קשה לי...

קשה לי...

מחר (בעצם היום) אני אמור להפגש עם מישהו מה.ל.ל, אני יודע שאת זה אני רוצה וזה הכיוון, אבל עדיין קשה לי, אין לי עם מי לדבר על זה, כמה חברים יודעים על הצעד שלי, אבל לא מספיק קרובים בשביל להבין או לתמוך, ורק אחד שכן היה מבין אותי לא יכול להיות אתי. קשה, כי ההורים עדיין לא יודעים, ואני לא בדיוק מתאמץ להסתיר, אבל אני יודע שאמא שלי מרגישה אבל אני לא מסוגל לומר לה. אין לי מישהו שיגיד לי כן או לא (לא שזה ישנה הרבה, אבל זה יתן את ההרגשה שלמישהו אכפת). בקיצור, כמו שהתחלתי, קשה לי...

אל תדאג

תעשה מה שאתה רוצה. ותרגיש חופשי. תשתחרר ואל תחשוב יותר מידי על העתיד. פשוט תחיה את ההווה ותזרום עם מה שיקרה

תראה

אני לא יודע היכן אתה אוחז, לכן לא אומר שקל לך לדבר. אבל אני לא אחד שחושב רק על היום ומחר, אלא גם על עוד שנה. אבל לא זה מה שמפריע, כי אני שלם עם עצמי, אבל קשה לי. להכאיב לכמה אנשים, עם תוצאות לעוד שנים ארוכות זה הדבר האחרון שארצה לעשות. אני לא טיפוס שממהר לדרוס אחרים בשביל טובתי הפרטית, מצד שני אני יודע שאם לא אעשה משהו אף אחד אחר לא ידאג במקומי לעצמי. קשה.

שמע חבוב

אני בדיוק במצבך, אולי מקדים אותך בכמה ימים ושעות. וגם לי קשה נורא! וכאן המילה נורא היא במקומה... למשל עכשיו כואב לי הראש, והגב והבטן, ואני יודע שכל זה מהלחץ. זה מלחיץ נורא בעיקר כי אתה חושב הרבה. אז תניח לסטרס. תשתדל כמה שיותר להרפות - אני מדבר גם אליך וגם אלי (מזכיר לי איך שהמשגיחים מדברים... חח) העיקר הוא המעשה. אל תשכח את זה. ואני יכול להגיד לך שלי מאד קשה. מאד מאד. הלל עוזרים אבל דורשים ממך גם לעשות דברים. אני יכול להגיד לך שלי זה כל כך קשה שיתכן אפילו שלך זה יהיה יותר קל. וכמו שאמרו כאן וכמו שיגידו לך בהלל, אל תתעמת עם ההורים, תכבד אותם ותשתמש בתבונתך איך לגשר על הפערים , לכסות "חורים" ולטייח כמה שתוכל. אני התחלתי לשקר לאחרונה המון, לפעמים גרסאות הכיסוי שלי קצת מתבלבלות ואין לי ברירה אלא למרוח בעוד שטות והרבה פעמים לשתוק ו/או להסיט את השיחה. תתחזק אחי, תתחיל להרגיש שאתה מה שאתה, ועזוב את הסביבה. תגיד לעצמך "אני מה שאני" זה גם פסיכולוגים דתיים יגידו לך. אני מקוה שיקל לך.

תודה

נכון, אבל אני לא מסוגל לשקר, מקסימום להסתיר מעשים או אי עשיה, התקופה הזאת תעבור ואוכל לעשות מה שארצה בלי צורך להסתיר...

רכילונט

New member
צר לי עליך אחי יהונתן

בוקר טוב ידידי היקר אשמח אם תיצור קשר במסרים ואסייע לך בדילמתך הקשה ומאחר ואני בעל נסיון אשמח לעזור לך בצורה מקצועית ויעילה אז למרות שרק לפני שבוע התעמתנו בפורום חרדים בניק השני שלך שם אשמח כעת לסייע לך אז צור קשר בזריזות בייי

n oy

New member
בזריזות כמו ההשכמה לעבודת הבורא?

אתה רוצה לעזור לו או "לעזור" לו?

עזבי, אפילו את שמי הוא לא יודע

למרות שזה כתוב בכרטיס אישי ואני לא מתבייש בו. אבל אני לא מעוניין ב`עזרתו`, לאחר שהבנתי מה דעתו בכמה נושאים. אם הוא עצמו משמיץ בכזה בטחון כמה רבנים שהוא לא מגיע לקרסוליהם, אז איך בדיוק הוא יעזור לי, אה?

