קשה להיות מוסיקאי במדינה הזאת

קשה להיות מוסיקאי במדינה הזאת

התחלתי להתעניין בקונטרבסים.... what the fuck!!!!! הכי זול שמצאתי 10,000!

מוסיקה זה דבר יקר !!

אני הגעתי למסקנה הזאת מזמן.לך לחנות מוזיקה הדבר הכי קטן עולה לך 5000 !ניסית פעם לקנות הגברה..?פווללל...מדובר באלפים.רציתי ללמוד טכנאות קול :16000 אלף.עכשיו קניתי אורגנית ב-16000 אלף תיק לאורגנית עלה לי 700.

CKYbeer7

New member
אפשר להיות מוזקאי טוב עם גיטרה

מעפנה, תוף ומצלתיים..

Molchansky

New member
אם החשק יוצא לך

מכלים פחות טובים אז אתה לא באמת מוזיקאי אתה סתם בנאדם שמעביר את הידיים שלו על כלי נגינה.

Kfitzi

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif + ../images/Emo72.gif../images/Emo70.gif

xflil

New member
אני יודע שהחשק לי לא יצא

גם לא מכלים ב-10 שקל. אבל לך תיקח לפחות 60 אחוז מנגנים מתחילים ותראה איך עם חרא ציוד הם מתייאשים ופורשים.

זה דיי ברור!

א.בשביל ליהות מוזיקאי מצליח(ז"א לתפוס את הציבור) אתה חיב לשדרג את הכלי שלך! ב.אני מנגנת על קלידים ולפני שנים היתה לי אורגןדפוק(יחסית למה שיש לי עכשיו)וכשהייתי מנגנת עליו שירים מסוימים הייתי מרגישה שחסר לי כבר דימינתי בראש שלי שפה צריך ליהות צליל כזה וכזה ופונקציה כזאת וכזאת אבל לא היה לי את כל זה באורגן ולכן קניתי את האורגן הכי טוב של רולנד.והרבה יותר התפתחתי מאז יש לציין,!

Shagy13

New member
ממממממש לא!

אז את אומרת שאם יש לי סקוויר או SX או כל דבר דומה אז אני לא יוכל להיות מצליח? לדעתי ממש לא.

No Face No Name

New member
זה לא אותו דבר.

גיטרה זה גיטרה. אבל אורגן בלי פונקציות שימושיות לעומת אורגן עם פונקציות שימושיות - על זה היא מדברת. אין פה שום השוואה.

Molchansky

New member
אתה לוקח דברים אישי

אמרתי "אם" יוצא לך החשק לא אמרתי שום דבר אישי מה"אם" אתה יכול לקחת איזה צד שתבחר, זה כבר לא בשליטתי.

UnderTown

New member
שטויות.

למרות שיש הרבה דברים יקרים, אפשר גם בקלות להיות מוזיקאי עם חשמלית שעלתה 3000, מגבר שעלה 2000 ועוד דיסט של 500 שקל. כמה זה יוצא? 5500, ואפשר להוציא ככה בקלות סאונד מעולה, אז אל תגידי שהדבר הכי קטן עולה 5000.

Mortar

New member
לדעתי...

אפשר עם 6500 +- שקל לכסות ציוד טוב מאוד בעולם הגיטרות לכל סגנון שרוצים. ואנשים שחושבים שמגבר מרשל שנת 70 עם בוקסה 4X12" בגודל של ארון בגדים זה ציוד ביתי לגיטריסט תחשבו שוב...
נכון שציוד חדש עולה הרבה מאוד אבל באמת שאם רוצים ומתאמצים ומחפשים משיגים ביד שנייה את הכל במצב טוב. קורעים את התחת חודשיים ברצף, עובדים משרה מלאה עם שעות נוספות ויש לכם כל מה שאתם רק צריכים. ובאמת שנגן מתחיל לא צריך GIBSON SUPER 400 או LES PAUL CUSTOM או STRATOCASTER DELUXE, את זה כבר תקנו אם אתם רוצים להתפנק או שאתם באמת יכולים להרשות לעצמכם את זה בכיף או שאתם נגנים מקצועיים. וגיטרה קלאסית או אקוטסית בסכומים כאלה... זה כבר כלי שאפשר לעמוד איתו על במה בכיף, ככה שזה לא כזה סרט להיות מוזיקאי... מה שקשה זה למצוא מורים טובים שילמדו אתכם מה שאתם רוצים (וצריכים) כמו שצריך ולא ירוקנו לכם את הארנק לחינם. אולי קשה להתפרנס ממוזיקה פה, אבל כתחביב או כמקצוע לא מוצלח אז זה בהחלט אפשרי בישראל.

מוצארט

New member
להיות מוזיקאי זוהי מחלה

ולא נפטרים מהמחלה הזאת בעקבות מחירים גבוהים. זה לכל החיים, ותקנו אותי אם אני טועה
במשך חיי הקצרים (22) הוצאתי יותר מ30 אלף שקל על כלי נגינה וציוד, שלא לדבר על יותר מ-40 אלף שקל על לימודי נגינה וסאונד. או שאתה חולה, או שלא.

למעלה