קרם לחות לפנים

lala182

New member
קרם לחות לפנים

יש לי עור רגיל לחלוטין בלי יותר מדי בעיות ואני בד"כ משתמשת בקרם לחות אקווה ויסאז' של ניבאה, בזמן האחרון הרגשתי שהוא קצת כבד עליי ועושה עור טיפה שומני ומבריק מה שגם אחרי שקרוב לחודש וחצי שלא השתמשתי בקרם לחות (הייתי בטיול והשפופרת התפוצצה ומשום מה לא טרחתי לקנות חדש...) ולא הרגשתי בחסרון יותר מדי, החלטתי לקנות קרם לחות חדש, רק שאין לי מושג איזה, המבחר בסופר פארם מבלבל אותי וקצת קשה לי לקבל המלצות מדיילות יופי שמנסות למכור לי מוצרים
לכן אני אשמח לקבל המלצות... משהו קליל ולא שומני לעור רגיל מקדם הגנה חובה מחיר סביר, אין לי בעיה להשקיע אם זה קרם ממש טוב אבל אם יש משהו קצת יותר זול אני אעדיף ולא משהו שנוסה על בע"ח...
תודה רבה רבה מראש!

ניוואה יאנג? קליל לאללה..

יש גם מקדם הגנה עם קרם לחות של MD פורמוליישן לפי מה שאני זוכר שהמליצו פה.. אבל אין אותו בפארמים, והוא קצת יקר..

lala182

New member
תודה לשניכם... אם יש עוד

הצעות אני אשמח לשמוע תודה

Marble Arch

New member
סופטאץ' עושים ניסויים?

אני משתמשת כבר הרבה זמן בקרם הלחות של סופטאץ' ואני מרוצה ממנו מאוד- כל פעם אני מחליפה קרם, אבל חוזרת אליו עם הזנב בין הרגליים. גם לי כמוך יש עור רגיל, והקרם הזה פשוט נותן לחות בדיוק ברמה שאני זקוקה לה. וגם יש בו מקדם הגנה. הוא עולה בסביבות ה100 שקל בלי מבצעים, אבל כמעט תמיד יש עליו מבצע. מה שכן, אין לי מושג אם הם עושים ניסויים. מישהי יודעת?

קואלהלה

New member
סופט טאץ' לא מבצעים ניסויים בבע"ח

עפ"י מדריך הצרכנים של האגודה הישראלית נגד ניסויים בבע"ח

למעלה