ראיון מעניין ב"מעריב"

barlevy

New member
ראיון מעניין ב"מעריב"

מוזמנים לקרוא ראיון עם צלם המטאל הידוע ביותר -רוס האלפין הצלם הצמוד של איירון מיידן ומטאליקה מלכלכך בהנאה על להקות המטאל והלא-מטאל הגדולות. במוסף "פרומו" עמ' 10-12

Octavarium

New member
תודה רבה על המידע

חבל שאין לי מעריב... :\ מישהו יכול לצלם לי?

em AllיKill

New member
אני אצלם ואעלה לך את זה מחר

כשאני אתעורר, כי אבא שלי משתמש בסורק במחשב שלו[ולי אין לצערי] אז מחר אני אשים את הכתבה פה, אם לא יקדימו אותי..

לא, יש על זה זכויות יוצרים

ואני בטוח שזה למה בועז בעצמו לא העלה תמונה, הרי בטח יש לו מצלמה דיגיטלית

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo207.gif P.O.S

אם מישהו מעוניין ש"ציון" ישלח לו במסר קישורים לשירים שיהיו באלבום החדש שיצא לפיין אוף סלביישן, שיגיד. (רשום במין זכר אך מופנה לשני המינים
) אם יהיה ביקוש של מישהו אחד או שניים, לא בטוח שאני אשלח. ובנוגע לשרשור - תודה גבר
קראתי ת'כתבה. אני מעריך ת'בנאדם כצלם, אבל לא הרבה יותר מזה, לדעתי הוא די טמבל
(וזה לא בגלל הכתבה, זה באופן כללי)

gurke

New member
אני רוצה!

אני רוצהאני רוצהאני רוצהאני רוצהאני רוצהאני רוצה!!

לא עשית נכון ../images/Emo3.gif היית צריך:

"אני רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, רוצה, אני רוצה!!
"

gurke

New member
I'm Ready

I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'mmmmmmmmmmmmmmmmm Ready!!!!!!!!!!!!!! SpongBob to the Shlita!!!

gurke

New member
I'm Ready

I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'm Ready, I'mmmmmmmmmmmmmmmmm Ready!!!!!!!!!!!!!! SpongBob to the Shlita!!!

וואלה?! אז מה אני מציע את עצמי?!

תן להם אתה במסר את שירותי הליווי
(את הקישור)
זה באיכות טובה והכל? אם כן, אז או שתשלח להם אתה, או שתשלח לי ואני אשלח להם, לא אכפת לי.

לדעתי די תותח ../images/Emo9.gif

יש לו ת'קטעים המאוד מוזרים שלו ויש שם דברים ששונים מהפיין שכולנו הכרנו (טוב, חלקנו המצומצם
). צריך אבל להתחבר אליו וזה עשוי לקחת זמן. וואו, אני חייב לזוז. בהצלחה למכבי

למעלה