בחוץ והיינו חייבות ללכת
וזהו... לדעתי ממש חובה לראות את זה!! זה כזה יפהההה!!

MoRaN SaShA

New member
אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

יאו יורדות לי דמעותתתתתת רציני אני כל כך מתרגשת כבר!!! כולם מספרים לי כמה זה מהמם ומצחיק!! יאוו היא באמת שברה לו סרגל על הראש?!!?!? אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא יאוווווווו איזה כיף לך!!!!!!! אותי לא יזיזו עם סמיטריילר עד שאני לא רואה את סשוש שלי!!! אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא נעמוששששששש חחחחחחחחח איזה כיף לך שהייתתתתתתתתתת אני כבר כל כך מתרגשתתתתתת עוד 5 ימיםםםםםם אני כולי רועדת חחחחחחחחח אבל גם בגלל שקר לי חחחחחחחחחח יש להם חדר אוכל?!?!? חחחחחחחחח יאו אני אבוא להגיד להם בתאבון חחחחחחחחחחח סתם יאוווווו אני תיכף מתעלפת פה מהתרגשות אני לא יכולה לחכותתתתתתתתתתתת 5 ימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

נ ע מ ה 3

New member
חחחחח מורני

אני מתארת לעצמי איזה צרחות יהיו שם חחחחחחחח נראה לי את תימסי לתוך הכיסא חחחחחחחחחחחחח טוב אבל יש לך למה לצפות!! שניהם כ"כ מושלמים שםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!

MoRaN SaShA

New member
חחחח אני מנסה לתאר תצמי נמסה לתו

לתוך הכיסא חחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחח בואנה יא קרועה חחחחחחחח למה לא אמרת לי שאת הולכת?!? חחחחחחחחחח

נ ע מ ה 3

New member
כי לא ידעתי חחח

אתמול בלילה באיזה עשר רק דיברנו וגם אז היא אמרה שלא בטוח בכלל שיהיה לנו כרטיסים, ובסוף היה חחח מזללל!!

ליאת275

New member
וואי וואי איזו מגילה

אני לא רוצה לחשוב איזו מגילת העצמאות מורן תעשה לנו אחרי שהיא תראה את ההצגה אנחנו נזדקק ללפחות 100 עמודים אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

MoRaN SaShA

New member
חחחחחחח תנסי 10000 עמודים

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אני לא יכולה להפסיק לרעודדדדדדדד אני כל כך מתרגשתתתתתתתתתת

purple rain2

New member
חחח 10000 לפחות.... ../images/Emo3.gif בדוגרי תעשי

לה בוק
למרותש אם תצלמי כל שניה אז תראי את ההצגה דרך העינית של העדשה, וזה סתם הורס את כל הכיף....

נ ר ו ש

New member
איזה חמודה סשהההההההההההההההההההההה

אני רק מתארתתתתתתתתתתתת ולירון בתור גילברט בלייט
זה תפור עליו
ולעיקר - צילמת?????????????????????

MoRaN SaShA

New member
חחחחחחחחחחחח

זהווווו נעמוש צילמת!?!?!?!??! חחחחחחח יאוווו איזה חמודים - תגידי הייתה נשיקה? היה חיבוק?. משהו?!?! חחחחחחחח יאו אני בהתלבטות מה לקנות שם חוץ מהדיסק- האם את ה-DVD או את הקלטת חחחחחח אהה ואני מתחילה להטעין את המצלמות שלי את כולן חחחחחחח אני הולכת לעשות לסשוש בוק

נ ע מ ה 3

New member
היה חיבוק...

והם ניסו לדמות נשיקה אבל זה ילדים קטנים את יודעת... אז הם רק כזה התבחקו ולירוני הסתיר את הראש שלה עם הראש שלו חח

MoRaN SaShA

New member
אאאאאאאאוווווווווווווו איזה מאמיםםם

חחחחחחחחחח מכירים את זה שעושים כזה אוווווווווו חחחח יענו על משהו מתוקי אווווווו איזה חמודיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם חחחחחחח מעניין אם הם באמת מתנשקים להם חחחחחחחח

נ ע מ ה 3

New member
לא../images/Emo4.gif

בא לי לראות את זה שוב!! בואי נלך ביחדדדדדדדדדדדדדדדדד

למעלה