ק-י-ב-י-נ-י-מ-ט

סקס עם קטטר - כן או לא! או...

אורלי עם שיניים או להשאיר אותן בכוס

ב- ../images/Emo48.gif (אין אייקון של כוסות)

אם כי אני מניח שגם מה שאת חשבת עלול לקרות... אני לא מקנא ברופא בחדר המיון שצריך לשלוף את התותבות משם (או את הטוחנות או את הניבים...
)

חופ שיה

New member
חחחחחח.........הוא גדול הוא גדול...

גם אתה לש"ז
סחטיין על הסיום סיומת

חיבוקון

New member
אני פשוט מרחם עלייך

תמיד אמרתי שכדי להבין אנשים אחרים צריך להיכנס לנעליים שלהם. ניסיתי להיכנס לנעליים שלך...מסריח פחד. פירסמת בשמי את הכגון: על בליעת שפיך וכו'...לך תביא את הלינק משם, אינ רוצה לראות אם באמת זה מה שכתבתי, אז לא מספיק שאתה מזיין את השכל אתה גם משקר! ציינתי שאני מרחםן עלייך? בינתיים ממה שראיתי (ומשתדל לא לראות הרבה ממך) התוצרים שלך היו סהע העלבות, ירידות, ציניות וסתם תגובות של אדם מוגבל שלא יודע לבטא את עצמו כמו שצריך. ואני חוזר שוב פעם על מה שאמרתי לך בזמנו. לא מוצא חן בעינייך, לך תכתוב בפורום: רחמו עליי קשה לי

סקאוט

New member
זה לא נכון

זה לא שהוא לא מספק את הסחורה אנחנו פשוט נהינו עסוקים יש לנו העדפות אחרות ואנו לא משקיעים כבעבר כל אחד וסיבותיו הוא יהיה גם נכון לומר שלא תמיד נושאי הדיון ממש מעניינים או בעלי משיכה לכל הקוראים אז הגורם הוא כל אחד ואחת מאתנו ואי זה נהיה פורום פילוסופיה טוב הלכתי לZ.......

התגובה שלי.

אוקיי אני לא יודע אם אני נחשב לותיק או לא ותיק והאמת שזה גם לא מעניין אותי. אני באופן אישי הכרתי פה מספר אנשים מקסימים ואני שמח שהכרתי אותם אפילו שהיה צריך לוותר על הוירטואליות פה. "הפורום לא מספק את הסחורה" יש דברים בגו. והאמת שגם הסקרים האלה יצאו מהתחת. סקר צריך לפרסם פעם בשבועיים או אפילו פעם בחודש. לגבי החדשים שמצטרפים ולא נשארים. שמעו לא כל אחד מתאים לפורומים. יש כאלה שממשיכים להכנס ומנסים להשתלב ומצליחים ויש כאלה שלא. נכון שיש פה הרבה ציניות והרבה ירידות וזה בעיקר של הותיקים על החדשים. העקיתות נובעות מכך שהותיקים ראו כבר כמעט כל שאלה שיש ולכן שמישהו חדש שואל את זה זה נראה להם עלוב וזה חבל. ברור אבל שיש את אלו שעונים יפה ואומרים שיש קישורים וכו... אני בטוח שהעקיצות של הותיקים על הותיקים לא מפריעים לאף אחד כי זה דווקא מכניס קצת פלפל. אבל העקיצות על חדשים זה דבר שצריך למתן. הייתי נותן דוגמאות של משתמשים שעושים את זה אבל אני לא אעשה זאת מסיבות מובנות. אני יודע שאני לא עושה את זה. ואם יש מישהו ששואל שאלה ממש מפגרת אז אני משתדל פשוט להתעלם מהשאלה. או שעונה בצורה הוגנת לפחות. דבר אחרון, מי שלא נאה לו כל המפגשים האלה שפשוט לא יבוא וזהו. מי שכן נהנה בא שוב ושוב וזה מוכיח שיש טעם למפגשים האלה. ואני חייב לציין שאני למדתי הרבה מהפורום הזה בכל מיני תחומים. זהו אמרתי את שלי....

אני רק לא מבינה...

אם יש לכם בעיה עם הסקרים למה אתם לא ממלאים את הפורום בתוכן אחר (ולא,הכוונה לא לשירשורי אוף טופיק)?

אין בעיה עם הסקרים

אבל יש בעיה עם מיחזור סקרים ותדירות הסקרים. ולי אין בעיה עם התוכן..... אני סבבה.......

../images/Emo11.gifהיי אתם שם../images/Emo11.gif

מישהו קרא לי???
תגידו... מאז שעזבתי שמעתי ש- *הרמה ירדה
*אנשים נוספים עזבו
*אין אקשן
*אין אהבה
מה נהיה אתכם אנשים????? מה קרה פה??? 'תגעגעתיייייייייייייייייייייייי
ועכשיו לכחולות ולחומה מכולן :
מה קורה אנשים???????????

שאייאן

New member
גל. לך זדיין..ושילכו גם הותיקים

אני גם רוצה לזרוק לשם תמקטלגים את הממסמרים את המתבכיינים ואת אלו שלא רוצים את המוצצות את המרצות ואת אלו שלא רוצות. אני חושב שיש גם מקום לצועקים אני חושב שצריך גם להשמיד את המתפלחים לגבי כל אלו שהם סתם פלצנים אולי אפשר לרמוס אותם עם הנרמסים. ובכל אופן כולנו כאן. כי תאמת. זה כיפ לא להיות עצמך. לפעמים. אז חלאס לחפור נפט אנחנו כבר יודעים שאין פה. אז אולי במקום כל הסלט יש מצב להשתזפ ליד הבאר?

ולמה כל שני וחמישי צריך הודעה כזו!?

אתם יודעים חבר'ה,אני מחשיב את עצמי כאחד שגדל בתפוז מהדף הראשון ועד היום,אני כבר מעל 5-6 שנים פה בתפוז אני כבר לא זוכר מתי נכנסתי לכאן בפעם הראשונה. הייתי במפגשי פורומים רבים ותמיד יש את המצב הזה שברגע שמתפתח לו גרעין מגובש של הפורום,אז יש מה שנקרא חלוקה לקבוצות,פתאום נוצרים להם שבטים בפורום,כל אחד בוחר את החברים שלו ומידי פעם יש ביניהם מפגש מסויים שאחר כך בא ועולה על גבי הפורום,רק להבהיר לכולם,המפגשים האלה שעושים חברי הפורום בינם לבין עצמם,אינם נקראים מפגשי פורום,אלה מפגשי חברי הפורום. עד כמה שאני זוכר לא היו כל כך הרבה מפגשים,לאחרונה היו שניים וכל מה שהיה מסביב,אלה לא מפגשי פורום.לכן יש להבדיל ממפגש פורום המאורגן בידי הנהלת הפורום לבין מפגש רגיל של חברי הפורום שכבר יצרו חברויות שמעבר לווירטואל. ומשהו נוסף לך גל,באמת,אל תיפגע וזו לא הכוונה שלי,אבל אם לא טוב לך בפורום,אף אחד לא מכריח אותך להישאר פה,אתה יודע ?! ה"סחורה" מסופקת בידי הספקים,אתה אחד הספקים של הפורום,מתי לאחרונה סיפקת "סחורה" לפורום ?! האם שאלת את עצמך זאת ?! האם ניסית אי פעם בכלל לספק "סחורה" לפורום ?!

למעלה