ראו הוזהרתם מארוסוויט

ifatd1

New member
ראו הוזהרתם מארוסוויט

טסתי עם ארוסוויט לבנגקוק, הייתה אחלה טיסה, אמרתי וואללה איזה חיסכון כרטיס זול, הגענו מהר ובטוח.... הכרטיס הוא ל4 חודשים, אחרי 3 חודשים אני מחפשת להקדים את הטיסה ואין עם מי לדבר, הטיסות שלהם מפוצצות, אנשים מחפשים להקדים את הטיסה 3 חודשים מראש ולא מצליחים עכשיו זה עולה לי בעוד 400 דולר לקנות כרטיס חדש חזרה לארץ. ניסיתי לחסוך ועלה לי הרבה יותר באמת שאל תתקרבו, שיהיה לכולכם טיול נפלא!!!!!

Benkok

New member
זאת התלונה הכי טיפשית ששמעתי...

זה אמור להיות ככה: כותרת - המלצה לקוני כרטיסי טיסה הודעה - קניתי כרטיס בארוסוויט לבנגקוק (היתה טיסה טובה, חסכתי כסף והגעתי מהר ובטוח) אבל כל כך הסתנוורתי ממחיר הכרטיס שלא קראתי את התנאים שלו (לא שאלתי את סוכן הנסיעות שלי באיזה קלאס אני ומה הם תנאי השינוי). עכשיו אני רוצה להפר את החוזה עם חברת התעופה ולשנות את תאריך החזרה שלי והטיסות של החברה מלאות עד אפס מקום (בעוד חבר'ה כמוני שהסתנוורו מהכרטיס הזול, אבל הם כנראה יודעים במה כרוך שינוי התאריך). מכיוון שהטיסות מלאות, הייתי צריך לקנות כרטיס חדש לארץ עם חברה אחרת והפסדתי את הכרטיס חזרה (עוד לא בדקתי אם אני יכול לקבל החזר על הלג הזה כי לא השתמשתי בכרטיס) בקיצור - תבדקו טוב טוב את תנאי הכרטיס (בייחוד את הקטע של שינוי תאריך, ועדיף שתעשו בוקינג לכמה תאריכי חזרה כדי שאם תצטרכו לשנות תוך כדי טיול אז יהיה לכם לפחות מקום על הטיסה...) שיהיה לכולכם טיול נפלא...

ifatd1

New member
וואווווו

אני מודה לך מאוד על ניתוח ההודעה שלי, קיבלת ציון מעולה מה לעשות שיש כאלה שלא כ"כ מבינים בטיסות ולא יודעים לקרוא את האותיות הקטנות, עובדה שעם כל חברת טיסה אחרת ניתן לשנות את התאריכים יש להם מקום, פשוט ארוסוויט עובדת בצורה מסויימת... אני הבנתי שגם כאלה שיש להם כרטיס אין להם מקום על הטיסה, אני גם רוצה לציין שאני לא היחידה שממתינה לטיסה איתם, יש כאלה שממתינים חודשים... רק שאני לחוצה להגיעע הביתה, ואני אגיע גם אם יעלה 400 דולר, בכל מקרה אני המלצתי לטוס עם חברות בטוחות יותר, זה לפחות מה שאני אעשה...

אני לא מבין את הבעייה

לך יש כרטיס ל-4 חודשים ואת רצית להקדים את הטיסה לאחר 3 חודשים אבל כל הטיסות היו מפוצצות????? לא מבין כל כך מה הבעייה פה. למה את מאשימה החברה? לי קרה מקרה דומה באוסטרליה, רציתי להקדים את הטיסה להודו טסתי עם החברה התאילנדית (אךך פשוט להתענג לא סתם הם מקום ראשון או שני בעולם). אבל להקדים את הטיסה היה סיפור כי כל הטיסות היו מפוצצות בדיוק כמו במקרה שלך ורק אחרי תחנונים רבים ממש במקרה לאחר כמה ימים הייתה טיסה שנותרו בה מספר מקומות בודדים ודחפו אותי פנימה. אני בטוח שאם לחברה הייתה אפשרות הם היו מקדימים לך את הטיסה ואני בטוח שדבר כזה יכול לקרות בכל חברה אבל שוב כפי שאמר Benkok התנאים שונים בין כרטיס לכרטיס צריך פשוט לברר לפני זה דרך אגב גם אני לא ביררתי ולא שאלתי כלום ואני מתאר לעצמי שהרבה אחרים גם לא. אולי מעכשיו הם יתחילו.

Benkok

New member
ארוסוויט לא עובדת בצורה שונה...

