ראיתי את הטריילר של שה"ק 2 כרגע

ראיתי את הטריילר של שה"ק 2 כרגע

נראה חביב. אולי יותר מהנה מהסרט הראשון אבל אי אפשר לקבוע לפי טריילר. אני עדיין לא שמחה מזה שג'וני הסכים להשתתף בהמשך אבל נו Can't change the poor old bastard אני ומיצי נלך לראות בכל מקרה כי אנחנו פאנאטיות. אממ נישמע שג'פרי ראש מקריין את הטריילר ;) אחלה. פאקינג אורלנדו עדיין מעצבן אותי ולא יודע לשחק. והנה כריס עושה אצבע שלישית כי אני הולכת להיות בת 20 בשבת הזאת ומגיע לי :(

Eowyn of Rohan

New member
הוו ניקול!

איפה ראית את הטריילר?? גם אני רוצה! וכמובן שגם אני אלך לראות את הסרט.. זה ג'וני, אי אפשר לא ללכת לראות
. יאא מחר יומולדת!!
מה עם ההופעה?

אין הופעה כי סבתא שלי זונה :(

אבל נו מילא... אני לא ראויה לפרל ג'ם גם ככה :( אוף זאת תהייה היומולדת הכי גרועה בחיים. שלחו לי את הטריילר! XD חכי שניה אני מתחברת לצמסנגיי ושולחנת!

Eowyn of Rohan

New member
בעע סורי.. בדיוק הלכתי לישון../images/Emo3.gif

מה? איזה מבאס
... ואת כן ראויה לפרל ג'אם!!
אל תדאגי, ביום מן הימים אולי תזכי לראות הופעה שלהם.

אוקי מצאתי לינק לטריילר

http://www.filmz.ru/pub/9/6204_1.html האתר ברוסית (WTF!?) אבל אממ יש שם למטה את הטריילר הנה גם הפוסטר איזה מעפן :p אני רוצה כבר ליברטין :(

Eowyn of Rohan

New member
לירון שלחהלי גלויה של הפוסטר../images/Emo99.gif

איזה טריילר חמוד.. ג'ק ספזטי כתמיד, וזה תמיד טוב, והוא נפל לבור!
אורלנדו... טוב, אורלנדו הוא אורלנדו, מה לעשות. השאר נראה אחלה.

אווו איזה מצחיק היה לראות את זה!

זה היה ממש מצחיק כשהוא הלך ונפל ופתאום ושקשרו אותו למקל חחחחחחחחחח פשוט נקרעתי ניקול אני אוהבת אותך

Sap Sparrow

New member
שיהיה במזל טוב! ../images/Emo13.gif

יש להרבה אנשים יומולדת בשבת |: המון מזל טוב! 20 זה גיל מיוחד תשתוללי תשתגעי תתחרפני ותהרגי הרבה אנשים זה טוב! עד 2358723049857230498571- שנה סתם כי אני נדיבה

למעלה