קשר מהצד כן/לא?

Kuki31

New member
קשר מהצד כן/לא?

הי בנות (נשואות), אני מתלבט לגבי קשר מהצד... התחתנתי עם נזירה ופשוט רע לי... אם יש מישהי/מישהו עם נסיון, אני אשמח לשמוע מה ההשלכות של קשר שכזה. במידה ותכנסו לכרטיס שלי תבינו שלא מדובר על "ילדון" אלה על בחור בוגר, אקדמאי שנראה טוב ופשוט מחפש לגלות את ההתרגשות, הסקס, המין הסוער והפרפרים שהלכו לאיבוד בדרך .....

lililove

New member
קוקי היקר (נשבעת שזה הניק)../images/Emo20.gif

קטנה לפני שאתחיל. למה הפניה היא לנשואות? רק הן מבינות בענייני קשרים מהצד? או שאתה רומז שגם אתה מעדיף זיון מהצד עם נשואה? (ולפי מה שראיתי כאן, עזוב מהצד, לך על דוגי). ועכשיו
איך היא היתה לפני הנשואין? הזדיינתם לראשונה בליל הכלולות ואז גילית את נזירותה? היא נזירה כי היא לא מזדיינת או כי היא מעדיפה מסיונרית? חשבת שאולי לא תמיד בא לה זיון אחרי משחק של מכבי (טלוויזיה זה לא משחק מקדים, יקירי. אין מה לעשות צריך להשקיע. גם במזדמנת, אגב). לגבי ההשלכות? היא יכולה לחזור למנזר ולגלות שתמיד חיבבה את אם המנזר.. או לחילופין, אתה תמצא קשר חדש מרגש, סוער, והמון פרפרים, ואז היא תגלה לך שלא בנזירה האשם, אלא בך. אתה רוצה להיכנס לזה? בכל אופן, זיון לא מקבלים כאן, על חשבון אמירות תפלות על הנשים בבית. והכי מצחיק, שאתה מחפש נשואה. סולידריות, אחי, סולידריות.

למעלה