אבא שלי לימד אותי לפני הרבה זמן - "אם אתה לא מבין במשהו, תשאל מישהו שכן מבין..." בשביל זה יש לך סוכן נסיעות, שאת לא משלמת לו לפני שאת סגורה על כל הפרטים הקטנים. השאלה היא על מה את מתלוננת - על זה שאין מקום או על זה שמחייבים אותך על שינוי מועד טיסה? את בעית המקום אפשר לפתור על ידי הזמנת מקומות בWAITING LIST של כמה טיסות במקביל...על אחת מהן בטוח תצליחי לעלות. זה אמנם לא נוח להיות בהיכון כל הזמן אבל אין מה לעשות... אם הבעיה היא שחייבו אותך - צר לי להגיד לך שמגיע לך...

ronyboy

New member
אפילו אני שמתעב ושונא את אירוסוויט

ובכל פעם שעולה שמם בפורום אני מוסיף תגובה זועמת בעניין, לא ממש מבין את הטענה. אם אין מקום אז אין מקום. ובהרבה חברות אם אתה רוצה להקדים ולשנות תנאים הם מנסים או להרוויח עליך בתוספת מחיר או שאתה תקוע ברשימת המתנה שאולי דרכה תצליח להקדים. מה שלא יהיה בלי קשר שתהיה לך נסיעה טובה בחזרה ועל השירות של אירוסוויט אני ממליץ לוותר מראש ולא להתקרב ולא משנה כמה זולים הם יהיו

yotamde

New member
benkok

אם תוכל להיות טיפה פחות אגרסיבי בתגובות שלך- זה ייטב לכולנו.

רינת24

New member
שמעת על המושג ציניות?

אז אם לא בדקתי במילון: ציני = עוקצני, סרקסטי, לעגני, לועג, לגלגני שאלה כזאת לפעמים מקבלת תשובה כזאת

Benkok

New member
אל תתערב!

תמשיך לכתוב את השטויות שלך בשקט ואל תתערב בעניינים לא לך. בתור אחד ששלשום נכנס לפורום בפעם הראשונה לקחת על עצמך את תפקיד הדובר? יאללה סע...

yotamde

New member
האגרסיה חוזרת

ובכלל, אני חושב שאתה בן אדם ממש לא נחמד. הדרך שבה אתה מביע את דעותיך היא ממש לא יפה. לדעתי, שעדיף שתחסוך מאיתנו את הידע הרב שטמון בך כל עוד אתה מביע אותו בצורה כל כך לעגנית ודוחה. פעם ראשונה שנכנסתי לפורום הייתה לפני חצי שנה בערך.

Benkok

New member
תודה שכתבת מה אתה חושב...

אתה חושב שאני בנאדם ממש לא נחמד? אני ממש רוצה לכתוב לך איזה בנאדם אני חושב שאתה...אבל יש חוקים לפורום וחבל שסתם ימחקו אותי... אם יש לך בעיה עם התשובות שלי, אתה יכול לפנות להנהלת הפורום או להנהלת תפוז...אם אני עובר באיזו שהיא צורה על חוקי תפוז - שיחסמו אותי. מעבר לזה באמת אל תתערב...

אתה יש לך צדדים ממש לא מרוחים

טוב בגריז, ומי שנופל לך על הצד הזה לא חשוב מה הוא אומר בכלל, אתה פותח עליו חתיכת ג'ורה - שישמור האלוהים. ילה תתאזן !!! אולי איזה כדור יעזור תבדוק בפסיכיאטר.

Benkok

New member
החיים קשים יקירתי...

וכן, אם אני לא אוהב מישהו אני לא אהיה צבוע ואתחנחן אליו...בעיקר אם אני חושב שהוא מזיק לאנשים אחרים. פסיכאטר? אני אשמח אם תפני אותי לזה שמטפל בך...

זהו ששלי פרש ואני לא מוצאת

את ציפי בן צבי ואני ממש צריכה אותה אז תעשה טובה תעזור. אני מקוה שהיום אני נופלת על הצד המרוח טוב

שמיינה

New member
אני טסתי עם אירוסוויט

שיניתי פעמיים את מועד הטיסה חזרה, ולא גבו ממני שקל..

לא הבנתי על מה את מתלוננת?

יש לך כרטיס ואת רוצה להקדים את התאריך? במקרה כזה את תלויה ברצונה הטוב של חברת התעופה, ירצו - יקדימו, לא ירצו - לא יקדימו. סביר להניח שאם יהיה להם מקום פנוי - יתנו לך לטוס בו (ואת המקום העתידי שלך ימכרו למישהו אחר)

יפעת זו התלונה הכי מוזרה

ששמעתי אי פעם, אם החברה מלאה זה בטח לא כי היא כל כך גרועה. אם מלא אז שמים ברשימת המתנה ומחכים לתשובה. משהו תמיד מתפנה ברגע האחרון, ואם צריך אז מחכים בשדה לראות אם יש מקום. ממש לפני הטיסה הם תמיד יודעים יותר טוב. אני טסתי ככה כבר כמה פעמים.

ronyboy

New member
ולבנקוק

גם אם אתה שולט בנושא תאילנד (ואין ספק שאתה שולט בענין) אפשר להתבטא בצורה קצת יותר רגועה גם אם מישהו כתב הודעה שלא בדיוק עשתה לך את היום ובקיצור ילדים אתם מוזמנים להפסקת אש רוני

Benkok

New member
../images/Emo98.gifצודק...

לא הייתי צריך להשתמש במונח "תלונה טפשית", אך עומד מאחורי כל שאר ההודעות... (מתנצל רשמית בפני פותחת השירשור ומאחל לה להגיע הביתה בשלום עם כמה שפחות נזק לכיס)

למעלה