ראיון של אורי טלשיר ב״הארץ״ עם דניז חזניוק

aaa123

Member
לא מצטערת על שום דבר שאמרה על שחר פאר

בהתחלה חשבתי מהכותרת "בחיים לא הייתי עושה את זה שוב" שדניז חזניוק מצטערת על הדברים שאמרה על שחר פאר,אבל מתברר שזה קשור לזה שהיא לא היתה בכלל עוסקת בטניס אילו היתה צריכה להתחיל הכל מהתחלה.

לא ציפיתי על סמך הכותרת שתגיד ששיקרה אבל ציפיתי לפחות שתגיד שהיא מצטערת על פרסום הדברים ועל ניסוחים שהיא לא היתה צריכה לומר(למשל ששחר פאר היא בלוף) גם אם ברור ששחר לא תסלח לה על סמך הודעה כזאת שאינה מהווה חזרה של דניס ממהות הדברים שאמרה.

השאלה שהייתי שואל את דניז חזניוק בהתבסס על דבריה נגד שחר פאר היא כזאת:
אם שחר פאר היא בלוף(וזה לא מה שאני טוען), ודניז חזניוק לא מגיעה לקרסוליה של שחר פאר אז מה יש לדניז חזניוק לחפש בטניס?

aaa123

Member
מי שלא מנוי יכול להרשם ועדיין לקבל את תוכן הכתבה בלי לשלם

אני לא בטוח אם זה חוקי להעתיק את הכל מילה במילה כך שאתן בינתים תמצית של הכתבה:

1)דניז חזניוק לא היתה משקיעה מלכתחילה את הזמן הרב שהשקיעה בטניס אילו היתה יודעת מראש שזה יהיה כל כך קשה ויעלה כל כך הרבה כסף(קריירת הטניס שלה בינתים גורמת להוריה של דניז חזניוק הפסדים כספים גדולים).
2)דניז חזניוק לא מתחרטת על דבר שאמרה על שחר פאר.
3)דניז חזניוק עדיין לא ויתרה על החלום להצליח בטניס בגדול(שהכוונה יותר מלדרוך בטופ 100)
4)דניז חזניוק לא תמשיך עוד יותר משנתיים בטניס במקרה שהיא לא תצליח להתקדם.

aaa123

Member
אם האיגוד יצטרך אותה כמו שדניז רוצה אז זה לא יהיה יום עצוב

לרמת הטניס בישראל.

מדבריה של דניז:
"אני לא רוצה להגיע לשם רק כשמישהי תפרוש, אלא מקווה שיום אחד האיגוד באמת יכריז 'אנחנו צריכים את דניז לגביע הפדרציה כי בלעדיה אנחנו לא יכולים"

מה שכן אם האיגוד יצטרך שהיא תשחק בזוגות בנבחרת ישראל עם "בלוף" או עם "שחקנית גועלית" אז זאת עלולה להיות בעיה לשתיהן.

חוץ מזה לגבי דניז חזניוק הרגשות שלי כלפיה מעורבים.
אני לא חושב שהיא צדקה כשהחליטה ללכלך על אחרים(גם בהנחה שכל דבריה אמת) אבל אני חושב שהדברים שלה פגעו קודם כל בה ,וצריך לדעתי שילוב של אומץ וטיפשות כדי לומר את מה שאמרה ,ולהגיד גם היום שהיא לא מצטערת על שום דבר שאמרה.

snier 1991

New member
אם האיגוד יצטרך אותה זה בעיקר אומר

ששחר ויוליה כבר לא קיימות ושהטניס הישראלי בנוי על טניסאית שבטופ 300 במקרה הטוב ולא צמחו דור חדש ל כישרונות.

snier 1991

New member
ולעניין השני

אני חושב שהיא בעיקר יהירה, עכשיו אני לא נגד יהירות אם היא מכוסה בתוצאות, אבל אם יהירות משולבת עםה ידר יכולת לנפק קבלות אז זה בעיקר מטומטם, ולטמטום שמשולב עם יהירות אין לי סבלנות.

aaa123

Member
אני לא מסכים שהיא יהירה

יהירות היתה רלבנטית אילו היתה מתכחשת לעובדות וטוענת שהיא ברמה גבוהה יותר מרמתה האמיתית אבל לא ראיתי שהיא מתכחשת לחולשות שלה היום בטניס
לחילופין יהירות היתה רלבנטית אילו היתה טוענת שהיא יכולה להתקדם בטניס אבל היא לא טענה את זה,ובסך הכל טענה שתעשה מאמץ כדי להגיע לזה(אבל תפרוש אם היא תכשל).

ציטוטים רלבנטים מדבריה:
"הסרב שלי טעון שיפור, וגם היכולת לגמור נקודות בלי למרוח. "

"בתקופה הקרובה נכנסת חזניוק לשלב העומס הפיזי, שאמור לתת לגופה דלק לכל השנה. ארבע שעות ביום יוקדשו לשחייה, כושר ואירובי, והרבה פחות לחידודי טניס. את העונה הבאה תפתח בציפייה להשתתף במוקדמות גראנד סלאם, וגם לשחק במדי הנבחרת. "זו הולכת להיות אחת השנים החשובות בקריירה, כבר אין לי יותר זמן לבזבז", היא מתכוננת, "או שאתה פורץ או שאתה נתקע. אם לא אתקדם, לא אראה שום טעם להמשיך את כל זה"

aaa123

Member
אם מדברים על יהירות אז מי שמפגינה יהירות היא יוליה גלושקו

ציטוט:
"לי ברור שאני שחקנית טופ מאה, לפני שהייתי שם לא הייתי בטוחה שאני שייכת לשם, אבל אחרי שכבר הגעתי למקום ה-79 בעולם, ברור לי שאני שייכת לשם ויכולה להשיג דרוג גבוה הרבה יותר מדרוג השיא שהייתי בו בשנה שעברה".

[URL]http://www.one.co.il/Article/244127.html[/URL]

ofirshw

New member
מה הבעיה עם זה?

היתה שם, שיחקה מול שחקניות בדירוג גבוה בהרבה, נתנה פייט מעולה (וגם נצחה חלקן).
מכאן ועד להסיק שהיא יכולה להיות חלק מהגברדיה המכובדת הזאת זה אך הגיוני.

apy ape

New member
זה לא יהירות, זה יותר קרוב לאספרגר לדעתי

אני מסכים יותר עם מה שנמרוד כתב בפוסט שלו.. כנראה מדובר בבחורה חביבה אך קצת מוזרה שהשנים הארוכות של בידוד מחברת בני גילה הביאו לכך שיש לה יכולות ניתוח והבנה של סיטואציות חברתיות ובינאישיות מוגבלות ביותר, ולכן היא עשתה את כל השטויות שהיא עשתה עד עכשיו ומעמיקה את הבור במקום להתנצל בכלי התקשורת וכו'. זה מה שחשבתי כשהמקרה התפרסם וזה רק מתחזק אצלי אחרי קריאת הכתבה.

למעלה