קרן פנסיה או ביטוח מנהלים

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים

אני בן 37 וכבר שנים משלם באופן עצמאי ביטוח מנהלים. מזה שנה וחצי המעסיק שלי הפריש לקרן פנסיה ,עכשו התחלתי לעבוד אצל מעסיק חדש שנותן לי את האופציה לבחור בין ביטוח מנהלים לבין קרן פנסיה . מה עדיף קרן פנסיה עם הפרשות מעסיק או ביטוח מנהלים ? סוכן הביטוח שלי שלי ממליץ על קרן פנסיה בגלל שאני צריך לחסוך בגילי (37) תודה

מדון

New member
ברצוני לתקן לך טעות בסיסית

ביטוח מנהלים יש רק לצי שיש מערכת יחסים של עובד ומעביד כאשר מעביד מפריש לפיצויים 8.33% ולתגמולים 5% ולעובדן כושר עבודה 2.5% והעובד מפריש 5% לך אין ביטוח מנהלים באופן עצמאי חוץ מאשר שהיה לך ביטוח מנהלים עזבתה מקום עבודה והמשכתה אותו לבד ולא ביצעתה כל משיכה והמשכתה את הפוליסה כאדם פרטי אז התנאים של החסכון עד שהתחלתה לשלם לבד הם בתנאי מנהלים למה לא פנסיה הגובה שלי 192 משקלי 100 מספר נעלים של 46 ואני בן 37 ויש לנו אותו שכר האם החליפה שלך תתאים לשלי או הפוך 2 בקרן פנסיה יש תקנון שאפשר לשנות לפי החלטה של הקרן כמו כן אין הקרן פנסיה מקדם לחישוב פנסיה מובטח הכל נתון לשינו פוליסת מנהלים יש מקדם מובטח אפשרות לרכוש מקרה פטירה לפי צורך אובדן כושר טוב יותר מקרן פנסיה גם אובדן עסוקי וגם עובדן מקצועי ואפשרות קבלת תשלום אחרי 30 יום אם יש שאלות אלתהסס לשאול

למעלה