קרציות

מני בר

New member
קרציות

שלום הכלב שלי בחצר לאחר טיפול בטיפות פרומטלין וקולר פרבנטיק ומלא בקרציות קטנות. בחצר חתולים יתכן שהם אילו שמעבירים קרציות ? עם מה הכי מומלץ לטפל בסביבה? תודה

shirili

New member
אופיגל 50

לחצר בלבד לרסס כל שבועיים את החצר ובשום פנים ואופן לא את הכלב להמשיך עם הקולר פרוונטיק ולשים לב שהוא לא נרטב במים אחרת הוא לא שווה כלום

מני בר

New member
האם החתולים גורמים לקרציות?

החתולים הם חתולי רחוב אבל מטבע הדברים נמצאים בסביבתו. ראיתי עליו רק קרציות קטנות. חוץ מאופיגל מה עוד מומלץ?

shirili

New member
לא קשור!

בחתולים אין לך מה בכלל לחשוב עליהם היות וזאת עובדה שקיימת אפשר לטפל בחצר והקרציות מגיעות מהדשא ומהחול אם תעשי את הדברים האלה יהיו לך הרבה פחות קרציות על הכלבה קרציות לא כל כך אוהבות חתולים ואני חושבת שאם יש על החתולים אז זה לא הרבה

לא נכון !!!!

קרציות גם נטפלות לחתולים אמנם פחות אבל יש לפעמים מקומות שבחתולים יש נגיעות קשה וכמובן יש גם בטח ביצים וקרציות צעירות בסביבה.

shirili

New member
צריך לקרוא את התשובה שלי ואז להגיב!

כמובן שיש על חתולים גם קרציות אבל הן לא נדבקות בכמויות כאלה כמו על כלבים ובנוסף רשמתי שזה לא משנה אם יש על החתולי רחוב כי זאת עובדה שאין מה לעשות בנושא כי אלה חתולי רחוב ובדרך כלל הם לא נחמדים ואי אפשר לטפל בהם ולכן כתבתי שהיא צריכה להשקוע את המאמצים בחצר ובכלב שלה כי אין פתרון אחר (חוץ מלגרש את החתולים לצמיתות משם)

מני בר

New member
המוני קרציות קטנות

אם אעביר אותו למרפסת ואמנע ממנו שהיה בחול(הוא חופר לו בורות ונוהג לשהות בהם...)וכמובן ארסס אצליח להתגבר? חומר בשם דיאזול, מוכר למישהו? תודה למשיבים עכשיו אני רואה שיש גם פרעושים פה ושם.....

למני בר שלום

כפי שכבר כתבו לך כאן - אל תעשה הדברה על דעת עצמך ואל תשתמש באף חומר שיש בשוק. החומרים שיש בשוק עלולים מאוד (וברובם בדרך כלל כן) להכיל רעל נוראי בשם זרחן אורגני. הזרחן האורגני הוא קטלני. ולנסות ולהציל כלב מהרעלה שכזו היא כמעט בלתי אפשרית. תקשיב לעצת מנוסים שכאן: תזמין מדביר מוסמך. אחד שתקבל עליו המלצות ושיראה לך גם תעודת מדביר ותבקש ממנו לרסס את החצר. זה אמור לעזור. ואם לא עוזר בפעם הראשונה - לבקש שיבוא וידביר בפעם השניה. במקביל שים לכלב שלך קולר נגד קרציות. ותראה איך שלא יהיו לך יותר קרציות. (אני מדברת מנסיון.)

פולאריס 40

זהו החומר המומלץ ביותר. לרסס עפ"י ההוראות שעל האריזה בכל האזור הנגוע. (מניסיון של מכת קרציות אצלי).

shirili

New member
אופיגל היא אבקה אבל ....

יש כמה סוגים אפשר למהול אותה במים ולרסס (יש סוג חזק וחלש יותר) לא כל אופיגל אפשר לשים על הכלב

רֵעוּת

New member
הדברה, בעיקר בחצר של בית עם בע"ח

חשוב שתעשה רק ע"י בעל מקצוע מוסמך שיודע להדביר בסביבה כזו (גם לא כל מדביר, רק כזה שמתעסק בהדברה בסביבת בע"ח). ממש לא כדאי לקנות חומרי הדברה לפי המלצה בפורום ולהשתמש בזה לבד, זה יכול להגמר רע. מה שכן, כשתפנה למדביר הבנתי מחברים שהיתה להם בעיית קרציות שיש חומר או חומרים שפועלים בצורה מיקרוקפסולארית ומשתחררים בהדרגה ושזו ההדברה הכי יעילה וכדאי לבקש את זה מהמדביר, כאמור זה רק מידע יד שניה.

תמונה קשה

השבוע הגיע לאגודה כלב מוזנח במצב מחפיר ביותר. הכלב היה קשור למעלה משנה בחצר הבעלים וזו התוצאה של ההזנחה הפושעת. הגשנו תלונה במשטרה ואנו עוקבים מקרוב אחר הטיפול התלונה.

lilithmm

New member
מאסר עולם לבעלים

לצערי, מנסיון, זה מצב שכיח לכלבי כבל.

mia01

New member
../images/Emo5.gif גם לנו היו כלבים שהגיעו להסגר

עם מושבות שלמות של קרציות עליהן... ממש מזעזע!!

למעלה