קרן פנסיה

id1234

New member
קרן פנסיה

היי,
ראיתי כאן שרשור (שאני לא מצליחה לקשר אליו) מדצמבר 2015 לגבי קרנות פנסיה אשר מאפשרות קצבת שאירים לילד/ה של 100% מהשכר המבוטח, במקרה שאין בן זוג (ולא 60%).
סוכן הביטוח שלי טוען שלא כך הדבר ובכל הקרנות אותם התנאים.
האם מישהי נתקלה בנושא לאחרונה? האם השתנה מ-2015?
(או - האם להחליף סוכן ביטוח :))
תודה!

id1234

New member
תודה, הבעיה שאני לא לגמרי מצליחה להבין את התקנון..

s p r i n g1

New member
אני לא מרוצה מהם: לקחת בחשבון שהם לא נותנים שירות טוב:

אצלי הם כל הזמן בפיגור של חודשים בקליטת סכומי הביטוח שמעבירים להם, אני בעצמי מעבירה להם דיווחים והם פשוט לא קולטים חלק מהם ולא משנה כמה מיילים כותבים להם לא מעדכנים,
ברוב חוצפתם הם כותבים באתר שיש פיגור בקליטת ההפרשות שמועברות אליהם, פיגור של ארבעה חודשים זה רגי אצלהם. לעיתים לא קולטים בכלל וזה נמצא במעבר איפשהו, במהלך בירורים מולם נמצא סכום מלפני יותר מארבע שנים של אחת העובדות שישב במעבר והם לא טרחו לברר מה לעשות איתו...הם עושים טעויות שונות וצריך כל הזמן לבדוק אותם, בנתיים לא ראיתי שהתשואות שלהם טובות מתוכניות אחרות שהיו לי בעבר....והאינפרומציה שהם נותנים לא ממש ברורה....
הם מאד פיתו אותי ואת שאר העובדים והבטיחו לכאורע דמי ניהול נמוכים,
אבל חלק מהדברים לא עברו תקין למשל הבטיחו שהוותק הקודם שלי יעבור, ורק אחרי תשעה חודשים של תכתובות הם סוף סוף קלטו את הוותק הנכון...
אם היה קורה לי משהו בתקופה הזאת לא בטוח שהייתי מקבלת מה שמגיע לי.

הבשורה הרעה באמת: שכל חברות הביטוח עושות בלגן, בכולם יש טעויות ופיגורים בקליטת הסכומים....כל הזמן צריך להיות עם אצבע על הדופק ולבדוק שוב ושוב שהכל נקלט נכון.

יהלולים

New member
לא עושה להם פרסומת.

רק התייחסתי לתנאי הפיצוי - וכרגע, לא ידוע לי על קרן אחרת שמעניקה את התנאים של 100 מכספי הביטוח לילדים. אם את יודעת משהו- אני אשמח אם תכתבי. הסיפור של קרנות פנסיה וההתנהלות שלהן עם הלקוחות הוא בעייתי מאוד מאוד. לא מתייחסים אליך כאל לקוח עד שאת מאיימת לעזוב.

id1234

New member
תודה

טלפונית אומרים במבטחים שאכן ניתן לקבל 100%, אך אנשי מקצוע נוספים שדיברתי איתם אמרו לי כי נכנסת רפורמה של תקנון אחיד לקרנות הפנסיה והנל כבר לא יהיה רלוונטי..
בקיצור, עדיין לא ברור לי המצב.. ותודה על הנסיון :)

יהלולים

New member
העליתי את השאלה באתר שמתמחה בייעוץ פנסיוני

לדבריהם, בשנה הבאה צפוי להיות תקנון אחיד בקרנות הפנסיה, במסגרת התקנון בכל הקרנות ישלמו 100% לילדים

למעלה