קשה למצוא כותרת מתאימה...

מאמישלי

New member
קשה למצוא כותרת מתאימה...

שלום ענת אמא ליובל בן 4.5 גרושה כשנה ומנהלת זוגיות חדשה/ישנה זה כשנה. הורי קיבלו אותי בתאוריה אך מתקשים מאוד מהמצב. כל כך הייתי רוצה שידברו איתם אנשים במצב דומה אך אין לי מושג איך לשכנע אותם לפנות לקבוצות תמיבה. אח אחד שלי המליץ להם ללכת לתהל"ה אך הם לא עשו זאת. אחד מחבריהם הם הורים לבן גאה אשר לא מסתירים כמו הורי את הסיפור. האם לבקש מהם לדבר איתם ובכך לחשוף פרטים שהורי לא רוצים שידו (יש להם בת לסבית..) קשה קשה... יודעת שזה לא בדיוק הפורום עבורי אבל אשמח לייעוץ

יעל Y

New member
קיבלו בתאוריה ... למה הכוונה?

ההורים 'בארון' ... כמה זמן את היית שם? נראה לי מאד נכון שההורים יודעים על האפשרות של תהל"ה אבל יש להם קצב משלהם. לא מדובר בנתק ביניכם אלא בבחירה שלהם לשמור על הידיעה כסוד. בכל משפחה יש גם סודות... ואולי תנסי לבדוק מה היית רוצה שיקרה אחרת ולהתמקד בשינוי שהיית רוצה שיקרה בתוך היחסים ביניכם?? בברכה יעל

מאמישלי

New member
הכוונה

הם לא העיפו אותי לכל הרוחות, אמרו שזו בחירה שלי אבל.. אמרו שהם שונאים את בת זוגתי, לא רוצים שהיא תהיה בביתם יותר מידי, ואם אעבור לגור עימה אבי הודיע שלא יבוא לביתי. חשוב לציין שאני קשורה מאוד להורי ואוהבת אותם למרות הכל עד עימקי נשמתי ולכן זה קשה ככ

יעל Y

New member
היחס של ההורים 'לבחירה' שלך

מפוצל ומקבל ייצוג'בקבלה שלך' ובדחייה של בת זוגך הם לא מוכנים לקבל את הבחירה שלך באישה. נראה לי שאפשר להרגיש את האיום בפרידה מההורים במידה ותבחרי במגורים משותפים... את בקונפליקט לא פשוט בין 'הבת הטובה' לבין התפתחות משלך ... ואולי זה זמן לעשות ברור אמיתי עם עצמך מה חשוב לך מה חשוב לך יותר... מה את צריכה על מה את מתפשרת...עם איזו אכזבה את בוחרת להתמודד... שאלות... יכול להיות שהמשאלה לשינוי אצל ההורים תהיה באמת הדרך הקלה ביותר אבל היא לא מתרחשת יש פער בין המילים להתנהגות ובסופו של דבר ההתנהגות שלהם חושפת את העמדות האמיתיות... לכן העבודה חוזרת אלייך ... אני מאמינה לך שיש הרבה פחד בתוך הסיפור אבל אפשר לאט לאט להבין יותר את סוג התגובות שלך ושל ההורים. בברכה יעל

למעלה