קשה בלעדייך כי נגעת בי .....

מירי 25

New member
קשה בלעדייך כי נגעת בי .....

חוויתי לא מעט קשרים בחיי אבל בשנתיים האחרונות חוויתי משהו אחר קשר ארוך ,אינטנסיבי ,יומיומי ולא בריא בלשון המעטה עם המון תהפוכות אך עם אהבה גדולה . קשר שגרם לי לחצות לא מעט גבולות וכמה קווים אדומים. האם אחרי קשר כל כך עמוק ניתן באמת להמשיך הלאה ? למצוא מישהו שיכול לרגש ולגעת בצורה כזו או אחרת ? או שמה תמיד הקשר הזה ירחף באוויר ? ההשוואה, התשוקה האינסופית הזו שספק אם תהיה התאמה מינית כזו עם אחר?

שאלת שאלה ש...

באמת אין לה תשובה ואולי אולי את תוכלי לענות לעצמך ובמחשבת שניה... זה תלוי בראש שלך כן/לא

יותר בריא

לך להתרחק מהעולל ולתמיד! שמח לשמוע שאת מדברת בלשון עבר. לכל אחד יש את הגוון שלו, אני בטוח שתמצאי משהו הרבה יותר בריא,רענן ותשוקתי לא פחות. מגיע לך /tapuzforum/images/Emo88.gif (בקטע טוב)

מירי 25

New member
שמעתי .. שמעתי...

אפשר להחזיר עטרה ליושנה ? וגם אני התגעגעתי מאודדדדדדד

מירי 25

New member

מילים חדות כתער

אין צל צילו של ספק שאנו חוצים בחיינו המון קווים אדומים,החוכמה היא ללכת בין הטיפות ולהרגיש שלמים עם המעשה, כמו שאומרים עד העונג הבא התגעגעתי אגב יקרה

newron26

New member
להמשיך הלאה ? כן ? איך תלוי בך ...

אפשר להמשיךהלאה מהכול, ותלוי בך אם לא תתפשרי על משהו שהוא הרבה פחות ממה שאת אוהבת וקיבלת מהקודם (מה שכנראה סביר שיקרה ...) את תמיד תשווי לקשר ההוא - ותמיד תזכירי ממנו את הדברים הטובים והמעולים (אנחנו אנשים וכך אנו בנויים) לא זוכרים את הנפילות,ולמה עזבנו. ... רוצה טיפ ? אני אתן לך שיר אחר משלך : רחוק מהעיין רחוק מהלב ... בהצלחה !

מירי 25

New member
אני מקווה שאתה צודק...

ושאלה .. אתה בתור גבר ששומע סיפור כזה היית נכנס לזה ?

הסיפור לא מעניין...

זה מים שנשפכו כמו אצל רבים וטובים כאן הסיפור זו את !!! ומצב הראש שלך

newron26

New member
הייתי נכנס לזה - אם הייתי יודע שאת

רוצה לעבור הלאה - רוצה לאהוב משהו טוב יותר !

newron26

New member
תנקי את הראש ואת השולחן ... וצאי לחפש

לך הרפתקאות, תעשי חיים, תהני ... הוא יגיע ויעשה לך טוב - תחשבי רק חיובי ! בהצלחה ! ואנחנו כאן תמיד לסיפורים ולתמיכה !

למעלה