קשה להאמין שמחקת את ההודעה של ביל אוואנס

תוהה7

New member
קשה להאמין שמחקת את ההודעה של ביל אוואנס

טיפת הגינות אין כאן. אדם כותב את דעתו בכזו בהירות, דיעה שרוב האנשים כאן שותפים לה, ואת מוחקת? מזמן לא ראיתי חוסר הבנה כזו של המדיה. ועזות מצח. אין מילים.

שחזרו לי את ההודעה שנמחקה. הנה היא שוב:

שאלו אותך אם את פסיכולוגית בהתמחות קלינית. התשובה הפשוטה ביותר היתה יכולה להיות: "כן." או שאולי לא? אפשר לקבל תשובה פשוטה לשאלה פשוטה? כפי שנראה כאן, קל מאוד להרגיז אותך. אני, כמו קודמתי, סבור שאת עוברת עבירה אתית קשה בתשוקת הפרסום הזו. אני בטוח שגם הגברת יהודית אכמון מאיגוד הפסיכולוגים, האמונה על כללי האתיקה של המטפל, תאמר לך בדיוק את אותם הדברים. הסכמתו של מטופל לחשיפה אינה עילה לחשיפתו על ידי מי שמכנה עצמו איש מקצוע בתחום הנפש. הרי ברור שחלק ממטופלייך אינם מבינים עד הסוף את המשמעות של הסכמתם. הסיפור שסיפרת באחת מתגובותייך לסרטונים על העובדה שאחת ה"מטופלות" נעזרת למעשה בצילומים כדי ליידע את מכריה בדבר היותה לסבית, מעורר חלחלה מראשיתו! ומי שמגיבה כמו שאת מגיבה כאן בפורום להודעות שאינן לרוחך, בוודאי שאינה מצטיירת כמו מטפלת מקצועית וקשובה, כזו המבינה גם את השדה התקשורתי החדש הזה אליה היא נכנסה. אני חושב שלא צדקנות יש כאן בתגובות, אלא ניסיון להבין מהיכן נובעת הבורות המקצועית ומדוע את מנצלת מצוקות של אנשים לצרכייך האישיים. (אני מאוד מקווה שלא תנהגי באלימות בהודעות דוגמת זו, המביעות עמדה המתנגדת מאוד למה שנעשה כאן!)

למעלה