ראו, אמרו את דעתכם, זה ללא עיבודי

hilala20

New member
כבר אמרתי לך את דעתי

אני חושבת שילדה בטראנס כתבה הכי יפה "כמעט מושלם"! עבודה מקסימה ביותר!! (מלבד ההערות הבודדות שכבר אמרתי לך). ישר לתיק עבודות

TheSegal

New member
אני מאוד אהבתי !!!! ויש לי שאלה...

ראיתי שיש לה אדום בקצה הפנימי של העין.... כמו בן שאני לא באה בשום טענה למאפרת כי היא לא אחראית על זה, השאלה שלי היא האם יש צבעים שאפשר להשתמש בהם כצלליות שאולי יעזרו לטשטש את זה קצת כי נראה לי שהכחול קצת מבליט את זה, והאם כשאתן מאפשרות אתן לוקחות את זה בחשבון... שוב, אני בשום פנים ואופן לא מבקרת את המאפרת, רק שאלה של בורה

ANGELRAN

New member
תשימי פשוט סטילה זה עושה את...

העיו לבנה ומבריקה את לא מבינה איזה הבדל זה עושה בצילומים ואם את לא יודעת מזה סטילה זה טיפות עיניים מיוחדות נגד אדמומיות מהסוג הזה... תנסי אין בזה סכנה... :)

hilala20

New member
יש עוד טיפות עיניים זהות לסטילה

שמגיעות מארה"ב בשם "ויזין".

lady mika

New member
מאוד מאוד יפה

האור נראה טוב וקורן, הגלוס עדין, העין מעניינת. אולי קצת הייתי מעדנת את הלבן בפינה הפנימית של העין שיראה יותר זורם, אבל גם ככה זה סבבה.

מקסים!!! :)

כל הכבוד בפינת העין הלבן כאילו "נקטע", הייתי מורידה אותו עוד לקצה של העין.

ככה

הסטיילינג יפה מאוד לטעמי. הייתי מוסיפה לה בפוטושופ את הציפורן שחסרה לה (זה קצת גונב תשומת לב). לטעמי הפרטי העבודה מעט אנמית. חסר לי משהו ואני לא יודעת מה שיעשה את העבודה הזו מטובה ברמה הטכנית לממש וואו!. הבסיס מעולה- גם הסומק וגם המייקאפ. הגבות מצוינות גם כן. בכל מקרה- בהחלט את יכולה להכניס אותה לתיק העבודות שלך. והעור של הדוגמנית שלך מעולה ביותר אם זה ללא עיבודים.

נעמהdj21

New member
האיפור לכשעצמו ממש ממש מהמם...

אך לדעתי הצבע הכחול לא מתאים לבחורה... מתאים לה צבעים ברונזיים וזהובים וזאת לפי דעתי הלא מקצועית...

Bubble Girl 27

New member
אני אהבתי ../images/Emo45.gif

האיפור מתאים לבחורה,הצבעים פצצה,האיפור נראה מעולה. אחלה טישטושים. ממש יפה! רק חסר לי אולי קצת הסתרה של כהות מתחת לעיניים אבל בכלל לא דרמטי! ממש ממש מדהים,כל הכבוד בובה!

למעלה