ראיון של מנכ"ל הרכבת ברדיו דרום

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member

לפני מספר ימים התראיין מנכ"ל הרכבת יוסי שניר ברדיו דרום בקשר לתוכניות רכבת ישראל באזור הדרום בשנים הקרובות. הוא פיזר תאריכים על ימים ועל שמאל שרובם נשמעים לי כמו קשקוש אחד מוחלט אבל המאזינים תושבי הדרום התמימים בטח אכלו בהתלהבות, כמו עד סוף 2005 מסילה כפולה לב"ש רכבת שתחבר את באר שבע לאשקלון דרך אופקים נתיבות ושדרות עד סוף 2006, נראה לי תמוהה, יש אמת בדברים האלו?

fireman

New member
הפצצה

לפני מספר ימים התראיין מנכ"ל הרכבת יוסי שניר ברדיו דרום בקשר לתוכניות רכבת ישראל באזור הדרום בשנים הקרובות. הוא פיזר תאריכים על ימים ועל שמאל שרובם נשמעים לי כמו קשקוש אחד מוחלט אבל המאזינים תושבי הדרום התמימים בטח אכלו בהתלהבות, כמו עד סוף 2005 מסילה כפולה לב"ש רכבת שתחבר את באר שבע לאשקלון דרך אופקים נתיבות ושדרות עד סוף 2006, נראה לי תמוהה, יש אמת בדברים האלו?
הפצצה
1234567890000

fireman

New member
מה נהיה אתכם? נרדמתם בעמידה?

מישהו משהו?!?...

fireman

New member
כתבתי את הנקודות העיקריות

איך נגיב הרי לא שמענו
כתבתי את הנקודות העיקריות
כמו תאריכי יעד, אני בסה"כ שואל אם יש מישהו שיכול לאמת זאת...האם זה באמת קונקרטי או סתם יחסי ציבור....

oren*

New member
אין לי מושג האמת, אבל לאור הניסיון

מישהו משהו?!?...
אין לי מושג האמת, אבל לאור הניסיון
ה"נפלא" כאן בארץ עם הבטחות ותאריכים, כדאי לקחת את הדברים בערבון מוגבל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה