ראובן

ראובן

בשעה 9.33 אמרת שסגרת את פוט 950 ב 1800 . היו סה"כ 2 יח' שנסחרו עד שעה זו ב 1800 . אז לא מכרת הכל ? הרצל

idoba2

New member
אני אעזור לו להגיד את האמת המרה

ראובן ידוע מזה שנים כסוחר וירטואלי.

idoba2

New member
כשהוא היה צעיר

הוא היה נותן טריידים עם שער הסגירה.. משהו כמו "קול XYZ נקנה ב 1891". לימים, הוא השתפר
אפרופו, כתוב היום ב"עסקים" שב IBI יש 13 עובדים, מתוכם 3 מזכירות. אם אנחנו מכירים את אחת המזכירות (ראובן) אז מי הן ה-2 האחרות?

reuven102

New member
יפה

לא אמרתי שסגרתי הכל נא לדייק אמרתי יגיע עד 1800 הגיע !

reuven102

New member
בעקבות ההצלחה היום של סמי

הוא מחפש מזכירה חדשה משהו בסגנון הזה

reuven102

New member
גם הפוטים שמכרו לכם עכשיו

מפלסטיק קבל אחת טיבעית מהמשרד ליד

בקיצור תלמדו מהמקרה הזה

לעולם לא תדיעו מה קורה באמת עם רווחים / הפסדים של מי שכותב כאן . יכול להיות שהכותב יצליח ליצור רושם של מצליחן בגלל זיהוי נכון של כיוון שוק כאשר בפועל איננו מצליח ליצר רווח מאלף סיבות . הפעם ראובן יצר רושם של אחד שגרף הון ואותותו יוצא לחופשה בקריבים . גם אני הייתי מאמין בכיף שהיו לו 50 יח' ודפק קופה . אלא מה- גם לי היה את הפוט הזה בלונג משער 760 [אתמול המהלך המסחר] ועשו טובה בבוקר שלקחו אותו ממני ב 1060 . לכן הייתי ער לשער שנתן ראובן והבנתי שיש כאן בעיה בהצגת "ההצלחה" כביכול . האמת שמי שעושה כסף במעוף ,בדרך כלל עובר תהליכים של "בגרות" ואינו נזקק לניפנוף בהצלחה.אותם סוחרים שמצלחים לאורך זמן בדרך כלל אדישים [יחסית] להצלחה [הכספית] ויתר שמחים שפעלו נכון . לא תמצא אותם זועקים בפורומים וכו' . זה עיניין של בגרות . למה אני כותב את זה ? היות וסוחרים רואים אדם בפורום שמצליח לתת מכה כביכול ולגרוף קופה . זה עושה חשק ועלול לעלות ביוקר לאותם אלה שסוחרים לפי דחפים . לכן זה מסוכן. כל ההצגה של כביכול גריפת הון כאשר בפועל מדובר ב 2 אופציות [לא שאני מזלזל ב 2 אופציות ,פשוט דרך ההצגה של האירוע כאילו מדובר בעשיית הון ] היא בעייתית מבחינת חלק מקהל הקוראים כאן שעשוי להינזק . הרצל

LiranTheWizard

New member
בוא אני אגיד לך משהו

מי שעושה באמת כסף מהמעו"ף, לא כותב בפורומים. הוא פשוט עושה כסף ולא מבזבז זמן עלינו...

אני מדבר על סוחרים קטנים

לא גופים . סוחרים שמצלחים במעוף . אני אומר לך מהיכרות שהם מה די אדישים להצלחה . לא תראה אותם זועקים או קופצים משמחה על מהלך טוב כמו שלא תראה אותם בדיכאון בגלל הפסד צורם . הם מתיחסים למהלך שלהם מבחינת שיקול הדעת וקבלת החלטות . הרווח / הפסד הם ניגזרת בלבד . הרצל

LiranTheWizard

New member
זה גם יתרון. אם אתה אדיש

אתה לא עושה שטויות. אני פשוט לא מכיר סוחרים אחרים אז אין לי מושג.

שרשרת המזון

שחקני המעוף הכבדים בדר"כ לא יופיעו בפורומים שחקנים עצמאים ושחקנים שכירים מצליחים עשויים להופיע בפורומים, אבל בדר"כ לא יתנו טריידים ולא ינסו להציג לראווה את הצלחותיהם שחקנים פרטיים שאינם מצליחים במציאות או ש(רחמנא ליצלן) חוו מחיקה יופיעו בפורומים בתדירות גבוהה, יתנו טריידים וירטואליים רבים, יציגו חזור והצג את הצלחותיהם (וגם את כשלונותיהם בתור הצלחות) מהמרים וגם מתחילים שנחשפים לשוק יופיעו בפורומים, יביעו דעות (=ניחושים) על כוון המעוף, יחפשו רמזים ויתורו אחר גורואים ללכת אחריהם. שכחתי מישהו ? ואגב - אם מישהו חושב שדיברתי עליו, סימן שהוא משייך את עצמו לאותה קבוצה.

jayfild

New member
מה אכפת לנו פלסטיק או אמיתי?

זה מזכיר לי את השאלה: למה נשים מזייפות אורגזמה? כי הן טועות וחושבות שאכפת לנו...

למעלה