גם אותו

וכשניסו לומר לו שהצד השני לא פחות אשם, אז הוא השמיץ גם את האחרים בלי להתבלבל לרגע. אני אולי אחד שלא בדיוק הצדיק (בלשון המעטה), אבל אני יודע לכבד אנשים שמתכוונים ברצינות למה שהם עושים, וכשבא מישהו ומתחיל להשמיץ בלי סיבה (ובבקשה לא להתחיל כאן ויכוח על הנושא) וגם לאחר שמראים לו צבעוני על המסך שהוא לא צודק הוא ממשיך ללהג שטויות, אז שאני אאמין לו שהוא רוצה לעזור?

n oy

New member
i hate people that shits around

and when he's coming here to "help" you,but realy just want to bring you back to the "geto" that what makes me engry. im all about
live and be happy good day noy

rachel21

New member
אני מזה מבינה אותך...

הייתי שם רק לפני פחות משנתיים. אז דבר ראשון בהלל יש אנשים מדהימים שיעשו הכל רק כמו שאתה רוצה . בחיים אף אחד לא ידע על הפגישה שלך בלי שאתה תספר. ובענין המשפחה אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאירה שלמה-חבל.רק מה שבטוח שאתה חייב לעשות את הכל מתוך החלטה שלך. בענין ההורים אני ממש מזדהה אבל כשאני הייתי אצל יועץ דתי הוא אמר לי הבעיה איך לקבל את זה היא של ההורים שלך והם צריכים להחליט איך להקל מעצמם את הכאב.כמובן שאתה יכול לעשות מה שפחות דברים שמכעיסים אותם לידם לדוגמא אתה לא צריך לספר להם עד כמה אתה לא דתי וכו.להפך תספר להם כל דבר דתי שהחלטת לשמר.וכו.תבא הביתה עם כיפה וכו. אני לדוגמא התרחקתי מאוד מבית הורי-מרחק גאוגרפי דבר שהקל על משפחתי מאוד. אם יש לך אחים כמובן שהמרחק מנע בעיות שדוכים וכו. תצליח בכל.אתה יכול לשאול אותי כל שאלה במסרים. תדע שאני מבינה אותך מאוד.

העיקר מה שמרגישים עם זה טוב

אם לא מאמינים בכלל אז כן למה לא לטעום מהכל ואם כן מאמינים כמה רוצים שזה יחייב כלומר כמה מרגישים עם זה טוב,אני עדיין לא אכלתי בדיוק כמוך,תאמת אם יצא לי אני יטעם כל אחד והמניעות שלו

izzyr

New member
גם אני הייתי שם

אני יצאתי בשאלה מזמן, לא היה הל"ל, וכמו כולם הורי זרקו אותי מהבית ונאלצתי להסתדר לבד בלי סיוע ובלי עזרה מאף אחד, לא מילה טובה ולא עצה מועילה, אנשים רימו אותי ניצלו אותי, אך בסוף למדתי, היום אני מתנדב בהל"ל אני מנסה לעזור קצת למי שמתחיל את חיו בחופש, אני לא חילוני אני חופשי, החופש לא ניתן בקלות, אך הוא מתוק מדבש. בהצלחה

ליבא

New member
מה שחשוב לדעת

עם הל"ל ובכלל בהמשך: רק אתה מחליט איך תחיה את חייך. הל"ל יעזרו לך אם תעזור לעצמך. וגם אם תחליט בסוף לא "לצאת", לא קרה כלום. שיהיה בהצלחה!

galyale

New member
הל"ל היתה גם היתה

אגודת הל"ל קמה לפני 14 שנה. עם זאת ב - 7 השנים הראשונות לקיומה היא כמעט לא קיבלה פירסום ותקציבה היה זעיר וכפועל יוצא גם הסיוע שקיבלו היוצאים. ישנם רבים וטובים שידעו על קיום הלל אך האמינו לאינסוף השקרים שהופצו עלינו ע"י החרדים. היום כבר לא ניתן לחסום את האמת ויותר ויותר חרדים פונים אלינו בעקבות דברים טובים ששמעו עלינו. ולך ידידי הנשיא האמריקני הראשון, אני מאחל הצלחה בכל אשר תבחר.

אופס טעות

ההודעה נשלחה בטעות בשם אחר. שהרי מי עוד פה מכי את ההיסטוריה של הלל? רק תרח זקן כמוני

למעלה