קשרים מן העבר....

הספרנית

New member
קשרים מן העבר....

מה אתם אומרים הסיכויים של קשר שנזנח מהעבר להתקיים שוב? המדובר הוא בשני מקרים למעשה..... האחד קשר משחר הילדות, משהו שנמשך שבועיים בלי סקס אבל קשר הידידות נותר עד היום. השני, אקס מיתולוגי קשר מופלא שנותק משום שנמאסנו אחד על השני
זה קרה בגלל התקופה ששנינו עברו באותו זמן, בגלל יותר מידיי זמן שבילינו יחד ואז פשוט נוצר מצב של ויכוחים אינסופיים כל הזמן. אמנם לא כזוג, אבל הקשר נמשך לאורך כל השנים ובכל הזמן הזה תמיד היו רמיזות כאלו או אחרות ובאופן כללי עם הזמן שעבר גם האופי של שנינו השתנה בהמון. אתם חושבים שלחידוש קשרים כאלו יש סיכוי? מישהו כאן ניסה? למען האת...הספרנית לא יודעת אפילו אם המשיכה המינית עדיין קיימת....

לעניות דעתי, קשה מאוד

להשיב לך על כך חד משמעית. על פי מה שתיארת, אני רואה בזה פוטנציאל, שניתן למימוש. אך אין שום הבטחה שאחד מ-2 הקשרים אכן יתפתח למשהו רציני. הייתי מציעה לך לראות בזה משהו שדומה לכל *התחלה*, רק בהבדל אחד: שיש מידע מקדים. ובמידע הזה אני דווקא רואה יתרון. מציעה לך (או למי שהתעניינת עבורו) לא לפסול מחד, ומאידך לא לתלות בזה תקוות-ענק שעלולות להתנפץ. בהחלט שווה לקדם כאלה קשרים. ובאותה העת גם להיות ריאליסטים, ולא רק רומנטיקנים ללא תקנה... :)

blue moon angel

New member
מבחינתי קשר שנגמר הוא היסטוריה...

אבל אם את מרגישה שעדיין לא סגרת מעגל-תנסי...מה יכול להיות?

אנטי פת

New member
תראי,

הקשר הארוך, המשמעותי והטוב בחיי, היה עם מישהי שיצאתי איתה כמה שנים קודם להיווצרות הקשר ודברים לא הסתדרו. בפעם השנייה, זה הסתדר מצויין, עד שזה נגמר אחרי הרבה זמן. מצד שני, הדרך היחידה שדבר כזה יקרה היא אם יתקיים רצון הדדי לשחזור הקשר, תהיה מוכנות לויתורים על דברים שהפריעו בעבר, ותחושה חזקה שהפוטנציאל של הקשר הוא גבוה. גם אהבה יכולה לעזור. בכל מקרה, רק אושר.

הספרנית

New member
תודה לכולם על העיצות, אבל...

הבעיה המפחידה ביותר היא, שאם אכן יחזור הקשר למתכונת של מערכת יחסים ונניח שזה לא יסתדר, קשר הידידות העמוקה שנקרם עם השני עלול להסתיים.
לכן..השאלה היא כנראה אם משתלם לקחת את הסיכון.

Dionysus

New member
מי אמר

שהחיים קלים... והכל צריך לבוא בקלות... לא תנסי לא תדעי... אף על פי שאפשר להשאר ידידים גם אם הקשר לא הצליח, זה תלוי במידת הפתיחות והרצון שלכם...

get well

New member
שווה לסכן ידידות בשביל ../images/Emo23.gif

תכלס ידידים לא חסר ואהבה זה משהו שלא מוצאים כל יום.. במיוחד אם כבר היית איתו ואת יודעת שיש מצב להתאהב שווה את הסיכון!! מקסימום תחזרו אח"כ להיות שוב ידידים.. אם הצלחתם פעם אחת תצליחו שוב!!! בהצלחה מאמי

bar666xp

New member
נו אז ???

אולי גם אם תראי גבר שממש עושה לך את זה.... נורא מפחיד אולי הוא יגיד שהוא לא מעוניין??? דיי ברור שאם לא מסתכנים לא מרוויחים ! אבל זאת דעתי בילבד לכי עם תחושת הבטן הראשונית שלך אם היא אמרה לך שזה לא שווה אז לא ואם התחושה בבטן היא שזה יכול להיות זה אז קפצי על זה.

free soul

New member
קרה לי קטע כזה...

שסיפרתי לכם על הידיד שלא ראיתי אותו זמן רב, ואני מכירה אותו שנים.. אז, הוא לא ירק לכיוון שלי... אחריי כמעט שנתיים שאני וחברה שלי לא ראינו אותו.... ממש היתעניין בי.. יצא לנו שיחה ביחד, ורצה להיות איתי בקשר, אני איכשהו היססתי.. כי אני לא נימשכת אליו, הוא אחלה גבר, מצחיק, חכם, זה מוזר לאללה, גבר שלא היסתכל לכיוון שלך המון זמן פתאום רוצה אותך בטירוף...

המחנך10

New member
יש אפשרות בתנאי שהפעם זורמים

לכיוון רציני ובלי משחקים ושיהיה לך בהצלחה

shellush

New member
בטח שכן... אנשים מתבגרים וזה יכול

לתרום לקשר מחודש, נכון שיכול להיות מצב שדווקא השינוי באחד מכם גרם לכך שכבר אין התאמה. אבל אם יש עדיין משיכה ורצון הדדי ללכת לנסות שוב, יאללה, מנסים. פרספקטיבות משתנות, דיעות משתנות במשך השנים. אני יודעת שאצלי דברים השתנו פנימית רבות רק במשך שנה אחת אז כמה שנים...בכלל

לא כזה פשוט לנסת

הידידות עלולה לההרס. יש כאן בהחלט מה להפסיד. במצב כזה אני לא חושבת שמישהו יכול לייעץ, חוץ מהקרובים אליך שמכירים את מהות הקשר שלך איתו.

shellush

New member
קודם כל, שום דבר בחיים לא פשוט

אבל צריך לקחת סיכונים לפעמים. חשוב לסמוך על האינסטינקים ומה שהם אומרים לנו.

נוAה חושבת שלא

אם נותרתם בקשר ידידותי במשך השנים, אז למה לא קרה כלום עד עכשיו? כנראה שאתם טובים בתור ידידים, אולי אפילו נותרה משיכה מינית, אבל בסיס לקשר רציני אין.

ביג שחר

New member
לא.

אנשים לא משתנים - אם היה מצב או היה קשר וזה לא קרה... זה לא יקרה - בסוף נפרדים מאותן הסיבות. גרוע כמעט כמו סקס עם האקס.

הספרנית

New member
האמת...שהבחור השני השתנה מאוד

הוא גם עבר המון מאז. הספרנית דווקא דיי משוכנעת שדברים שהרגיזו אותה בו בעבר, השתנו לחלוטין. מלבד הסקס הקשר איתו נותר עוד מאז הפרידה, כך שזה דיי ודאי שהוא השתנה. מה שמעניין הוא, אם קיימת משיכה מינית עדיין. שנים שלא התראנו

למעלה