קרנות נאמנות בחו"ל - שאלה של טירון

מצב
הנושא נעול.

fox in socks

New member
בדיוק כמו ניר זר

משהו יכול להגיד לי מה העלות (מבחינת עמלות) של רכישת קרנות נאמנות בארה"ב ? הבנתי מסניף הבנק שלי שאין עמלת קניה.מכירה על קרנות אלו (נראה לי קצת מוזר...), אבל האם יש דברים נוספים - לדוגמה עמלה על קניית מט"ח לשם רכישת הקרנות ? תודה מראש על התגובות.
בדיוק כמו ניר זר
השאלה היא למה לקנות שמה?

tman

New member

משהו יכול להגיד לי מה העלות (מבחינת עמלות) של רכישת קרנות נאמנות בארה"ב ? הבנתי מסניף הבנק שלי שאין עמלת קניה.מכירה על קרנות אלו (נראה לי קצת מוזר...), אבל האם יש דברים נוספים - לדוגמה עמלה על קניית מט"ח לשם רכישת הקרנות ? תודה מראש על התגובות.

יש הבדל

יש הבדל
שאתה קונה קרן נאמנות יש מחיר מכירה ומחיר פדיון.כשאתה קונה קרן אתה קונה אותה במחיר המכירה ושאתה מוכר אתה מוכר במחיר הפדיון שלה. בדר"כ יש הבדל של (חצי אחוז) 0.05%- 0.06% כלומר אתה קונה קרןומוכר אותה בסופו של דבר בחצי אחוז פחות.יש קרנות בודדות שמחיר הפדיון=מחיר המכירה כמו חשיפה לBRIC אבל רוב הקרות לא כך. כמו כן מבחינת עמלות של בנק בפועלים לוקחים כמה שקלים בודדים על כל קניה בלי קשר למחיר פדיון/מכירה

מצב
הנושא נעול.
למעלה