ראיית העתיד?

hugothehand

New member
ראיית העתיד?

האם מישהו חלום חלום ובו נגלו לפניו פרטים מסוימים שהתממשו בשעות-העירות זמן קצר לאחר-מכן?

וולפהרט

New member
זמן קצר- לא

אבל יש בית שראיתי קודם בחלום ואז במציאות, והוא נראה בדיוק אותו דבר

וולפהרט

New member
כמה חודשים

זה הקרובים שלי שעברו דירה באנגליה. ביקשתי לראות תמונה של הבית החדש שלהם ברגע שהם עברו

דריננה

New member
כן..

קרה לי . ולא פעם אחת, שחלמתי בלילה ובמשך היום שלאחריו התרחשו הדברים (דברים לא טריוויאלים ולא יומיומיים). האם קרה לך? מאוד מעניין אותי לדעת אם זה קורה לעוד אנשים .

hugothehand

New member
לפני שבועיים . . .

הקצתי. שכבתי במיטה בחדרי לאחר ניסיון ארוך לפקוח ת'עיניים. בדיקת-עירות לעבר שעון היד איששה לי את החשד. הצלילות היתה חדה להפליא, בייחוד לאור העובדה שלמעלה משנה לא חיצללתי. קמתי ועברתי מבעד לדלת לעבר המרפסת. משם צפיתי על נחשולים של אנשים שגלשו מכיכר צרפת לכל אורך רחוב עזה; רבבות אנשים בתהלוכה שקשה להבחין בקצותיה. הם צעדו בקבוצות כאות מחאה לאירוע שהתרחש. כשהבטתי הצידה הבחנתי שבתחנת האוטובוס הוצבה אנדרטה לזכר אנשים שנרצחו. ביחד ולחוד ניגשו ילדים להוסיף אבנים או מכתבים לאנדרטה, לציין שאין הם שוכחים. קפצתי מן המרפסת במטרה ל להבחין בדברים מקרוב ואולי לקבל מושג על המתרחש. אך לא חישבתי נכון את המהירות והתאוצה האדירה הביאה אותי להקיץ מחוץ לחלום. אינני כותב דברים אלה בכדי לקבל פירוש, כמובן. פשוט לבחון אם יש דברים בגו בכל הקשור לאפשרות לידיעת אירועים טרם התרחשותם בחיי-העירות. למרות שהייתי רוצה לקבור את החצלול הזה מאחורי, משהו לא ברור אינו מרפה ממני. כמו המתנה חורקת שיניים, או אולי ציפייה לבדייה. ציפייה כזו שטומנת בחובה הרפייה לאו השתטות עצמית. משהו, לא יודע. אילו דברים "לא טריוויאלים" קרו לך? ומה היה פרק הזמן בין החלום לבין האירוע עצמו?

דריננה

New member
ואוו

אני לא מומחית אבל לפי מה שקראתי חלומות צלולים הם שונים מחלומות רגילים... כי הם פועלים על סמך התת מודע שלנו . אני דיברתי על חלומות רגילים ולא על חלומות צלולים.. אבל לך תדע אולי אפשר להשתמש בצלילות על מנת ל"ראות את העתיד". הדבר שהכי מעניין אותי זה ההרגשה שלך ... אולי החצלול הזה השפיע עליך מאוד או שבאמת משהו יקרה? רק הזמן יגיד.. בעיקרון כל הדברים שקרו לי .. שנוגעים ל"ראיית העתיד" היו בחלומות רגילים והתבררו כנכונים בדרך כלל ביום שלאחריו או לאחר יומיים שלושה. פעם אחת קרה לי שהתגשם לאחר חודשיים. תצטרך לחכות.. פעם קרה לך בעבר מקרה כזה, שחלמת והתרחש?

hugothehand

New member
לפני 3 שנים

חלמתי את המספרים שהופיעו בהגרלת הלוטו. כך שאני מאוד חושש מהסבירות שגם האירוע הזה יתרחש.

Mcfly for ever

New member
זה קרה לי הרבה פעמים

אני חולמת ולפעמים זה קורה במציאות פעם אחרונה שזה קרה לי זה היה שבוע שעבר P:

s0p3rsa1yan

New member
קורה להרבה אני בטוח

קרה גם לי כמה פעמים, אבל בדברים שטותיים... כנראה כי החיים שלי לא הכי מעניינים(שיגרה) אז אין משהו מיוחד שאפשר לחזות. וקרה לי פעמיים ברצף בתקופה שלפני הגיוס כשהייתי כל הלילה ער וביום יושן, וכשניסתי לסדר תשעון הביולוגי,יצא שישנתי במשך יומיים בין 13 ל 15 שעות... אז בשני הלילות האלה חלמתי חלומות שהתגשמו. חלום אחד על זה שדוד שלי עושה תאונה ומתנגש באוטו של אבא שלי.. יום למחרת שאלתי את בן דוד שלי אם קרה משהו, והוא אמר לי שכמעט אבא שלו(דוד שלי) עשה תאונה כשחזר מאירוע. ועוד חלום שאני נמצא באיזה מקום... יום למחרת שעשיתי הליכה/ריצה הגעתי בטעות למקום הזה, כשחיפשתי מקומות אחרים לעשות הליכה... אחר כך גילתי כשקראתי באיזה אתר שניתן לחלום חלומות נבאויות כשיושנים הרבה זמן (כמו 13 שעות)... כמובן שתיצטרך גם לזכור שחלמת... פעם אחרונה שקרה לי, היה לפני כמה ימים, כשחלמתי שמוציאים לדגים את המים, ויום למחרת בעבודה, הוציאו לדגים תמים כי המסנן התקלקל. משהו שלא קורה כל יום.. גם אני אומר לעצמי הלוואי שאני ידע תמספרים ללוטו אבל קודם אני צריך להתחיל למלאות לוטו.

MetalSinagouge

New member
ראית את הספר "ריפלי, תאמינו או לא"?

מסופר שם על בנאדם שצייר את התרחשויות בחלומות שקרו אח"כ במציאות. הציורים די רעים... תבדוק את החיבור של J.W Dunne הוא ידוע בתור החוקר הראשון שבדק את העניין באופן סיסטמתי. כמו כן, דיווחים על חלומות כאלה כבר מוזכרים על ידי אריסטו, באחד החיבורים שלו על חלומות.

למעלה