קרם קארין הורוד - בהכחדה?

NFN123

New member
קרם קארין הורוד - בהכחדה? ../images/Emo2.gif

לפני כמה ימים רציתי לקנות את קארין הורוד. הלכתי לחנות בדיזינגוף סנטר, הזולה הזו ליד זארה. רציתי את הקארין הורוד והיא אמרה לי שנגמר... אח"כ היא אמרה לי שיש עוד קארין באריזה אחרת אם אני רוצה (בצבע אפרסק כזה), אבל זה היה נשמע לי חשוד אז לא לקחתי. אח"כ הייתי במשביר לצרכן - וגם שם נגמר בדיוק... היה להם רק את השמפו ואת הקרמם הזה שמאדים ומכסיף (זה ממש עושה צבע אדום/כסף או שזה סתם ברק כזה?). אז היום הלכתי למשביר בעזריאלי, ולהם לא היה בכלל אף מוצר של קארין. באקט של נואשות צעדתי עד לחנות "לה בל" בנחלת יצחק שהמליצו עליה כאן בפורום, והיה להם רק את הקרם הלבן. שאלתי אותו אם יש גם את הורוד והוא אמר לי שזה מוצר שלא כ"כ הולך אז הם כמעט ולא מביאים אותו. אוף, זה ממש מבאס. אני לא מוצאת קרם טוב לתלתלים שלי (יש לי תלתלים די גדולים אבל שיער מגעיל ועבה). השתמשתי בלבן והוא לא ממש עשה משהו ועדיין השיער היה די נפוח... ד"א, ניסיתי לא מזמן את הקרם של שוקי זיקרי והוא היה לי ממש לא טוב. הוא השאיר לי מן שכבה מגעילה על הקרקרפת (עשה לי הרגשה של עור קרקפת יבש ומתקלף, אבל נראה לי שזה היה שאריות קרם). לא מוצאת קרם טוב לשיער, וכבר תליתי את כל התקוות בקארין הורוד...
בסוף התפתתי וקניתי קרם של לה בל, שנראה לי הוא ייצור שלהם, וזה רק כי מחר אני צריכה להראות יפה אז כבר לקחתי משהו שהמוכר המליץ עליו...

תיקתקית

New member
הקארין הורוד הוא קרם ג'ל

והאו מקשה את התלתליפ. באופן כללי כדאי להרחיק קרמים מהקרקפת, במיוחד אם תקרבי את הקארן הורוד לשם. תעלי תמונה של השיער, ננסה לעזור..

למעלה